• Kredyty gotówkowe
  • Kredyty hipoteczne
  • Kredyty dla firm
  • Lokaty bankowe
Kwota kredytu
Okres spłaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota kredytu
Okres spłaty
lat
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota kredytu
Okres spłaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota lokaty
Okres lokaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Administratorem danych osobowych jest Comperia.pl S.A. Zapoznaj się z pełną informacją o przetwarzaniu danych osobowych.
0 osób przegląda ten temat1 osoba obserwuje ten temat

Jak zarobić w sieci Nie tylko najlepsza lokata !!!

Odpowiedź
wróć do listy tematówSortowanie od najstarszej wypowiedzi
od najnowszej wypowiedzi
✓  od najstarszej wypowiedzi
AdamN

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

14.9.2015 11:39
Wszedłem w tą inwestycje za niecałe 2 tyś zł (zakup 10 paczek). Do tego dostałem zwrot 50$ od Pana Daniela z jego prowizji, także już mam jakieś 200 zł w kieszeni.
I jak to wygląda:
- strona po angielsku, ale wszystko do zrozumienia
- faktycznie $$$ do panelu są dodawane co 1h i wypłata jest na koncie w około 30 sekund
- oglądanie tych reklam zabiera mi 8-10 minut dziennie
- z płatnych reklam które mi przychodzą na konto mam tak 0,10-0,15$ na dzień
- żadnych problemów ze stroną na chwile obecną nie zaobserwowałem
Czemu wszedłem? no bo co może zrobić człowiek z kwotą 1 - 2 tyś zł? Przejeść, wrzucić na lokatę i po roku zarobić na piwo, albo wrzucić w coś ryzykowniejszego i zarobić 1-3 tyś zł - możliwości jest wiele i o to chodzi by one były.
Po jakimś czasie dam znać jak to się rozwija.
Cytuj
Daniel

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

15.9.2015 14:40
AdamN napisał
Wszedłem w tą inwestycje za niecałe 2 tyś zł (zakup 10 paczek) (...) bo co może zrobić człowiek z kwotą 1 - 2 tyś zł? Przejeść, wrzucić na lokatę i po roku zarobić na piwo, albo wrzucić w coś ryzykowniejszego i zarobić 1-3 tyś zł -


tylko widzi Pan, wiele osób boi się takich rozwiązań i w sumie słusznie, zdrowy rozsądek zazwyczaj tak podpowiada.
Tylko, że ja nie jestem tu po to aby kogoś naciągać no bo jak? to nie moja firma, oddaję prowizję i nadal w wielu głowach rodzi się pytanie "po co on to robi, pewnie przekręt" mimo, iż nie mam z tego korzyści :) taka jest nasza mentalność.
Jest to dobry sposób na pomnożenie gotówki. O ile nie najlepszy w mojej ocenie na chwilę obecną.
W rankingu alexa platforma rośnie w siłę co się w rzeczywistości przekłada na realne zyski, jednakże kto może znać taką opcję i być "ekspertem" w temacie, jeżeli NIKT tak naprawdę nie zna panujących tu mechanizmów i w tym "nie siedzi".
I z tych 2 tyś zł Pan zarobi nie na piwo, a co najmniej 2 pełne kraty i to do końca tego roku. Gwarantuje.
Cytuj
Szukasz możliwości pomnażania kapitału

Napisz: daniel.bak@mailmix.pl
AdamN

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

24.9.2015 15:06
Nie prawdą jest to, iż trzeba tutaj coś inwestować! Wystarczy oglądać reklamy płatne po np 0,01$ i dziennie wyklikać 0,10-0,20$.
Jeśli polecisz np swojej koleżance taki program, gdzie będzie klikała te centy to taką samą kwotę również dostajesz TY!!
Ja poleciłem to tylko 12 osobom, aby klikały centy (płatne reklamy) i po 2 tygodniach działania w programie mam już prawie 33$ = 120zł
!! ZUPEŁNIE ZA DARMO !!!
A sądzę, iż jest to ważna informacja :)
Wypowiedź została zmieniona przez: AdamN 24.9.2015 15:17
Cytuj
Daniel

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

24.9.2015 16:41
Panie Adamie nikt nie twierdził, iż tutaj TRZEBA coś inwestować.
O płatnych reklamach pisałem również gdzieś na początku.
Wiele osób widziało zagrożenie od strony "inwestycji" dlatego temat cash links nie był bardziej rozwijany.
Wypowiedź została zmieniona przez: Daniel 24.9.2015 17:15
Cytuj
Szukasz możliwości pomnażania kapitału

Napisz: daniel.bak@mailmix.pl
Arczi

Niezarejestrowani

25.9.2015 21:47
Płatne reklamy? ile na tym uzbieram 20 zł miesięcznie? jak dla mnie słaba opcja na zarobek.
Cytuj
Daniel

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

28.9.2015 8:58
Arczi napisał
Płatne reklamy? ile na tym uzbieram 20 zł miesięcznie? jak dla mnie słaba opcja na zarobek.


Działając w pojedynkę to i owszem taki będzie zarobek, jednakże otrzymany prawie darmo, jest nadal zbyt niski?
ludzie wkładając na lokaty 10k zł nie mogę spodziewać się takich zysków w miesiąc czasu, a tutaj tak.
Zaskakują mnie takie wypowiedzi co raz to bardziej.
Cytuj
Szukasz możliwości pomnażania kapitału

Napisz: daniel.bak@mailmix.pl
tamrys

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

28.9.2015 11:34
Pytanie, ile czasu trzeba poświęcić, żeby zarobić te 20 złotych?
Są przecież tacy, którzy zarabiają tyle w godzinę, a zapewne znajdą się i tacy, którzy na taką kwotę pracują cały dzień. Tym pierwszym pewnie ie będzie się chciało inwestować swojego czasu w płatne reklamy, ale dla wielu osób to mógłby być dobry interes.
Sam ostatnio szukam sposobów na zarabianie w sieci i póki co jedyne, na co wpadłem to płatne ankiety, gdzie po roku można uzbierać z 50 złotych.
Cytuj
Kaszmir

Niezarejestrowani

28.9.2015 13:07
Każda uczciwa forma zarobku jest dobra. Dlatego nie rozumiem ludzi, którzy od razu marudzą, a nawet nie wiedzą o co chodzi.
Cytuj
Daniel

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

28.9.2015 14:00
Kaszmir napisał
Każda uczciwa forma zarobku jest dobra. Dlatego nie rozumiem ludzi, którzy od razu marudzą, a nawet nie wiedzą o co chodzi.


Brawo za odpowiedź.

tamrys napisał
Pytanie, ile czasu trzeba poświęcić, żeby zarobić te 20 złotych?


5-10 min dziennie maksymalnie. Działając w pojedynkę = 20zł. Wysłać z polecenia koledze, koleżance aby klikali i miesięcznie można mieć 200 zł.
Cytuj
Szukasz możliwości pomnażania kapitału

Napisz: daniel.bak@mailmix.pl
jakson

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

28.9.2015 15:14
Daniel napisał


tamrys napisał
Pytanie, ile czasu trzeba poświęcić, żeby zarobić te 20 złotych?


5-10 min dziennie maksymalnie. Działając w pojedynkę = 20zł. Wysłać z polecenia koledze, koleżance aby klikali i miesięcznie można mieć 200 zł.


To ilu osobom trzeba wysłać, żeby klikali, żeby mieć te 200 złotych miesięcznie?
Bo rozumiem, że dwie to nie wystarczy?
I czy ten serwis sprawdza jakoś IP? To znaczy, czy gdybym ja i inna osoba, która też korzysta z mojego IP (mamy stałe) chciała się tam zalogować, to to by przeszło czy nie bardzo?
Cytuj
Odpowiedź