• Kredyty gotówkowe
  • Kredyty hipoteczne
  • Kredyty dla firm
  • Lokaty bankowe
Kwota kredytu
Okres spłaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota kredytu
Okres spłaty
lat
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota kredytu
Okres spłaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota lokaty
Okres lokaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Administratorem danych osobowych jest Comperia.pl S.A. Zapoznaj się z pełną informacją o przetwarzaniu danych osobowych.
0 osób przegląda ten temat1 osoba obserwuje ten temat

Jak zarobić w sieci Nie tylko najlepsza lokata !!!

Odpowiedź
wróć do listy tematówSortowanie od najstarszej wypowiedzi
od najnowszej wypowiedzi
✓  od najstarszej wypowiedzi
carlos

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

30.11.2015 15:40
Jak się program rozrasta tak szybko to dobrze czy źle?
Bo mam takie wrażenie, że zawsze jak jest bardzo dużo użytkowników w takich programach, to nagle wszystko szlag trafia, właściciel ucieka gdzieś z pieniędzmi i ludzie zostają z niczym.
A przynajmniej tak było w paru innych przypadkach.
Sądzi Pan, że tak będzie i tym razem czy jednak na innej zasadzie to działa?
Wierzy pan temu właścicielowi?
Cytuj
Daniel

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

30.11.2015 16:54
carlos napisał
Jak się program rozrasta tak szybko to dobrze czy źle? Bo mam takie wrażenie, że zawsze jak jest bardzo dużo użytkowników w takich programach, to nagle wszystko szlag trafia, właściciel ucieka gdzieś z pieniędzmi i ludzie zostają z niczym.


Im więcej użytkowników tym większy przypływ gotówki. Jak na razie jest to dobra wiadomość.

carlos napisał
Sądzi Pan, że tak będzie i tym razem czy jednak na innej zasadzie to działa?
Wierzy pan temu właścicielowi?


Do momentu gdy do Trafficmonsoon będą pozyskiwani nowi reklamodawcy oraz chętni inwestorzy to wówczas będzie to się napędzać. Wpłaty przewyższają wypłaty, a to jest bardzo dobrze.
Mało tego Paypal uznał TM jako pełnoprawny biznes i stał się jego partnerem biznesowym (gwarancja ochrony kapitału, gdyby od tak nagle Scovill chciał się z kasą zwinąć).
Jak na razie złego słowa o tym człowieku powiedzieć nie mogę, bo każda techniczna sprawa jest załatwiana od ręki bez żadnego ale.
Cytuj
Szukasz możliwości pomnażania kapitału

Napisz: daniel.bak@mailmix.pl
AdamN

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

1.12.2015 23:52
No u mnie wyniki trochę mniejszy, ale za listopad 450zł czystego zysku zaliczyłem :)
W sumie widząc ruchy w platformie ze strony USA to szybko zaczyna się to napędzać.
Cytuj
Katerina

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

2.12.2015 8:18
Widzę, że miał Pan rację od początku z tym biznesem. Ale teraz musi być łyso tym, co tak narzekali w temacie!
A jakie są wyniki z oglądania tych reklam, gdzie nie trzeba było inwestować kapitału?
Ja zastanawiałam się nad przystąpieniem do tej części, choć ostatecznie zrezygnowałam, jak zobaczyłam serwis i zdałam sobie sprawę, że nic nie rozumiem po angielsku jednak.
A wynik nieporównywalny z zyskami na lokatach.
Cytuj
AdamN

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

2.12.2015 10:51
Mój angielski jest tak samo zaawansowany co Chiński :) czyli znajomość żadna. Dostałem plik w wordzie, co robić krok po kroku. Z obrazkami i polskim komentarzem :) także dziecko by sobie poradziło.
Cytuj
Daniel

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

3.12.2015 14:26
Katerina napisał
Ale teraz musi być łyso tym, co tak narzekali w temacie!
Ja zastanawiałam się nad przystąpieniem do tej części, choć ostatecznie zrezygnowałam, jak zobaczyłam serwis i zdałam sobie sprawę, że nic nie rozumiem po angielsku jednak.
A wynik nieporównywalny z zyskami na lokatach.


Dlatego tą opcje tutaj przedstawiłem. Niektórzy skorzystali i nie widać hejtu, także chyba zadowoleni :)
to że panel jest po angielsku, to żadne utrudnienie. 30 min zajmuje przeczytanie pliku wordowskiego i wszystko już jest jasne.
Wyniki satysfakcjonujące, jednakże są ludzie którzy takie zyski generują dziennie. Dopóki zapas zgromadzonej gotówki rośnie to chyba nie jest źle, prawda ;)
Kolejne 3 miesiące od pierwszego wpisu minęły :) minimum 15-20% zysku poszło w niepamięć.
Cytuj
Szukasz możliwości pomnażania kapitału

Napisz: daniel.bak@mailmix.pl
AdamN

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

4.12.2015 11:52
Katerina napisał

A jakie są wyniki z oglądania tych reklam, gdzie nie trzeba było inwestować kapitału?


W chwili obecnej udaje mi się wyklikać około 0,14-0,20$ dziennie, czyli prawie 20zł miesięcznie ZA DARMO. Jednakże za osoby które zaprosiłem dostaję tyle samo ile wyklikają oni, także ta kwota (20zł) jest większa nie raz o 100zł.
Cytuj
Daniel

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

8.12.2015 10:14
28mln$ :D:D:D jest na chwile obecną na procesorach płatniczych - jest to zapas CIĄGLE rosnący mimo, że ilość wypłat również jest spora.
Właśnie na świeżo została przekazana informacja od właściciela :) a wypłaty z własnego panelu niezmiennie od 5 miesięcy, NA KLIK, 10 sekund i już są na koncie paypal. Jak widać kula śniegu dopiero się rozpędza :)
marketing na zachodzie zaczyna nabierać realnych i wysokich sum.
Za ostatnie miesiące osiągnąłem ponad 1500$ (dolarów) czystego zysku.
Uwierz, że i Ty możesz, a nie jakieś lokaty z oprocentowaniem 2-3%. W 2,5 miesiąca da radę zarobić 15% lekko i przyjemnie. Ja tak zarabiam od ponad 5 miesięcy.
Wypowiedź została zmieniona przez: Daniel 8.12.2015 11:50
Cytuj
Szukasz możliwości pomnażania kapitału

Napisz: daniel.bak@mailmix.pl
Mamiko

Niezarejestrowani

8.12.2015 10:33
Daniel napisał
28mln$ :D:D:D jest na chwile obecną na procesorach płatniczych. Właśnie na świeżo została przekazana informacja od właściciela :) a wypłaty z własnego panelu niezmiennie od 5 miesięcy, NA KLIK, 10 sekund i już są na koncie paypal. Jak widać kula śniegu dopiero się rozpędza :)
marketing na zachodzie zaczyna nabierać realnych i wysokich sum.
Za ostatnie miesiące osiągnąłem ponad 1500$ (dolarów) czystego zysku.
Uwierz, ze i Ty możesz, a nie jakieś lokaty z oprocentowaniem 2-3%.
Jak jest 3 proc. to juz jest ładnie.
Cytuj
Seba

Niezarejestrowani

10.12.2015 11:25
jaki jest czas pełnego zwrotu? dajmy na to mam 10 tysięcy złotych, rozumiem iż mój zysk po około 55dniach będzie 10%, czyli 1000zł??
Cytuj
Odpowiedź