• Kredyty gotówkowe
  • Kredyty hipoteczne
  • Kredyty dla firm
  • Lokaty bankowe
Kwota kredytu
Okres spłaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota kredytu
Okres spłaty
lat
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota kredytu
Okres spłaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota lokaty
Okres lokaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Administratorem danych osobowych jest Comperia.pl S.A. Zapoznaj się z pełną informacją o przetwarzaniu danych osobowych.
0 osób przegląda ten temat1 osoba obserwuje ten temat

Jak zarobić w sieci Nie tylko najlepsza lokata !!!

Odpowiedź
wróć do listy tematówSortowanie od najstarszej wypowiedzi
od najnowszej wypowiedzi
✓  od najstarszej wypowiedzi
vasyl

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

7.9.2015 15:44
Daniel napisał
vasyl napisał

Ale nie odpowiedział Pan na pytanie chyba. Co z tym kapitałem, który inwestujemy? On przepada?
Bo sobie policzyłem i Pan po 200 dniach dopiero zarobi te 10 000 złotych, więc dopiero po takim czasie inwestycja się zwróci.
No a w banku jednak nie tracimy naszego kapitału i w każdej chwili możemy go wyciągnąć.
Czy w tym przypadku też możemy odzyskać kapitał np sprzedając te paczki reklam?


Jeżeli Pan idzie do banku i zakłada lokatę to może Pan wybrać pieniądze już na drugi dzień z pełnym zyskiem? no nie.
TUTAJ model działa tak => (mój przykład) kupiłem 50 paczek za 10k zł. Codziennie na moim koncie mam z tych moich 50 paczek ponad 5o$. I mogę je w każdej chwili albo wypłacić, albo zakupić kolejną paczkę. Jeżeli ktoś zdecyduje się wypłacać kasę dzień w dzień to ma ją z powrotem na swoim koncie w macierzystym banku w chwili obecnej po około 52 dniach wraz z zyskiem !


A przepraszam, nie zauważyłem, że zysk jest podany w dolarach, a nie złotówkach.
A taka paczka to przez jaki czas jest ważna? Tylko jeden dzień czy dłużej?
No i rozumiem, że ta paczka to własnie 8 minut reklam, które mamy obejrzeć? Czy może to reklamy, które ktoś inny ogląda, a my na tym zyskujemy?
Pomysł wydaje się ciekawy, ale wolę dopytać.
Cytuj
Daniel

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

7.9.2015 17:02
vasyl napisał

A przepraszam, nie zauważyłem, że zysk jest podany w dolarach, a nie złotówkach.
A taka paczka to przez jaki czas jest ważna? Tylko jeden dzień czy dłużej?
No i rozumiem, że ta paczka to własnie 8 minut reklam, które mamy obejrzeć? Czy może to reklamy, które ktoś inny ogląda, a my na tym zyskujemy?
Pomysł wydaje się ciekawy, ale wolę dopytać.


Paczka wygasa w momencie wypracowania 10% zysku, czyli dobije do 55$ i znika z konta.
Aby taka paczka wypracowała ten 10% zysk to warunkiem naliczania z zysku firmy jest oglądnięcie 10 reklam po 20 sekund. I na tym polega nasza "praca", gdyż w momencie pozyskania reklamodawców musi być ich odbiorca dlatego właściciel losowo wysyła reklamy i za ich oglądniecie dzieli się zyskiem.
Cytuj
Szukasz możliwości pomnażania kapitału

Napisz: daniel.bak@mailmix.pl
Dalian

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

8.9.2015 7:29
Czyli załóżmy, że kupuję jedną paczkę, za 50 dolarów, po pierwszym dniu mam na koncie 1 dolara. Po 55 dniach mam na koncie 55 dolarów i nie mam już paczki, więc 50 dolarów z zysku muszę przeznaczyć na kolejną, więc po niecałych dwóch miesiącach zarobiłem 5 dolarów. I jeszcze muszę codziennie oglądać reklamy.
A można je po prostu puścić i gdzieś wyjść, czy trzeba tam w trakcie coś klikać, żeby pokazać, że na pewno się ogląda?
Cytuj
Daniel

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

8.9.2015 10:04
Dalian napisał
Czyli załóżmy, że kupuję jedną paczkę, za 50 dolarów, po pierwszym dniu mam na koncie 1 dolara. Po 55 dniach mam na koncie 55 dolarów i nie mam już paczki, więc 50 dolarów z zysku muszę przeznaczyć na kolejną, więc po niecałych dwóch miesiącach zarobiłem 5 dolarów. I jeszcze muszę codziennie oglądać reklamy.
A można je po prostu puścić i gdzieś wyjść, czy trzeba tam w trakcie coś klikać, żeby pokazać, że na pewno się ogląda?


Po 55 dniach jest 55$ na koncie i nic Pan nie musi dalej kupować, jednakże może, gdyż zwiększy to po prostu zysk. Ja reklamy oglądam w między czasie jak czytam jakieś artykuły na necie. Strona z reklamą nie musi być fizycznie przez nas oglądana przez te 20 sekund, ale jak jedna reklama się skończy trzeba kliknąć jakiś obrazek i przycisk "next", jest to ochrona antybotowa.
Cytuj
Szukasz możliwości pomnażania kapitału

Napisz: daniel.bak@mailmix.pl
wiking

Niezarejestrowani

9.9.2015 10:17
To jest wszytsko strasznie skomplikowane, przeczytalem kilka razy i nadal nie do konca rozumiem....
Cytuj
Robert Sierant

Eksperci

Zobacz profil ekspertaObserwuj profil

Pomógł 3917 razy

Wyślij wiadomość

9.9.2015 10:27
nie było ani słowa nt. bezpieczeństwa inwestycji...

a jeżeli ta firma, CHarles lub ktoś tam nagle zwinie interes to co wtedy? kto zwróci wpłacone pieniądze?

czy zastanawialiście się nad tym?

tak z czystej ciekawości pytam...
Wypowiedź została zmieniona przez: Robert Sierant 9.9.2015 10:28
Cytuj
pozdrawiam
Robert Sierant
Ekspert finansowy

robertsierant.pl
Daniel

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

9.9.2015 10:32
wiking napisał
To jest wszytsko strasznie skomplikowane, przeczytalem kilka razy i nadal nie do konca rozumiem....


To proszę mi napisać, cóż jest nie zrozumiałe?
W skrócie: kupujesz paczkę za wkład własny, koszt jednej paczki to 50$, oglądasz codziennie reklamy internetowe (10 po 20 sekund). Każdego dnia dostajesz na swój panel zwrot w wysokości 2% od wkładu do momentu aż paczka osiągnie 110% pierwotnie włożonych pieniędzy, wówczas paczka wygasa, a Ty masz 10% zarobionego zysku. Ot cała filozofia.
Cytuj
Szukasz możliwości pomnażania kapitału

Napisz: daniel.bak@mailmix.pl
Daniel

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

9.9.2015 10:42
Robert Sierant napisał
nie było ani słowa nt. bezpieczeństwa inwestycji...

a jeżeli ta firma, CHarles lub ktoś tam nagle zwinie interes to co wtedy? kto zwróci wpłacone pieniądze?
czy zastanawialiście się nad tym?

tak z czystej ciekawości pytam...


Jakieś dwa lata temu Charles miał podobną platformę reklamową, nie ukrywam, jednakże model tam był skonstruowany całkiem inaczej, o wiele gorzej, a wypłacalna jest do dnia dzisiejszego tylko naliczanie jest słabe:

- We wcześniejszym projekcie naliczanie było na poziomie od 4 do 8% dziennie - tutaj jest stałe 2% od samego początku.
- Firma nie zwinie się z dnia na dzień, jedyne zagrożenie to to, że paczka zamiast wypracować 1,08$ dziennie (jak jest dotychczas) zwolni naliczanie, ale naliczać nadal będzie, z 55 dni zrobi się np 70 dni.

Od razu mówię nie jest to rozwiązanie na długie lata, ale skoro przez najbliższe 3 miesiące mogę pomnożyć o 15% swoją kasę to to robię i mnie nie ma.
Cytuj
Szukasz możliwości pomnażania kapitału

Napisz: daniel.bak@mailmix.pl
Robert Sierant

Eksperci

Zobacz profil ekspertaObserwuj profil

Pomógł 3917 razy

Wyślij wiadomość

9.9.2015 11:10
a gdzie odp. na pytanie? o potencjalnych zyskach było już dużo, pytam o bezpieczeństwo inwestycji

skąd taka pewność "Firma nie zwinie się z dnia na dzień"?
Cytuj
pozdrawiam
Robert Sierant
Ekspert finansowy

robertsierant.pl
Widget

Niezarejestrowani

9.9.2015 11:39
Pewności nigdy nie ma. Niestety. Dlatego lepiej iśc do banku, zysk mniejszy, ale pieniądze bezpieczne.
Cytuj
Odpowiedź