• Kredyty gotówkowe
  • Kredyty hipoteczne
  • Kredyty dla firm
  • Lokaty bankowe
Kwota kredytu
Okres spłaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota kredytu
Okres spłaty
lat
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota kredytu
Okres spłaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota lokaty
Okres lokaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Administratorem danych osobowych jest Comperia.pl S.A. Zapoznaj się z pełną informacją o przetwarzaniu danych osobowych.
0 osób przegląda ten temat1 osoba obserwuje ten temat

Jak zarobić w sieci Nie tylko najlepsza lokata !!!

Odpowiedź
wróć do listy tematówSortowanie od najstarszej wypowiedzi
od najnowszej wypowiedzi
✓  od najstarszej wypowiedzi
dario

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

28.12.2015 15:18
Gratuluję kuzyna, ja w tym wieku nie myślałem jeszcze o tym, jak zacząć na siebie zarabiać. W sumie to trochę mnie dziwi, że ta młodzież tak szybko zaczyna myśleć o zarabianiu, w moich czasach było jednak inaczej. Każdy szedł na studia, żeby się jakoś uchować od pracy czy wojska.
Ale to dobrze, że są tacy przedsiębiorczy.
Ten program to od 18 lat tylko tak?
Cytuj
Daniel

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

28.12.2015 20:16
No akurat trzeba być pełnoletnim.
Każdy sposób dobry aby zarobić dodatkową kasę.
Cytuj
Szukasz możliwości pomnażania kapitału

Napisz: daniel.bak@mailmix.pl
AdamN

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

3.1.2016 18:17
Z tego co udało mi się dowiedzieć mimo świąt oraz nowego roku i mocnego wypłacania gotówki z programu na ten czas ilość wypłat dziennych nie przekraczała dziennych zysków firmy.
Jeżeli teraz jest około 40mln$ zgromadzonych rezerw i dalej to rośnie, no to sytuacja jest nad wyraz bardzo dobra. Również jest mocna promocja na terenie Europy - Francja, Niemcy, Czechy itd. jestem tu już ponad 3 miesiące i teraz mogę stwierdzić, że dziękuje za to forum i ten temat :) każdy miesiąc to minimum 300-500 zł zysku :D
Cytuj
magda25

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

4.1.2016 8:05
A dużo pan włożył w interes? Zwróciło to się już?
Szkoda, że sama nie mam oszczędności, które mogłabym w ten sposób pomnażać. Może kiedyś, bo póki co, to wszystko, co sobie odłożę idzie na jakiś konkretny cel i niestety ostatecznie zostaję z niczym.
Może kiedyś uda mi się zmienić ten stan rzeczy, ale na razie mogę sobie tylko pomarzyć i próbować dowiedzieć się jak najwięcej o alternatywnych sposobach oszczędzania.
Cytuj
AdamN

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

4.1.2016 8:38
Łącznie włożyłem 12,5 tyś zł. Wypłacone na chwile obecną około 10 tyś zł, gdyż zależało mi aby utrzymać wysoki poziom paczek. Przedstawiona mi strategia przyniosła oczekiwany efekt :) no i jestem zadowolony. Gdybym już teraz wszystko chciał wypłacić to łączny zysk waha się 20-25%. Po 3,5 miesiącach :)
Cytuj
BartStec

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

4.1.2016 11:05
AdamN napisał
Łącznie włożyłem 12,5 tyś zł. Wypłacone na chwile obecną około 10 tyś zł, gdyż zależało mi aby utrzymać wysoki poziom paczek. Przedstawiona mi strategia przyniosła oczekiwany efekt :) no i jestem zadowolony. Gdybym już teraz wszystko chciał wypłacić to łączny zysk waha się 20-25%. Po 3,5 miesiącach :)


To pogratulować tylko, bo rzeczywiście wynik imponujący. Kto dziś ma zwrot 20%? No na pewno nie klienci banków.
Sam mam trochę oszczędności i zastanawiam się, gdzie je ulokować.
Przyznam szczerze, że brałem pod uwagę ten wasz program, tyle się tu o nim naczytałem, negatywnych opinii też nigdzie nie znalazłem...
Jednak przyznam, że trochę strach jest, że nie zdążę już otrzymać zwrotu, w końcu dość długo już program jest na rynku, prawda?
Cytuj
IwoKa

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

4.1.2016 11:57
To zachwalanie tego całego interesu... Ja bym w to złamanej złotówki nie zainwestował...
Cytuj
renia

Niezarejestrowani

5.1.2016 15:16
Nie zainwestujesz, to i nie zyskasz. proste
Cytuj
Daniel

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

5.1.2016 17:02
BartStec napisał

Jednak przyznam, że trochę strach jest, że nie zdążę już otrzymać zwrotu, w końcu dość długo już program jest na rynku, prawda?


Program jest długo to prawda, jednakże w żadnym tego typu programie nie było tyle gotówki po takim okresie trwania. Jest to zbyt mocno promowane za naszymi granicami. Odpowiednią strategią można wyciągnąć minimum 10%

BartStec napisał

Przyznam szczerze, że brałem pod uwagę ten wasz program, tyle się tu o nim naczytałem, negatywnych opinii też nigdzie nie znalazłem...


W listopadzie rozmawiałem z ekonomistą z krwi i kości, sądził, że nie jest to możliwe aby na kontach rezerw było więcej niż 8mln$ (we wrześniu było 6-7mln$) bo ludzie za dużo wypłacają, a tu bumm na koncie jest 40mln$. Odpowiednie podejście i strategia, którą mogę przedstawić każdemu :) nic tu nie jest zobowiązujące.
Cytuj
Szukasz możliwości pomnażania kapitału

Napisz: daniel.bak@mailmix.pl
AntonS

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

7.1.2016 8:32
IwoKa napisał
To zachwalanie tego całego interesu... Ja bym w to złamanej złotówki nie zainwestował...


Sam szukałem negatywnych opinii i naprawdę ich nie ma w sieci. To jest aż zastanawiające.
Owszem pojawiają się tego typu, jak pańska, ale nie ma ostrzeżeń od osób, które tam wpłaciły i pieniądze im przepadły.
Więc chyba nie jest źle?
Albo to jeszcze nie ten etap, bo kryzys dopiero nadejdzie.
Czy wpłacać czy nie to już indywidualna decyzja każdego, ja ogólnie też stronię od tego typu rzeczy, na których się nie znam. Ale z drugiej strony kusi tak wysoki zysk.
Cytuj
Odpowiedź