• Kredyty gotówkowe
  • Kredyty hipoteczne
  • Kredyty dla firm
  • Lokaty bankowe
Kwota kredytu
Okres spłaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota kredytu
Okres spłaty
lat
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota kredytu
Okres spłaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota lokaty
Okres lokaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Administratorem danych osobowych jest Comperia.pl S.A. Zapoznaj się z pełną informacją o przetwarzaniu danych osobowych.
0 osób przegląda ten temat1 osoba obserwuje ten temat

Jak zarobić w sieci Nie tylko najlepsza lokata !!!

Odpowiedź
wróć do listy tematówSortowanie od najstarszej wypowiedzi
od najnowszej wypowiedzi
✓  od najstarszej wypowiedzi
Wodan

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

10.9.2015 13:26
Czyli nie ma tam limitów wypłat, tak? Skoro można codziennie sobie wypłacać to, co się w danym dniu zarobiło, czyli jakieś groszowe sprawy?
Brzmi to w sumie nieźle, choć ja nie mógłbym w to wejść z powodu bariery językowej - strona jest po angielsku, a u mnie z tym językiem jest bardzo słabo. W sumie szkoda, bo można by chociaż spróbować.
Cytuj
Daniel

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

10.9.2015 13:52
Wodan napisał
Czyli nie ma tam limitów wypłat, tak? Skoro można codziennie sobie wypłacać to, co się w danym dniu zarobiło, czyli jakieś groszowe sprawy?
Brzmi to w sumie nieźle, choć ja nie mógłbym w to wejść z powodu bariery językowej - strona jest po angielsku, a u mnie z tym językiem jest bardzo słabo. W sumie szkoda, bo można by chociaż spróbować.


Limit wypłat z TM określa wysokość dokonania pierwszej wpłaty poprzez paypal, albo inną platformę. Ktoś kupił 10 paczek, czyli włożył 500$ to i taka kwota do wypłaty jest maksymalna, a dziennie na koncie będzie miał trochę ponad 10$, gdyż zakupił te 10 paczek.
Panel owszem jest po angielsku, ale wszystko mogę wytłumaczyć, albo przesłać w formie krok -> po kroku (plik wordowski) co i jak zrobić. Do tego jest masa filmików na youtube wyjaśniająca wszystko krok po kroku.
Wypowiedź została zmieniona przez: Daniel 10.9.2015 13:54
Cytuj
Szukasz możliwości pomnażania kapitału

Napisz: daniel.bak@mailmix.pl
MaciekRK

Niezarejestrowani

10.9.2015 18:05
Zarobić w sieci bezpiecznie jest łatwo o ile trafisz do klubu-inwestorów.pl Poza tym reszta to jakieś bajki które obiecują nie wiadomo co. Na stronie klubu jest suwak, na którym jasno jest wyliczone ile zarobisz inwestując daną sumę :)
Cytuj
Daniel

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

10.9.2015 19:00
MaciekRK napisał
Zarobić w sieci bezpiecznie jest łatwo o ile trafisz do klubu-inwestorów.pl Poza tym reszta to jakieś bajki które obiecują nie wiadomo co. Na stronie klubu jest suwak, na którym jasno jest wyliczone ile zarobisz inwestując daną sumę :)


Inwestowanie w pożyczki?! więcej nie będę komentował. Za mało providentów i chwilówek już mamy?
Odbiorę to jak dobry żart.
Cytuj
Szukasz możliwości pomnażania kapitału

Napisz: daniel.bak@mailmix.pl
NannaA

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

11.9.2015 7:18
Akurat prywatne pożyczki to dobry biznes, ludzie coraz częściej w to idą, może nie w Polsce jeszcze, ale na świecie już tak.
Może chcą się uniezależnić od banku?
A jeśli jeszcze do tego inwestorzy mają jakąś platformę, która ich chroni, pomaga w windykacji itd., to można się na tym biznesie dorobić.
Oczywiście trzeba mieć kapitał, ale i w Pana rozwiązaniu jest on niezbędny.
Wypowiedź została zmieniona przez: NannaA 11.9.2015 7:18
Cytuj
Daniel

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

11.9.2015 8:07
NannaA napisał

Oczywiście trzeba mieć kapitał, ale i w Pana rozwiązaniu jest on niezbędny.


Nie do końca, bo można budować kapitał bez włożonej złotówki.
Cytuj
Szukasz możliwości pomnażania kapitału

Napisz: daniel.bak@mailmix.pl
rita

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

11.9.2015 11:19
Daniel napisał
MaciekRK napisał
Zarobić w sieci bezpiecznie jest łatwo o ile trafisz do klubu-inwestorów.pl Poza tym reszta to jakieś bajki które obiecują nie wiadomo co. Na stronie klubu jest suwak, na którym jasno jest wyliczone ile zarobisz inwestując daną sumę :)


Inwestowanie w pożyczki?! więcej nie będę komentował. Za mało providentów i chwilówek już mamy?
Odbiorę to jak dobry żart.
Na inwestownaiu w pozyczki spolecznosciowe mozna zarobic i to całkiem niezle. Ryzyko wbrew pozorom nie jest duże.
Cytuj
Daniel

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

11.9.2015 11:47
Nie jest to istotne, bo temat tego nie dotyczy.
Ja przedstawiam realne dane, dowód na to, iż firma, która jest w fazie rozwoju jest wypłacalna, wiarygodna, ma spory zapas gotówki (ponad 6mln$) także upaść nie upadnie, ani nie zostanie zamknięta z dnia na dzień.
Projekt obserwowałem ponad 4 miesiące zanim postanowiłem napisać i pokazać, że da się zarobić, bo mi i wielu osobom to się udaje. Każdy może spróbować bo jest to dobra opcja na pomnożenie gotówki.
Platforma z dnia na dzień pozyskuje nowych inwestorów i reklamodawców, jest to biznes w świecie reklam na miarę fb w świecie portali społecznościowych - tylko że Trafficmonsoon się jeszcze rozwija.
Marketing internetowy to biznes wart ponad 420 Bilionów $. Niech każdy obserwuje sobie z boku, przeanalizuje. Ja tak obserwowałem 2 miesiące i teraz czuję nie smak, bo byłbym o kolejne 10-15% do przodu.
Cytuj
Szukasz możliwości pomnażania kapitału

Napisz: daniel.bak@mailmix.pl
Everett

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

11.9.2015 13:52
Daniel napisał
NannaA napisał

Oczywiście trzeba mieć kapitał, ale i w Pana rozwiązaniu jest on niezbędny.


Nie do końca, bo można budować kapitał bez włożonej złotówki.


Może pan rozwinąć? W jaki sposób można budować ten kapitał bez włożonej złotówki?
Z tego, co do tej pory się doczytałem wynika, że trzeba mieć chociaż te 200 złotych na pierwszą paczkę, a tu pan pisze, że niekoniecznie.
Ja chętnie posłucham, jak to działa bez kapitału.
Cytuj
Daniel

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

11.9.2015 14:41
Everett napisał

Może pan rozwinąć? W jaki sposób można budować ten kapitał bez włożonej złotówki?
Z tego, co do tej pory się doczytałem wynika, że trzeba mieć chociaż te 200 złotych na pierwszą paczkę, a tu pan pisze, że niekoniecznie.
Ja chętnie posłucham, jak to działa bez kapitału.


Choćby nawet od klikania płatnych reklam w postaci "cash link" - jednakże fakt zarobić można około 3-4 $ w miesiąc.
Wiele osób tak zaczynało + polecało program, a tak jak pisałem od nowej osoby jest 10% prowizji od jej wkładu.
I tak mają pieniądze na zakup pierwszej paczki od których sami mają 10% zysku, a koło się napędza.
Ja wpłaciłem swój kapitał i nim obracam, a te 10% jak dotąd oddawałem osobie która się rejestruje z mojego polecenia. Nie jestem chciwy, a i może ktoś wyśle pod choinkę dobre whisky.
Cytuj
Szukasz możliwości pomnażania kapitału

Napisz: daniel.bak@mailmix.pl
Odpowiedź