• Kredyty gotówkowe
  • Kredyty hipoteczne
  • Kredyty dla firm
  • Lokaty bankowe
Kwota kredytu
Okres spłaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota kredytu
Okres spłaty
lat
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota kredytu
Okres spłaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota lokaty
Okres lokaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Administratorem danych osobowych jest Comperia.pl S.A. Zapoznaj się z pełną informacją o przetwarzaniu danych osobowych.
0 osób przegląda ten temat1 osoba obserwuje ten temat

Jak zarobić w sieci Nie tylko najlepsza lokata !!!

Odpowiedź
wróć do listy tematówSortowanie od najstarszej wypowiedzi
od najnowszej wypowiedzi
✓  od najstarszej wypowiedzi
lech-p

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

21.12.2015 8:19
Ale to trzeba też innym reklamować potem tak? żeby ludzie się rejestrowali?
To teraz bardziej rozumiem, po co Pan Daniel tak namawia wszystkich, w końcu jak się podłączą przez jego link, to będzie z tego też dostawał procent.
Mi to w sumie nie przeszkadza, uważam, że należało od razu tak mówić, a nie ściemniać, że to tak bezinteresownie.
Cytuj
Daniel

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

21.12.2015 9:51
Nic nie trzeba innym reklamować, ale można. Jeśli ktoś pode mną klinie reklamę za 0,01$ to i ja dostaję taką kwotę. I pisałem o tym od samego początku.

lech-p napisał

Mi to w sumie nie przeszkadza, uważam, że należało od razu tak mówić, a nie ściemniać, że to tak bezinteresownie.


To polecam cofnąć się o parę stron i przeczytać moje wypowiedzi. Oceniać na podstawie jednego posta jest co najmniej nietaktowne, no ale jakże prawdziwe co do naszej mentalności.
Przedstawiłem coś gdzie można w szybki sposób wyciągnąć 10%, a ten kto stoi z boku zawsze będzie narzekał. Dzięki mnie parę osób zarobiło w ostatnie 2 miesiące 10-15% proszę mi pokazać opisany inny sposób na tym forum gdzie można to osiągnąć? ;)
Cytuj
Szukasz możliwości pomnażania kapitału

Napisz: daniel.bak@mailmix.pl
AdamN

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

21.12.2015 22:36
lech-p napisał
Ale to trzeba też innym reklamować potem tak? żeby ludzie się rejestrowali?
To teraz bardziej rozumiem, po co Pan Daniel tak namawia wszystkich, w końcu jak się podłączą przez jego link, to będzie z tego też dostawał procent.
Mi to w sumie nie przeszkadza, uważam, że należało od razu tak mówić, a nie ściemniać, że to tak bezinteresownie.


Ja innym reklamuję, bo warto. Jest to jedyna platforma, która płaci 100% od kliknięcia osoby poleconej. Każdy z nas może w to wejść. I o to chodzi. Nakręcenie kilku osób, aby klikali darmowe dolary, które można realnie wypłacić. A jeżeli ktoś chce to może zakupić paczki które wypracują 10% :) dla mnie jak na razie 400$ zysku po 2,5 miesiąca :)
A za to, że od właśnie tegoż Pana otrzymałem możliwość zarabiać tak jak i on, to te wyklikane kilka dolarów z reklam należy mu się jak psu buda :)
Cytuj
yarek

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

22.12.2015 8:17
Taka już niestety nasza mentalność, że nie chcemy, aby ktoś się na nas wzbogacał. Osobiście również nie miałbym nic przeciwko temu, żeby ktoś sobie dostawał cokolwiek, za to, że mnie do czegoś przekonał. Tym bardziej, że przecież, ja na tym nic nie tracę.
Sam od jakiegoś tygodnia jestem w tym programie, linki znalazłem na innym forum.
Na razie sobie 'klikam', oglądam te reklamy, zobaczymy, co z tego wyniknie. Jeśli będę je tak regularnie przez miesiąc oglądał, to ile mogę na tym zarobić?
Cytuj
Kłoda

Niezarejestrowani

22.12.2015 9:19
yarek napisał
Taka już niestety nasza mentalność, że nie chcemy, aby ktoś się na nas wzbogacał. Osobiście również nie miałbym nic przeciwko temu, żeby ktoś sobie dostawał cokolwiek, za to, że mnie do czegoś przekonał. Tym bardziej, że przecież, ja na tym nic nie tracę.
Sam od jakiegoś tygodnia jestem w tym programie, linki znalazłem na innym forum.
Na razie sobie 'klikam', oglądam te reklamy, zobaczymy, co z tego wyniknie. Jeśli będę je tak regularnie przez miesiąc oglądał, to ile mogę na tym zarobić?
Pewnie jakies grube miliony...
Cytuj
Daniel

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

22.12.2015 10:31
yarek napisał

Na razie sobie 'klikam', oglądam te reklamy, zobaczymy, co z tego wyniknie. Jeśli będę je tak regularnie przez miesiąc oglądał, to ile mogę na tym zarobić?


Działając samemu? około 3-4 $ miesięcznie. Ale mając 10 znajomych pod sobą lekko około 40$ miesięcznie.
Czyli zysk o wiele większy niż na lokacie, tylko że tutaj przy zerowym wkładzie. Pisałem o tym od samego początku.

yarek napisał
Taka już niestety nasza mentalność, że nie chcemy, aby ktoś się na nas wzbogacał.


Na nas wzbogacał? A ile ktoś mi musi dać za to pieniędzy? nic. Ile ktoś musi zainwestować? nic. Także nic nie tracąc wszyscy zarabiamy i to jest złe?

Kłoda napisał
Pewnie jakies grube miliony...


Owszem da się jeżeli milion zainwestujesz :)
lecz z klikania reklam po 2 miesiącach mamy o wiele większy zysk niż na "najlepszej lokacie" po 1,5 roku czasu :)
Wypowiedź została zmieniona przez: Daniel 22.12.2015 12:38
Cytuj
Szukasz możliwości pomnażania kapitału

Napisz: daniel.bak@mailmix.pl
Lucjann

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

22.12.2015 15:20
Nawet te 4 $ w miesiąc to więcej niż można przez ten czas zarobić na lokacie obecnie, a tu przecież nie trzeba mieć nawet wkładu własnego.
Gdybym miał lepszą znajomość języka angielskiego i do tego jeszcze odpowiednią ilość wolnego czasu, to też bym się może zainteresował.
Ale cóż, na razie nie mam za wiele czasu, bardzo dużo pracuję przed świętami.
Ale mówił pan, że ten program jeszcze trochę pociągnie?
Cytuj
Daniel

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

22.12.2015 20:14
Lucjann napisał
Nawet te 4 $ w miesiąc to więcej niż można przez ten czas zarobić na lokacie obecnie, a tu przecież nie trzeba mieć nawet wkładu własnego.


Niestety tylko niewiele osób jest w stanie to zrozumieć.

Lucjann napisał
Gdybym miał lepszą znajomość języka angielskiego i do tego jeszcze odpowiednią ilość wolnego czasu, to też bym się może zainteresował.
Ale cóż, na razie nie mam za wiele czasu, bardzo dużo pracuję przed świętami.
Ale mówił pan, że ten program jeszcze trochę pociągnie?


Ja wszystko wytłumaczę, odpowiem na każde nawet najdziwniejsze pytanie, a angielskim nie ma co się przejmować, pomogę.
"Pociągnie" bez problemu. Jest tak wielki napływ nowych użytkowników, reklamodawców itd, że ja mogę spać spokojnie.
Cytuj
Szukasz możliwości pomnażania kapitału

Napisz: daniel.bak@mailmix.pl
Wodan

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

23.12.2015 8:17
Ludzie są dziś leniwi i im się nie chce. Nawet jeśli coś nie wymaga wiele wysiłku, to i tak często z góry to odrzucają.
A tego typu platformy wcale nie są tak niebezpieczne, jak się niektórym wydaje.

Każdemu się wydaje, że wszystko to będzie zaraz Ambergold. I ktoś ucieknie z ich pieniędzmi.
I oczywiście, trzeba być czujnym, ale z drugiej strony nie ma co przesadzać.
Ale takie programy nie wytrzymują chyba długo, prawda?
O ile procent muszą się zmniejszyć te wpływy z reklam, żeby był pan pewny, że odchodzi?
Cytuj
Daniel

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

23.12.2015 10:41
Są programy które nie zdołają się utrzymać przez 2 miesiące, ale również są na rynku, które działają 7 lat. I nadal dobrze prosperują.
Wiele osób nie widzi zabezpieczeń o których tu piszę względem wkładu własnego. Ale to już inna bajka (bardzo ważna strategia działania)
Lecz można zacząć bez żadnego wkładu, bo o nic wówczas się nie martwimy.
Poleciłem to mojemu 18 letniemu kuzynowi (bo lepiej dać wędkę niż rybę) zwerbował ponad 50 osób ze szkoły i klikają te centy z wielką przyjemnością, skoro 3-4 $ (w zależności od miesiąca) można uzyskać. 3 dolary x 50 osób i już się robi bardzo ładne kieszonkowe.
Cytuj
Szukasz możliwości pomnażania kapitału

Napisz: daniel.bak@mailmix.pl
Odpowiedź