• Kredyty gotówkowe
  • Kredyty hipoteczne
  • Kredyty dla firm
  • Lokaty bankowe
Kwota kredytu
Okres spłaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota kredytu
Okres spłaty
lat
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota kredytu
Okres spłaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota lokaty
Okres lokaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Administratorem danych osobowych jest Comperia.pl S.A. Zapoznaj się z pełną informacją o przetwarzaniu danych osobowych.
0 osób przegląda ten temat1 osoba obserwuje ten temat

Jak zarobić w sieci Nie tylko najlepsza lokata !!!

Odpowiedź
wróć do listy tematówSortowanie od najstarszej wypowiedzi
od najnowszej wypowiedzi
✓  od najstarszej wypowiedzi
Daniel

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

7.9.2015 2:22
Trochę długie ale warte przeczytania.
Temat o pomnażaniu oszczędności, także bardzo proszę moderatorów, aby dali możliwość każdemu przeczytać ten artykuł, bo oferta jest zacna i sam z niej korzystam i zarabiam ! nie jest to żadna ściema!

Tak na szybko -> był czas, że pracowałem jako doradca finansowy, także temat mi jest znany. Słabe oprocentowanie itd to największy problem dla klientów.

Poszukałem w sieci i droga była taka: lokaty (żaden zysk)=> fundusze oszczędnościowe (mizerny zysk)=> giełda (za duże ryzyko - straciłem)=> hazard (zyskałem, ale ryzyko za duże)=> bukmacherka (trochę zarabiałem, ale za mało)=> ??????

Później znalazłem taką o to firmę zarejestrowaną w USA w stanie Utah:
Informacje o firmie: TUTAJ
Link do rejestracji: TUTAJ

W skrócie: platforma reklamowa dzieląca się zyskiem (10% w ciągu 55 dni) firmy z aktywnymi użytkownikami, którzy dziennie oglądnęli 10 reklam po 20 sekund (5-8min)- (w końcu platforma reklamowa, jest reklama musi być odbiorca) - no niech mi ktoś powie, że to długo!.

Po tej "pracy" właściciel nalicza procentowy zysk na każdego aktywnego użytkownika co godzinę każdego dnia. Kasa jest dodawana co godzinę na panel i można ją wypłacić na klik. (mogę sam pokazać dowód)

Ta platforma działa od prawie roku, także to nie jest jakiś chwilowy twór, bo prężnie się to rozwija.
W sobotę tj 05.08.2015r w Hiltonie w Warszawie było spotkanie z właścicielem: Charles Scoville - mistrz marketingu internetowego - tak piszą. Pojechałem zobaczyłem na własne oczy i przede wszystkim poznałem szefa, który okazał się być zwykłym człowiekiem jak ja.

Podczas spotkania Charles zalogował się przy nas na konta platform płatniczych w: PayPal, Payza i Stp. Gdzie nam pokazał dowód, że jakby teraz wszyscy chcieli wypłacić z TM kasę, to użytkownicy mają łącznie 2,5 mln$ a na samym koncie PayPal jest uzbierane ponad 8mln$, gdzie jeszcze w maju ta suma opiewała na 1,5mln$ (składają się również na to sponsorzy i reklamodawcy). Bufor gotówki w wysokości 6mln$ jest naprawdę spory, baa masakrycznie wysoki.

A Charles jeszcze mówi, że jest oszołomiony skalą sukcesu spotkań w Dubaju, iż tak owocnych rozmów na wysokim szczeblu jeszcze nie było, czyli jak się uda $$$$ zasilą konta.

Czy jest to legalne -> tak
Czy bezpieczne, na najbliższe miesiące wg mnie jak najbardziej, bo skoro na chwilę obecną jest 6mln$ do "przejedzenia" to w obecnym modelu przetrwa ta platforma około 3-7 lat.

Charles okazał się normalnym gościem, który nie nastawia się na zysk dla samego siebie, sam stwierdził, że te pieniądze co ma z Trafficmonsoon'a - "wystarczają na spełnianie marzeń (..) gdyby nie WY - ODBIORCY - to ta firma by nie funkcjonowała"

Jest to mega skuteczna metoda na zarobienie, bo sam się o tym przekonałem, a po spotkaniu jestem pewny, że platforma będzie dawała stabilny zysk, bo jest to dalej na fazie prężnego rozwoju.

Ktoś zaraz napisze, że to nierealne, a ja mogę przesłać swoje skany, zdjęcia wypłat z platformy, w każdej chwili i pokaże dowód, iż w świecie rozwiązań bankowych można coś znaleźć innego. Banki okradały nas tyle lat za ofertę marnych groszy.
Dlatego będę tą ofertę polecał każdemu.
Rejestracja 4 miesiące temu przyglądałem się 2 miesiące, no i wszedłem. Straciłem tylko 2 miesiące, bo się przyglądałem.
Wypowiedź została zmieniona przez: Daniel 7.9.2015 2:29
Cytuj
Szukasz możliwości pomnażania kapitału

Napisz: daniel.bak@mailmix.pl
candyq

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

7.9.2015 7:25
I to jest sposób inwestycji? W co się tam inwestuje?
Sama jestem na takim podobnym panelu, gdzie zarabia się klikając na reklamy, które przychodzą na maila. Ale nie mam zbyt pozytywnych doświadczeń. Wypłacić można sumę 200 złotych, a ja tego przez 3 lata jeszcze nie uzbierałam, co nie dziwi, bo choć na początku reklamy przychodziły często i były dobrze płatne, to teraz dostaję jedną dziennie za 10 groszy. Coś czuję, że tych 'zarobionych' pieniędzy nigdy nie wypłacę.
Czy tu mamy do czynienia z czymś podobnym?
Cytuj
Robert Sierant

Eksperci

Zobacz profil ekspertaObserwuj profil

Pomógł 3917 razy

Wyślij wiadomość

7.9.2015 9:27
candyq napisał
I to jest sposób inwestycji? W co się tam inwestuje?
Sama jestem na takim podobnym panelu, gdzie zarabia się klikając na reklamy, które przychodzą na maila. Ale nie mam zbyt pozytywnych doświadczeń. Wypłacić można sumę 200 złotych, a ja tego przez 3 lata jeszcze nie uzbierałam, co nie dziwi, bo choć na początku reklamy przychodziły często i były dobrze płatne, to teraz dostaję jedną dziennie za 10 groszy. Coś czuję, że tych 'zarobionych' pieniędzy nigdy nie wypłacę.
Czy tu mamy do czynienia z czymś podobnym?


to zupełnie coś innego, w ww. rozwiązaniu musisz zainwestować własne pieniądze, klikając w reklamy nic nie inwestujesz i nic nie możesz stracić
Cytuj
pozdrawiam
Robert Sierant
Ekspert finansowy

robertsierant.pl
Daniel

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

7.9.2015 10:19
Tutaj również można klikać na płatne reklamy za 0,01$ oraz 0,02$. Jednakże przez 1 miesiąc uzbiera się około max 2-3$. Minimalna kwota do wypłaty 2$. I wszystkie wypłaty znajdują się na moim koncie w przeciągu kilku chwil.
Podam własny przykład: zakupiłem około 50 paczek reklamowych za kwotę 10k zł, z każdej paczki mam 5$ zysku. Czyli po 55 dniach zysk na poziomie 10% od wkładu.
Nie znam na chwilę obecną lepszego sposobu, aby pomnożyć kapitał. Do tego ten bufor gotówki.
Tych 6mln$ nie przejedzą użytkownicy przez najbliższe 2 lata jak nie dłużej.
Opisałem jak to działa po poznaniu firmy w sposób dogłębny, a spotkanie z Charlesem w Warszawie jeszcze bardziej mnie do niej przekonało.
Cytuj
Szukasz możliwości pomnażania kapitału

Napisz: daniel.bak@mailmix.pl
Arias

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

7.9.2015 10:44
Takie spotkania z właścicielami czy innymi przedstawicielami zwykle każdego przekonują. Byle kogo do takiej pracy nie biorą, ludzie są przeszkoleni, potrafią manipulować i naprawdę im to wychodzi.
Rozumiem, że taka paczka reklam kosztuje około 200 złotych? I co w niej jest? Reklamy, które będziemy oglądać i za to nam zapłacą?
Nie bardzo rozumiem ideę.
Zarabiamy około 10%, to nasz zysk, ale jak mamy odzyskać zainwestowany kapitał?
Cytuj
Kokosz

Niezarejestrowani

7.9.2015 11:23
Tez niezbyt to rozumiem, a ze mozna na tym tyle zarobic to juz w ogóle podejrzane się wydaje...
Cytuj
Daniel

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

7.9.2015 11:26
Arias napisał
Takie spotkania z właścicielami czy innymi przedstawicielami zwykle każdego przekonują. Byle kogo do takiej pracy nie biorą, ludzie są przeszkoleni, potrafią manipulować i naprawdę im to wychodzi.


W takim razie, każdy napotkany człowiek na naszej drodze jest oszustem i manipulantem. Charles przedstawił dowody w postaci zgromadzonej gotówki. Od prawie roku istnienia platformy jest ona wypłacalna, do dnia dzisiejszego tak jest.

Arias napisał
Rozumiem, że taka paczka reklam kosztuje około 200 złotych? I co w niej jest? Reklamy, które będziemy oglądać i za to nam zapłacą?


Dokładnie tak, a koszt paczki to 50$.

Arias napisał
Zarabiamy około 10%, to nasz zysk, ale jak mamy odzyskać zainwestowany kapitał?


Zysk jest naliczany co godzinę. Każda paczka daje nam około 1,08$ co 24h, czyli z tych moich 50 paczek co dziennie (po 24h) mam ponad 50$ na koncie, które mogę automatycznie wypłacić na "klik".
Wypowiedź została zmieniona przez: Daniel 7.9.2015 11:28
Cytuj
Szukasz możliwości pomnażania kapitału

Napisz: daniel.bak@mailmix.pl
Daniel

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

7.9.2015 11:37
Kokosz napisał
Tez niezbyt to rozumiem, a ze mozna na tym tyle zarobic to juz w ogóle podejrzane się wydaje...


Nigdy nie jadłem Homara, ale już z góry stwierdzam, iż jest to ohydne, a pewnie do tego śmierdzi i czuć mułem. A ludzie którzy spróbowali twierdzą, że to przepyszne mięso.
Na początku również tego nie rozumiałem, jednakże nie negowałem tylko doszkalałem i dzięki temu jestem na tej platformie i ZARABIAM - nie kisząc swoich oszczędności.
Trochę ponad 5% w skali miesiąca to dużo?! bo bank daje 2%, tak?? a to niby czemu one akurat mają być wyznacznikiem stopy zwrotu?? to bank ma mi mówić na jakim poziomie mogę pomnażać swoje pieniądze? proszę Cię.....
Cytuj
Szukasz możliwości pomnażania kapitału

Napisz: daniel.bak@mailmix.pl
vasyl

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

7.9.2015 13:44
Daniel napisał

Arias napisał
Zarabiamy około 10%, to nasz zysk, ale jak mamy odzyskać zainwestowany kapitał?


Zysk jest naliczany co godzinę. Każda paczka daje nam około 1,08$ co 24h, czyli z tych moich 50 paczek co dziennie (po 24h) mam ponad 50$ na koncie, które mogę automatycznie wypłacić na "klik".


Ale nie odpowiedział Pan na pytanie chyba. Co z tym kapitałem, który inwestujemy? On przepada?
Bo sobie policzyłem i Pan po 200 dniach dopiero zarobi te 10 000 złotych, więc dopiero po takim czasie inwestycja się zwróci.
No a w banku jednak nie tracimy naszego kapitału i w każdej chwili możemy go wyciągnąć.
Czy w tym przypadku też możemy odzyskać kapitał np sprzedając te paczki reklam?
Cytuj
Daniel

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

7.9.2015 14:28
vasyl napisał

Ale nie odpowiedział Pan na pytanie chyba. Co z tym kapitałem, który inwestujemy? On przepada?
Bo sobie policzyłem i Pan po 200 dniach dopiero zarobi te 10 000 złotych, więc dopiero po takim czasie inwestycja się zwróci.
No a w banku jednak nie tracimy naszego kapitału i w każdej chwili możemy go wyciągnąć.
Czy w tym przypadku też możemy odzyskać kapitał np sprzedając te paczki reklam?


Jeżeli Pan idzie do banku i zakłada lokatę to może Pan wybrać pieniądze już na drugi dzień z pełnym zyskiem? no nie.
TUTAJ model działa tak => (mój przykład) kupiłem 50 paczek za 10k zł. Codziennie na moim koncie mam z tych moich 50 paczek ponad 5o$. I mogę je w każdej chwili albo wypłacić, albo zakupić kolejną paczkę. Jeżeli ktoś zdecyduje się wypłacać kasę dzień w dzień to ma ją z powrotem na swoim koncie w macierzystym banku w chwili obecnej po około 52 dniach wraz z zyskiem !
Wypowiedź została zmieniona przez: Daniel 7.9.2015 14:30
Cytuj
Szukasz możliwości pomnażania kapitału

Napisz: daniel.bak@mailmix.pl
Odpowiedź