• Kredyty gotówkowe
  • Kredyty hipoteczne
  • Kredyty dla firm
  • Lokaty bankowe
Kwota kredytu
Okres spłaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota kredytu
Okres spłaty
lat
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota kredytu
Okres spłaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota lokaty
Okres lokaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Administratorem danych osobowych jest Comperia.pl S.A. Zapoznaj się z pełną informacją o przetwarzaniu danych osobowych.
0 osób przegląda ten temat1 osoba obserwuje ten temat

Jak zarobić w sieci Nie tylko najlepsza lokata !!!

Odpowiedź
wróć do listy tematówSortowanie od najstarszej wypowiedzi
od najnowszej wypowiedzi
✓  od najstarszej wypowiedzi
Daniel

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

10.12.2015 12:15
Seba napisał
jaki jest czas pełnego zwrotu? dajmy na to mam 10 tysięcy złotych, rozumiem iż mój zysk po około 55dniach będzie 10%, czyli 1000zł??


W chwili obecnej naliczania wynoszą 1.08$ na godzinę od paczki, co przy inwestycji 10 tyś zł zwrot (przy ciągłych wypłatach bez żadnej reinwestycji) z zyskiem (pomniejszone o prowizję paypal) osiągniemy po 52 dniach.
Widzę osoby które posiadają sporą gotówkę np 40-50 tyś złotych i szukają lokaty. Wystarczyło by w TM wrzucić 10 tyś złotych, a po 2 miesiącach mamy zysk większy niż po roku od kwoty 40 tysięcy zł na lokacie.
jak wchodziłem ja to stan kont był na poziomie 1,5mln$ teraz jest to 28mln$ zabezpieczenia. Kto był w gorszej sytuacji?
Jak widać nadal jesteśmy w fazie wzrostu, także kolejne 4-6 miesięcy uważam za bezpieczne + gwarancja paypal (50 dni) na zwrot wkładu jeśli TM padnie czego chcieć więcej :)
Wypowiedź została zmieniona przez: Daniel 10.12.2015 12:15
Cytuj
Szukasz możliwości pomnażania kapitału

Napisz: daniel.bak@mailmix.pl
Daniel

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

14.12.2015 0:01
TUTAJ
Powyżej link do grupy Facebookowej odnośnie TM w Polsce. Sami możecie obserwować ile ludzie tutaj są w stanie inwestować i jaki jest stan ich paczek :) każda kosztuje 50 $
a jeżeli ktoś wchodzi za 200 tysięcy złotych (1000 paczek) to, albo jest szaleńcem, albo wie co robi :) a piszę już od 4 miesięcy, że da się tutaj sporo zarobić :)

Lider polskiej grupy podał jak wyglądają stany procesorów płatniczych ukazane przez Scovilla w Birmingham bodajże 13 grudnia.
POLECAM WEJŚĆ I ZOBACZYĆ JAK TO WYGLĄDA NA CHWILĘ OBECNĄ :):):) a było tylu przeciwników na samym początku, a popatrz jednak się da.
Wypowiedź została zmieniona przez: Daniel 14.12.2015 0:05
Cytuj
Szukasz możliwości pomnażania kapitału

Napisz: daniel.bak@mailmix.pl
aleca

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

14.12.2015 8:20
Dla mnie to i tak coś nie tak, bo nikt nie daje takich pieniędzy za gapienie się na reklamy. To jest po prostu niemożliwe, co Pan pisze.
A osoby zachęcające do tego biznesu widziałam już na różnych formach w przeciągu kilku ostatnich miesięcy, ale chyba słabiej niż Pan agitują.
Powiem tak, jak ktoś chce, to wchodzi na własne ryzyko, bo jakieś chyba jednak jest, nawet Pan to przyzna?
Ja nie byłam nigdy zainteresowana udziałem w takich przedsięwzięciach.
Cytuj
AdamN

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

14.12.2015 12:30
Kolejny niedowiarek się znalazł :)
sam w tym jestem, Pan Daniel wszystko mi jasno wyjaśnił i działam, a więcej kasy mam na tym niż za trzymane pieniądze w banku.
Wałkowane od dłuższego czasu ryzykiem podjęte są WSZYSTKIE formy inwestycji.
Tutaj jest wysoki zysk, a ryzyko jak na razie relatywnie niskie.
Nie znam osoby, która by tutaj straciła choćby 1zł :)
jeżeli Pani taką zna to zapraszam do dyskusji.

Nie znam również osoby, która poświęciła choćby 30min na poznanie tej platformy i która by jęczała, że coś tu jest nie tak.
Także proszę najpierw się zapoznać jak to działa, a później hejtować, tak aby dyskusja była oparta o wartość merytoryczną.
Cytuj
Artur Sarnecki

Eksperci

Zobacz profil ekspertaObserwuj profil

Pomógł 1359 razy

Wyślij wiadomość

14.12.2015 12:42
generalnie można ocenić ryzyko takiej inwestycji, jeśli można uzyskać zwrot we w miarę krótkim czasie, nie ma konieczności Wciskania innym czegoś czego nie potrzebują to czemu nie? Oczywiście tylko za pieniądze które są wolne a nie takie które miały iść na przykład na spłatę rat. Ja do TM wszedłem jakiś czas temu ale teraz nie jestem aktywny, w tym samym czasie wrzuciłem niewielkie kwoty do innych programów i na teraz kiedy ja nie polecam innym to one dają mi lepsze rezultaty no i próg wejścia jest dużo niższy bo 50 - 100 $ jakie w TM dają zwrot nie za duży, tutaj po 3 msc reinwestycji mogą dać np. 1000-1200 zł co miesiąc więc szybciej zwykła osoba może mieć efekt.

Jeśli kogoś to interesuje to takim programem jest MY Paying Ads, nie zajmuje się szczególnie promocją ale wideo z prezentacją ( Nie moją) jest tutaj
Cytuj
Doradca Finansowy

https://finansepoludzku.pl
Napisz: biuro@finansepoludzku.pl
Daniel

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

14.12.2015 13:05
aleca napisał
Dla mnie to i tak coś nie tak (...) To jest po prostu niemożliwe, co Pan pisze.

Hmm no to jestem fenomenem, bo mój czysty zysk za 5 miesięcy to prawie 8 tysięcy złotych.
Dla mnie 10% w 2 miesiąca to bezpieczna opcja i czy faktycznie jest to dużo??
aleca napisał
Powiem tak, jak ktoś chce, to wchodzi na własne ryzyko, bo jakieś chyba jednak jest, nawet Pan to przyzna?
Ja nie byłam nigdy zainteresowana udziałem w takich przedsięwzięciach.

wypowiada się Pani jako ekspert w temacie, a sądzę iż nie poświeciła choćby 1h na poznania jak to wszystko działa.
W TM jestem od 5 miesięcy i osoby z którymi współpracuję jakoś nie zajmują się hejtowaniem, bo jak widać - da się zarobić i jestem tego przykładem.
To wszystko nie jest kwestią wiary, czy to działa i jest możliwe, czy nie. Tylko chłodnej i rzeczywistej oceny podjętej w obecnej chwili jako forma inwestycji na okres do 5-6 miesięcy.
Jak Pani woli lokaty to do niczego nie zmuszam.
Wypowiedź została zmieniona przez: Daniel 14.12.2015 13:06
Cytuj
Szukasz możliwości pomnażania kapitału

Napisz: daniel.bak@mailmix.pl
AdamN

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

14.12.2015 13:16
ROI na poziomie 110% po 55 dniach jest bezpieczną formą. W programach gdzie ten zwrot jest np 156% często powoduje, iż szybko padają bo tracą płynność finansową.
W TM gotówka ciągle rośnie, a właśnie dzięki niskiemu ROI gwarantuje o wiele większe bezpieczeństwo niż w tych ze zwrotem z kosmosu. W TM ryzyko jest o wiele mniejsze.
Cytuj
dario

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

14.12.2015 13:51
A ten drugi program to na jakiej zasadzie działa?
Przyznam, że mniejszą kwotę mógłbym przeznaczyć, ale musiałbym wiedzieć o co chodzi, a nie tak w ciemno.
Widzę, że tam zwrot jest dużo większy, a przed chwilą drugi z panów napisał, że jak większy zwrot, to szybciej program pada.
Więc jak to jest? Warto w to wchodzić?
Cytuj
Daniel

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

14.12.2015 15:17
dario napisał
A ten drugi program to na jakiej zasadzie działa?
Przyznam, że mniejszą kwotę mógłbym przeznaczyć, ale musiałbym wiedzieć o co chodzi, a nie tak w ciemno.
Widzę, że tam zwrot jest dużo większy, a przed chwilą drugi z panów napisał, że jak większy zwrot, to szybciej program pada.
Więc jak to jest? Warto w to wchodzić?


Proszę napisać na maila ze stopki, a wszystko wyjaśnię.
Platforma im ma wyższe ROI tym szybciej utraci płynność finansową. W TM jest o wiele większe bezpieczeństwo z racji niskiego procentu zwrotu.
Po za tym paypal uznał TM za swojego partnera biznesowego, czyli gwarancja odzyskania pełnego wkładu jeśli TM padnie. Czego chcieć więcej.
Wypowiedź została zmieniona przez: Daniel 15.12.2015 12:56
Cytuj
Szukasz możliwości pomnażania kapitału

Napisz: daniel.bak@mailmix.pl
Maksymilian

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

15.12.2015 11:20
Serio ludzie w to wierzą? Tyle juz było afer i innych średnio jasnych sytuacji. Ja proponuje 2 etacik jak Wam mało kasy
Cytuj
Odpowiedź