• Kredyty gotówkowe
  • Kredyty hipoteczne
  • Kredyty dla firm
  • Lokaty bankowe
Kwota kredytu
Okres spłaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota kredytu
Okres spłaty
lat
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota kredytu
Okres spłaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota lokaty
Okres lokaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Administratorem danych osobowych jest Comperia.pl S.A. Zapoznaj się z pełną informacją o przetwarzaniu danych osobowych.
0 osób przegląda ten temat1 osoba obserwuje ten temat

Jak zarobić w sieci Nie tylko najlepsza lokata !!!

Odpowiedź
wróć do listy tematówSortowanie od najstarszej wypowiedzi
od najnowszej wypowiedzi
✓  od najstarszej wypowiedzi
Gabi

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

7.1.2016 9:22
AntonS napisał
IwoKa napisał
To zachwalanie tego całego interesu... Ja bym w to złamanej złotówki nie zainwestował...


Sam szukałem negatywnych opinii i naprawdę ich nie ma w sieci. To jest aż zastanawiające.
Owszem pojawiają się tego typu, jak pańska, ale nie ma ostrzeżeń od osób, które tam wpłaciły i pieniądze im przepadły.
Więc chyba nie jest źle?
Albo to jeszcze nie ten etap, bo kryzys dopiero nadejdzie.
Czy wpłacać czy nie to już indywidualna decyzja każdego, ja ogólnie też stronię od tego typu rzeczy, na których się nie znam. Ale z drugiej strony kusi tak wysoki zysk.
Może ich nie ma, bo jest jeszcze malo popularne to rozwiązanie... Ja bym była ostrożna.
Cytuj
Daniel

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

7.1.2016 9:47
IwoKa napisał
To zachwalanie tego całego interesu... Ja bym w to złamanej złotówki nie zainwestował...


I Pan nie musi, ba nawet nie jest wskazane. Z takim podejściem sukcesu się nigdy nie osiągnie.

AntonS napisał

Sam szukałem negatywnych opinii i naprawdę ich nie ma w sieci. To jest aż zastanawiające.


Nie ma, bo osoby które tu zainwestowały widzą jak platforma działa i jakie realne zyski daje. Tylko Ci co stoją z boku narzekają. Mi też mówiono "szybciej to padnie niż tam coś zarobisz". Jak widać nie mieli racji. Wystarczyć poznać podstawy zasad działania tej platformy reklamowej, a nie z góry zakładać jakie to oszustwo :)

Gabi napisał
Może ich nie ma, bo jest jeszcze malo popularne to rozwiązanie... Ja bym była ostrożna.


Polacy to zaledwie 0,2% użytkowników działających w TM. Czyli marny odsetek.
Każdy się pyta, czy to bezpieczne. Powiem tak, nikt tu nie wchodzi dla 10% zysku. Jeżeli na przestrzeni 2 miesięcy do systemu wpadło ponad 30mln$ to te pieniądze będą reinwestowane przez minimum 4-5 miesięcy. Jak nie dłużej. Także teraz te 10% można szarpnąć bez większego stresu.
Wypowiedź została zmieniona przez: Daniel 7.1.2016 9:48
Cytuj
Szukasz możliwości pomnażania kapitału

Napisz: daniel.bak@mailmix.pl
Edyta

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

8.1.2016 10:35
Daniel napisał
IwoKa napisał
To zachwalanie tego całego interesu... Ja bym w to złamanej złotówki nie zainwestował...


I Pan nie musi, ba nawet nie jest wskazane. Z takim podejściem sukcesu się nigdy nie osiągnie.

AntonS napisał

Sam szukałem negatywnych opinii i naprawdę ich nie ma w sieci. To jest aż zastanawiające.


Nie ma, bo osoby które tu zainwestowały widzą jak platforma działa i jakie realne zyski daje. Tylko Ci co stoją z boku narzekają. Mi też mówiono "szybciej to padnie niż tam coś zarobisz". Jak widać nie mieli racji. Wystarczyć poznać podstawy zasad działania tej platformy reklamowej, a nie z góry zakładać jakie to oszustwo :)

Gabi napisał
Może ich nie ma, bo jest jeszcze malo popularne to rozwiązanie... Ja bym była ostrożna.


Polacy to zaledwie 0,2% użytkowników działających w TM. Czyli marny odsetek.
Każdy się pyta, czy to bezpieczne. Powiem tak, nikt tu nie wchodzi dla 10% zysku. Jeżeli na przestrzeni 2 miesięcy do systemu wpadło ponad 30mln$ to te pieniądze będą reinwestowane przez minimum 4-5 miesięcy. Jak nie dłużej. Także teraz te 10% można szarpnąć bez większego stresu.
Tam wszystko jest po angielsku?
Cytuj
Artur Sarnecki

Eksperci

Zobacz profil ekspertaObserwuj profil

Pomógł 1359 razy

Wyślij wiadomość

8.1.2016 11:12
na ten moment jeszcze tak ale były plany spolszczenia chyba
Cytuj
Doradca Finansowy

https://finansepoludzku.pl
Napisz: biuro@finansepoludzku.pl
Daniel

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

8.1.2016 11:23
Jest po angielsku. Wystarczy 30 min i wszystko będzie już jasne. Zawsze mogę pomóc z obsługą panelu.
Cytuj
Szukasz możliwości pomnażania kapitału

Napisz: daniel.bak@mailmix.pl
RobertK

Niezarejestrowani

11.1.2016 11:25
Do Trafficmonsoon trafiłem około 10 miesięcy temu. Nie zagłębiając się w szczegóły jak to było na początku stwierdzę tylko jedno. Teraz po tym czasie i wypłaceniu pełnego wkładu własnego, miesięcznie mogę sobie pozwolić na wypłatę 800$ = 2730zł. Udało się dojść do poziomu 200 paczek, a za gotówkę kupiłem tylko 30 (1500$).
Jak na razie TM rośnie w siłę.
Nie zdarzyło się jeszcze, aby któraś platforma utrzymywała tak wysoki poziom gotówki. TM się tym chwali, bo to jest fenomen. Po prostu udało im się stworzyć platformę reklamową, gdzie ludzie również wchodzą dla reklamy. Ciągłe wysokie miesięczne wypłaty nie przewyższają zysków firmy. I to jest fakt. Teraz jest najlepszy czas aby od 6 miesięcy do roku czasu wejść na spokojnie.
Ten temat wisi już od prawie pół roku na tym forum, a kondycja z dnia na dzień jest lepsza i gotówki jest jeszcze więcej niż w grudniu.
Cytuj
Odpowiedź