• Kredyty gotówkowe
  • Kredyty hipoteczne
  • Kredyty dla firm
  • Lokaty bankowe
Kwota kredytu
Okres spłaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota kredytu
Okres spłaty
lat
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota kredytu
Okres spłaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota lokaty
Okres lokaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Administratorem danych osobowych jest Comperia.pl S.A. Zapoznaj się z pełną informacją o przetwarzaniu danych osobowych.
0 osób przegląda ten temat1 osoba obserwuje ten temat

Jak zarobić w sieci Nie tylko najlepsza lokata !!!

Odpowiedź
wróć do listy tematówSortowanie od najstarszej wypowiedzi
od najnowszej wypowiedzi
✓  od najstarszej wypowiedzi
Robert Sierant

Eksperci

Zobacz profil ekspertaObserwuj profil

Pomógł 3917 razy

Wyślij wiadomość

9.9.2015 11:42
zawsze jest coś za coś, jeżeli ma być wysoki zysk to wiąże się z tym ryzyko, że coś się jednak nie uda, a jak mają być gwarancje kapitału i zysku to niestety zarobić na tym się wiele nie da
Cytuj
pozdrawiam
Robert Sierant
Ekspert finansowy

robertsierant.pl
Daniel

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

9.9.2015 11:46
Robert Sierant napisał
a gdzie odp. na pytanie? o potencjalnych zyskach było już dużo, pytam o bezpieczeństwo inwestycji

skąd taka pewność "Firma nie zwinie się z dnia na dzień"?


Gdyż tak jak napisałem wyżej byłem na wcześniejszym projekcie i wiem jak to wyglądało, naliczanie za paczkę spowolniło to i mnie już tam nie było.
W momencie, gdy naliczanie zostanie spowolnione, to oznaczać to będzie, iż sponsorów jak i reklamodawców nie przybywa dlatego trzeba się ewakuować. Nie jest to proces krótkotrwały.
A Pan Panie Robercie zwijał by interes który zaczyna się bardzo mocno prężnie rozwijać, który pozyskuje nowych to użytkowników oraz reklamodawców każdego dnia? no nie sądzę.

Widget napisał
Pewności nigdy nie ma. Niestety. Dlatego lepiej iśc do banku, zysk mniejszy, ale pieniądze bezpieczne.


Ależ proszę bardzo. Ja nikogo nie namawiam. pan w rok zarobi 5% a ja w 3 miesiące 15%. I to jest właśnie różnica pomiędzy świadomą inwestycją, a kiszeniem pieniędzy za zerowy zysk.
Wypowiedź została zmieniona przez: Daniel 9.9.2015 11:48
Cytuj
Szukasz możliwości pomnażania kapitału

Napisz: daniel.bak@mailmix.pl
Robert Sierant

Eksperci

Zobacz profil ekspertaObserwuj profil

Pomógł 3917 razy

Wyślij wiadomość

9.9.2015 12:26
pewnego dnia ktoś może wpaść na pomysł, że już dość tego biznesu, wypłacania zysków itp... tylko czas zwinąć interes i spokojnie wypoczywać do końca życia gdzie w rajach podatkowych...

kapitał był i nie ma, dlatego ZAWSZE oceniam inwestycję pod kątem tego ile mogę zarobić i jakie jest ryzyko

ps
amber gold również długi czas miał się dobrze (obok miałem ich placówkę), klienci śmiali się jak proponowałem im inwestycje z zyskiem 6-8% w skali roku, oni chcieli mieć 16% (AG tyle im oferował), niektórzy wpłacili naprawdę poważne kwoty, żadne ostrzeżenia na nich nie działały (pazerność naprawdę potrafi zaślepić), aż pewnego dnia wszystko się skończyło! czy wszyscy stracili? oczywiście, że nie; na początku niektórzy potrafili naprawdę sporo zarobić...ale nic nie może przecież wiecznie trwać
Cytuj
pozdrawiam
Robert Sierant
Ekspert finansowy

robertsierant.pl
Gawron

Niezarejestrowani

9.9.2015 12:28
Daniel napisał
Robert Sierant napisał
a gdzie odp. na pytanie? o potencjalnych zyskach było już dużo, pytam o bezpieczeństwo inwestycji

skąd taka pewność "Firma nie zwinie się z dnia na dzień"?


Gdyż tak jak napisałem wyżej byłem na wcześniejszym projekcie i wiem jak to wyglądało, naliczanie za paczkę spowolniło to i mnie już tam nie było.
W momencie, gdy naliczanie zostanie spowolnione, to oznaczać to będzie, iż sponsorów jak i reklamodawców nie przybywa dlatego trzeba się ewakuować. Nie jest to proces krótkotrwały.
A Pan Panie Robercie zwijał by interes który zaczyna się bardzo mocno prężnie rozwijać, który pozyskuje nowych to użytkowników oraz reklamodawców każdego dnia? no nie sądzę.

Widget napisał
Pewności nigdy nie ma. Niestety. Dlatego lepiej iśc do banku, zysk mniejszy, ale pieniądze bezpieczne.


Ależ proszę bardzo. Ja nikogo nie namawiam. pan w rok zarobi 5% a ja w 3 miesiące 15%. I to jest właśnie różnica pomiędzy świadomą inwestycją, a kiszeniem pieniędzy za zerowy zysk.
Nie ma Pan pewności, więc do końca nie jest Pan świadomy...
Cytuj
Wajola

Niezarejestrowani

9.9.2015 13:07
Raczej nie znalazł Pan tu zwolenników tej "metody" :D
Cytuj
gaweł_P

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

9.9.2015 13:23
Ja bym może i spróbował, ale na pewno nie wpakowałby w coś takiego od razu 10-ciu tysięcy, a pan pisze, że to zrobił. Tysiąc, góra dwa to wszystko, co mógłbym ewentualnie poświęcić.
Obecnie zastanawiam się, co pan ma z tego, że ktoś się zarejestruje z pana linka?
Mam wrażenie, że się to układa w taką piramidę trochę.
Oczywiście nie mam nic przeciwko, że pan sobie zarabia na poleceniach, ale zastanawiam się, po co się tu pan tak aktywnie udziela, skoro to taki świetny biznes? Nie lepiej wypoczywać gdzieś na Bahamach?
Cytuj
Daniel

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

9.9.2015 13:44
Ależ oczywiście, że tak. Wszystko ma swój koniec i tutaj również tak będzie. Jednakże ja bazuję na swoim doświadczeniu w tego typu opcji pomnożenia kapitału. Ja na tym zarabiam i skoro coś prężnie się rozwija to wówczas warto skubać te procenty.
Dodatkowo na paypal jest możliwość otwarcia sporu o zwrot gotówki, jednakże admin strony (Charles) zastrzega, iż w tym momencie zostaje konto zablokowane, a wpłacona gotówka jest zwracana na platformę paypal, bez wypracowanych zysków (spór można założyć do 45 dnia od dokonania zakupu) później zaś spór można przekształcić w roszczenie i sprawą zajmuje się paypal nie my. Na poprzedniej platformie tak to działało.
Taka moja gwarancja na najbliższe 2 miesiąca.
Gdyby w amber goldzie szef inwestował kasę tak jak zapowiadał, czyli w złoto (tak była przeprowadzana rozmowa z kumplem) to przyjaciel nie stracił by 80k zł.
W Traficmonsoonie ludzie krzyczą, że przyszłość to 3-7 lat, bufor gotówki jest na poziomie 6mln$ co szybko nie zostanie przejedzone przez użytkowników, a ktoś by musiał wejść za 60mln, aby te 6 mln$ zeżreć po 52 dniach.
Mi wystarczą jeszcze 3-4 miesiące i kończę z tym przygodę, jednakże nadal jest to o wiele więcej niż da lokata, czy jest to ryzyko, owszem jest tak jak w każdym rozwiązaniu inwestowania swojej kasy, ale zysk o wiele większy.
Cytuj
Szukasz możliwości pomnażania kapitału

Napisz: daniel.bak@mailmix.pl
Daniel

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

9.9.2015 13:55
Wajola napisał
Raczej nie znalazł Pan tu zwolenników tej "metody" :D


Dlatego Panią (po nicku sądzę iż kobieta) zapraszam o wybór lokaty na 3%. Nikogo nie namawiam,
Jeżeli chce Pani dowód moich wypłat z platformy bardzo proszę.

gaweł_P napisał

Obecnie zastanawiam się, co pan ma z tego, że ktoś się zarejestruje z pana linka? Mam wrażenie, że się to układa w taką piramidę trochę.
Oczywiście nie mam nic przeciwko, że pan sobie zarabia na poleceniach, ale zastanawiam się, po co się tu pan tak aktywnie udziela, skoro to taki świetny biznes? Nie lepiej wypoczywać gdzieś na Bahamach?


Czy świetnym biznesem można nazwać 5% w skali miesiąca? A Bahamy mogę jak na razie oglądać w gazecie bądź necie, ale dążę do tego aby to zmienić.
Wszedłem za tyle, gdyż to mi pozwoliło na szybsze pomnożenie tych paczek i powolne wycofywanie kapitału.
Czy jest to piramida, hmm a zus to niby czym jest.
Bardzo dobrze, że Pan pyta o poleconych.. Za każdą osobę dostaję prowizję 10%, którą zawsze przelewam na konto paypal osoby która się rejestruje z mojego polecenia (o tym informowałem zawsze w formie niespodzianki)
Cytuj
Szukasz możliwości pomnażania kapitału

Napisz: daniel.bak@mailmix.pl
Wajola

Niezarejestrowani

9.9.2015 14:05
Nie kwestionuję,że Pan tu inwestuje. Po prostu wole bezpieczne formy.
Cytuj
Daniel

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

9.9.2015 14:42
Wajola napisał
Nie kwestionuję,że Pan tu inwestuje. Po prostu wole bezpieczne formy.


W pierwszej wypowiedzi wyczułem ironię.
Nie jestem zwolennikiem lokat i nie będę. Temat jest o pomnażaniu kapitału i ja takie rozwiązanie właśnie przedstawiam.
W chwili obecnej mam gotówkę rozbitą tak:
1) getinbank konto oszczędnościowe (4% do 10tyś), a kwota ponad 10k 2,2% (20k zł)
2) w trafficmonsoon mam 10kzł.
Jak widzę iż w 2 opcji mam zwrot po miesiącu ponad 500zł, a w getinie 15.99zł to mnie krew jasna zalewa.
Cytuj
Szukasz możliwości pomnażania kapitału

Napisz: daniel.bak@mailmix.pl
Odpowiedź