• Kredyty gotówkowe
  • Kredyty hipoteczne
  • Kredyty dla firm
  • Lokaty bankowe
Kwota kredytu
Okres spłaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota kredytu
Okres spłaty
lat
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota kredytu
Okres spłaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota lokaty
Okres lokaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Administratorem danych osobowych jest Comperia.pl S.A. Zapoznaj się z pełną informacją o przetwarzaniu danych osobowych.
0 osób przegląda ten temat1 osoba obserwuje ten temat

Jak zarobić w sieci Nie tylko najlepsza lokata !!!

Odpowiedź
wróć do listy tematówSortowanie od najstarszej wypowiedzi
od najnowszej wypowiedzi
✓  od najstarszej wypowiedzi
Daniel

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

15.12.2015 12:55
Maksymilian napisał
Serio ludzie w to wierzą? Tyle już było afer i innych średnio jasnych sytuacji. Ja proponuje 2 etacik jak Wam mało kasy


No tak, najlepiej całe życie spędzić w pracy i nic z tego życia nie mieć. Całe życie harujemy i co z tego mamy? jak dobrze pójdzie to dębową trumnę nam kupią.
Osobiście wolę Trafficmonsoon jako opcję drugiego etatu, aby mieć chociaż czas dla rodziny oraz na przyjemności.
Nikt nie musi w to wierzyć :) ważne że jest coraz więcej osób, które wyciągają tutaj pokaźne kwoty.
ja zarabiam siedząc przed komputerem około 2h dziennie. Co niektórzy muszą w znienawidzonej robocie, gdzie stoi szef z batem :) wolny wybór.
A jak już uzbiera się pokaźną kwotę z tego drugiego etatu to garb, albo zajechany kręgosłup murowany :) lekarze już zacierają ręce.
Cytuj
Szukasz możliwości pomnażania kapitału

Napisz: daniel.bak@mailmix.pl
Artur Sarnecki

Eksperci

Zobacz profil ekspertaObserwuj profil

Pomógł 1359 razy

Wyślij wiadomość

15.12.2015 13:26
Działa praktycznie tak samo jak TM, z tym że mniejszy jest próg wejścia i inna naliczanie...co do programów z wysokim ROI to jeden chyba pada, HQRevShare, ja i tak na nim zarobiłem;) ale widać było średnie podstawy, wysokie zwroty i bawet brak konieczności oglądania reklam
dario napisał
A ten drugi program to na jakiej zasadzie działa?
Przyznam, że mniejszą kwotę mógłbym przeznaczyć, ale musiałbym wiedzieć o co chodzi, a nie tak w ciemno.
Widzę, że tam zwrot jest dużo większy, a przed chwilą drugi z panów napisał, że jak większy zwrot, to szybciej program pada.
Więc jak to jest? Warto w to wchodzić?
Cytuj
Doradca Finansowy

https://finansepoludzku.pl
Napisz: biuro@finansepoludzku.pl
Daniel

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

15.12.2015 14:35
No bo generalnie o to chodzi. Wydłubać jak najszybciej wkład, a później to już tylko zarabiać.
Mi ta sztuka udała się w 3 miesiące.
Cytuj
Szukasz możliwości pomnażania kapitału

Napisz: daniel.bak@mailmix.pl
AdamN

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

15.12.2015 14:59
Ja zacząłem wybierać od pierwszego dnia po wpłacie, a mimo tego 10% czystego zysku za 51 dni mnie nie minęło :)
To są biznesy nie na lata, ale na jakiś czas. Póki jest możliwość to można skorzystać. A TM jest w chwili obecnej najlepszym tego typu programem, bo marketing za naszymi granicami zrobił mega zapas kasy na kontach.
To nie jest jak lokata w banku, tutaj sam obracasz swoimi pieniędzmi.
Sam decydujesz, czy chcesz wypłacić czy dalej reinwestować. 2 miesiące szybko mijają. Ja już jestem prawie 3 i parę setek dolarów do przodu :)
Panu z "chęcią dorobienia się garba" gratuluję błyskotliwości.
Cytuj
Poliodor

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

15.12.2015 15:52
Czyli najlepiej jest wpłacić jakieś pieniądze, a gdy otrzymamy zwrot nakładów wypłacić je i potem już tylko nadwyżki inwestować?
W ten sposób chyba maksymalnie minimalizujemy ryzyko. W każdym razie kapitał będzie bezpieczny w naszej kieszeni?
Szukam własnie jakiejś możliwości generowania dochodu pasywnego, a takie programy, to chyba jedna z metod?
Nie znam się na tym za bardzo, ale jak się podszkolę, to na pewno czegoś spróbuję.
Cytuj
Daniel

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

15.12.2015 19:31
Poliodor napisał
Czyli najlepiej jest wpłacić jakieś pieniądze, a gdy otrzymamy zwrot nakładów wypłacić je i potem już tylko nadwyżki inwestować?


Dokładnie tak.

Poliodor napisał
W ten sposób chyba maksymalnie minimalizujemy ryzyko. W każdym razie kapitał będzie bezpieczny w naszej kieszeni?


Możemy dokonać wypłatę pierwszej kwoty już w 1 godzinę po "zainwestowaniu". Wszystko odbywa się na zasadzie MY -> BANK ->
PAYPAL -> TM, jedyne zagrożenie w tej ścieżce to TM, ale minimalizować ryzyko możesz już od pierwszej godziny
.
Poliodor napisał
Szukam własnie jakiejś możliwości generowania dochodu pasywnego, a takie programy, to chyba jedna z metod?
Nie znam się na tym za bardzo, ale jak się podszkolę, to na pewno czegoś spróbuję.


Dokładnie tak. Zapraszam na maila (poniżej w stopce), a wytłumaczę wszystko
BEZ ŻADNYCH ZOBOWIĄZAŃ. Bo jest to dobra okazja na zrobienie 3-4 cykli.
Cytuj
Szukasz możliwości pomnażania kapitału

Napisz: daniel.bak@mailmix.pl
Artur Sarnecki

Eksperci

Zobacz profil ekspertaObserwuj profil

Pomógł 1359 razy

Wyślij wiadomość

16.12.2015 0:18
tak to jedna z metod, żaden z takich programów nie jest wieczny ale ryzyko można zminimalizować, poza tym rozsądny człowiek na to przeznaczy tylko wolne środki a nie takie na życie

Poliodor napisał
Czyli najlepiej jest wpłacić jakieś pieniądze, a gdy otrzymamy zwrot nakładów wypłacić je i potem już tylko nadwyżki inwestować?
W ten sposób chyba maksymalnie minimalizujemy ryzyko. W każdym razie kapitał będzie bezpieczny w naszej kieszeni?
Szukam własnie jakiejś możliwości generowania dochodu pasywnego, a takie programy, to chyba jedna z metod?
Nie znam się na tym za bardzo, ale jak się podszkolę, to na pewno czegoś spróbuję.
Cytuj
Doradca Finansowy

https://finansepoludzku.pl
Napisz: biuro@finansepoludzku.pl
Godzic

Niezarejestrowani

16.12.2015 8:35
DOkładnie, 1 zasada inwestowania - inwestujemy tylko to, co jesli stracimy nie zaważy na naszej egzystencji.
Cytuj
Daniel

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

16.12.2015 11:52
Od dwóch lat podejmując (wg co niektórych) ryzykowne decyzje nie straciłem ani złotówki, w przeciwieństwie do giełdy, funduszy, bukmacherki, numizmatów itp.
TM posiada ogromny zapas gotówki, która nie skończy się na pstryk palcem.
Święta to okres gdzie takie programy mają się kiepsko, a tutaj sytuacja jest odwrotna.
Kasa rośnie w szybkim tempie, ale kiedyś może się skończyć. Zazwyczaj opróżnianie takich programów zajmuje 1-2 lata. Jednakże żaden program jeszcze tyle nie uzbierał, a przy stanie 37mln$ rezerw na paypal, najbliższe 6-8 miesiący okazują się być świetną okazją do zrobienia 2-4 cykli.
Jak po świętach znowu zacznie się promocja i mocny marketing na zachodzie, a zapas gotówki nadal będzie narastał to może się to okazać dobrą opcją na najbliższy rok czasu.
Każdy może sam sobie to weryfikować, bo dane są podawane co jakiś czas. Raz na 1,5-2 miesiące.
Pierwszy wpis miałem z 3-4 miesiące temu, 2 cykle przepadły, a kasy było o wiele mniej w zapasie niż teraz. Każdego wybór :)
Cytuj
Szukasz możliwości pomnażania kapitału

Napisz: daniel.bak@mailmix.pl
AdamN

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

20.12.2015 22:44
Jeden banalny przykład. Moja sąsiadka dostała ode mnie namiary na Traffica. Nie wierzyła tak jak większość z Was, ale CHCIAŁA SIĘ PRZEKONAĆ czy mówię prawdę.
Na chwilę obecną posiada 14 osób pod sobą, wszyscy klikają te reklamy i ile z tego ona ma miesięcznie?
a no około 400-450zł. ZA DARMO, BEZ ŻADNEGO WKŁADU. A dziennie poświęca na to 20-30 min.
śmieszne nie? banalny sposób, aby dorobić jakiś grosz. Niby się klika cenciki, ale jak widać da się uzbierać z tego ładną kwotę.
Cytuj
Odpowiedź