• Kredyty gotówkowe
  • Kredyty hipoteczne
  • Kredyty dla firm
  • Lokaty bankowe
Kwota kredytu
Okres spłaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota kredytu
Okres spłaty
lat
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota kredytu
Okres spłaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota lokaty
Okres lokaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Administratorem danych osobowych jest Comperia.pl S.A. Zapoznaj się z pełną informacją o przetwarzaniu danych osobowych.
0 osób przegląda ten temat1 osoba obserwuje ten temat

Jak zarobić w sieci Nie tylko najlepsza lokata !!!

Odpowiedź
wróć do listy tematówSortowanie od najstarszej wypowiedzi
od najnowszej wypowiedzi
✓  od najstarszej wypowiedzi
Daniel

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

18.10.2015 21:57
Tak jak wcześniej informowałem.
Podczas konferencji w Warszawie 05 września, założyciel platformy reklamowej przedstawił bufor zgromadzonej gotówki było to około 6mln$.
W chwili obecnej ten bufor urósł do poziomu 14mln$, gdzie w czerwcu wynosił jeszcze 1,5mln$.
a) czerwiec 1,5 mln$
b) 05 wrzesień 6 mln$
c) 18 październik 14mln$
Wszystko wskazuje na tendencję wzrostową programu i idzie to nadal w dobrym kierunku.
Cytuj
Szukasz możliwości pomnażania kapitału

Napisz: daniel.bak@mailmix.pl
Alex

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

19.10.2015 8:25
Liczby są naprawdę imponujące, ale sam tak naprawdę nie wiem, co o tym myśleć. Przecież nikt nie daje niczego za darmo, więc skąd tu takie zyski? Od reklamodawców?
Sam się waham, czy nie zainwestować, ale powstrzymuje mnie to, że Amber Gold, też zachwalali i mówili, że nie ma ryzyka, a sąsiadka straciła na tym kilkadziesiąt tysięcy.
Od tamtej pory dużo ostrożniej podchodzę do tego typu inwestycji.
Cytuj
Daniel

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

19.10.2015 13:11
Na początku października było spotkanie w Manchesterze, gdzie padło stwierdzenie, iż usługi reklamowe w pełni pokrywają zobowiązania co do użytkowników. Czy jest to możliwe? wg mnie z matematycznego punku widzenia nie za bardzo, jednakże bufor gotówki ciągle rośnie, także może coś w tym być. Po prostu wychodzi na to, iż jest o wiele więcej wpłat niż wypłat.
Założyciel nie chce ujawniać żadnych danych odnośnie sprzedaży usług oraz wpływów od reklamodawców, gdyż wg niego to będzie pożywką dla spekulacji.
Czy jest to ryzykowne? wszędzie gdzie stopa zwrotu jest wysoka to i ryzyko jest większe.
Liczby są imponujące to prawda, jednakże dopóki to rośnie to wg mnie na najbliższe 3-4 miesiące (+20%) nic nie powinno się złego dziać, zważywszy na fakt, iż są stawiane nowe serwery, a wszystkie prace są prowadzone w błyskawicznym tempie.
Cytuj
Szukasz możliwości pomnażania kapitału

Napisz: daniel.bak@mailmix.pl
AdamN

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

20.10.2015 7:58
Alex napisał
Liczby są naprawdę imponujące, ale sam tak naprawdę nie wiem, co o tym myśleć. Przecież nikt nie daje niczego za darmo, więc skąd tu takie zyski? Od reklamodawców?
Sam się waham, czy nie zainwestować, ale powstrzymuje mnie to, że Amber Gold, też zachwalali i mówili, że nie ma ryzyka, a sąsiadka straciła na tym kilkadziesiąt tysięcy.
Od tamtej pory dużo ostrożniej podchodzę do tego typu inwestycji.


Zyski są od sprzedanych usług, oraz reklamodawców, jeżeli nikt już nie będzie kupował "wejść/ruchu" na swoją stronę www, kampań reklamowych itd itp to wówczas biznes padnie. Działa to jak każdy inny biznes tylko, że ten jest w sieci. Bufor zgromadzonej gotówki na pewno jeszcze wystarczy na wiele miesięcy.
Mi niedługo minie 2 miesiące. Z racji, iż platforma daje możliwość zarobić na płatnych reklamach również wziąłem się na sposób jak na tym trochę więcej ugryźć.
Wiele osób zdemonizowało temat, jednakże sądzę, że takie osoby jak ja które chociaż sprawdziły i dowiedziały się o tym trochę więcej są bardzo zadowolone.
No fakt ryzyko podwyższone, ale ja od tych prawie 2 miesięcy nie miałem dnia gdzie bałem się o pieniądze, gdyż wszystko działa płynnie - strona, naliczenia, wypłaty. Żadnych kłopotów.
Cytuj
JankaNowak

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

22.10.2015 9:58
Czy jest to ryzykowne? wszędzie gdzie stopa zwrotu jest wysoka to i ryzyko jest większe.
Liczby są imponujące to prawda, jednakże dopóki to rośnie to wg mnie na najbliższe 3-4 miesiące (+20%) nic nie powinno się złego dziać, zważywszy na fakt, iż są stawiane nowe serwery, a wszystkie prace są prowadzone w błyskawicznym tempie.[/quote] Nie każdy jest w stanie ryzykowac. Nie każdy lubi ryzyko.
Cytuj
Daniel

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

22.10.2015 12:01
JankaNowak źle edytowany post :)

Powtórzę to jeszcze raz ja nikogo nie namawiam. Pokazuję tylko opcje, gdzie jestem, gdzie zarabiam i ma się ta moja "inwestycja" dobrze :) Osoby które wykazały chociaż ciut zainteresowania, a nie ignorancji otrzymały instrukcję co i jak robić i jakoś nie widzę, aby hejtowali, tylko prężnie działają w programie i w miarę możliwości się w nim rozwijają. Wolna wola :)
Co niektórzy nie zjedli by np ośmiornicy, bo obrzydliwa. Ja wolę spróbować i wówczas ocenić, czy smak mi odpowiada.

btw kończy się październik, a wypracowany zysk już mam większy niż ten wrześniowy (prawie 500$) :)
Wypowiedź została zmieniona przez: Daniel 22.10.2015 15:16
Cytuj
Szukasz możliwości pomnażania kapitału

Napisz: daniel.bak@mailmix.pl
JankaNowak

Niezarejestrowani

22.10.2015 14:27
Daniel napisał
JankaNowak źle edytowany post :)

Powtórzę to jeszcze raz ja nikogo nie namawiam. Pokazuję tylko opcje, gdzie jestem, gdzie zarabiam i ma się ta moja "inwestycja" dobrze :) Osoby które wykazały chociaż ciut zainteresowania, a nie ignorancji otrzymały instrukcję co i jak robić i jakoś nie widzę, aby hejtowali, tylko prężnie działają w programie i w miarę możliwości się w nim rozwijają. Wolna wola :)
Co niektórzy nie zjedli by np ośmiornicy, bo obrzydliwa. Ja wolę spróbować i wówczas ocenić, czy smak mi odpowiada.

btw kończy się październik, a wypracowany zysk już mam większy niż ten wrześniowy :)
Ale jednak Pan zrozumial :)
Cytuj
AdamN

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

22.10.2015 19:15
Dla tych co by chcieli ale się boją, polecam przełamać strach :)
Mi wystarczyło parę dni testów platformy i z wrzuconych 2k zł na start zrobiło się 8kzł (bo doinwestowałem) :)
Normalnie stałem się fanem tej metody zarabiania :D
Cytuj
Daniel

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

31.10.2015 23:20
Mimo, iż program nadal działa i ma się dobrze, wszystko przedstawiane jest w superlatywach etc to muszę z bólem serca stwierdzić, iż inwestycja w niego może stać już dla wielu osób zbyt ryzykowna.
Osoby które w nim uczestniczą (i nie wypłaciły pełnego wkładu) powinny zacząć wypłaty od 30-40% dziennego naliczenia, gdyż do końca roku jeszcze powinna pohulać bez problemów. Później to już skubać zysk, który i tak nie jest mały :) chłodna ocena ryzyka sprawiła, iż "wszystko co dobre szybko się kończy". Choć nie wykluczone, że będzie trwać jeszcze wiele lat co sobie z całego serca życzę.
Czysty zysk za sam październik to ponad 680$. Gdyby platforma podziałała w takiej kondycji jak teraz jeszcze z 2-3 miesiące to czysty zysk byłby rzędu +60%, teraz to tylko 30% i każdy dzień oznacza darmowe $$$.
Święta okażą się największym sprawdzianem :) jak przejdzie gładko to dopłacam do interesu :)
Cytuj
Szukasz możliwości pomnażania kapitału

Napisz: daniel.bak@mailmix.pl
Daniel

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

30.11.2015 14:43
No i przyszedł koniec listopada. Prawie 500$ czystego zysku za 1 miesiąc "pracy".
Stan konta platformy kształtuje się tak:
a) czerwiec 1,5 mln$
b) 05 wrzesień 6 mln$
c) 18 październik 14mln$
d) 30 listopad ponad 16mln$
Patrząc i analizując wszystkie sygnały mogę stwierdzić, że program nadal ma się bardzo dobrze. W chwili obecnej mam stały kontakt z założycielem platformy Charlesem Scovillem poprzez fb.
Poza granicami naszego kraju popularność platformy rośnie z dnia na dzień, a liczba użytkowników niebawem dobije do 2mln. Rozrastamy się w zastraszającym tempie :)
Cytuj
Szukasz możliwości pomnażania kapitału

Napisz: daniel.bak@mailmix.pl
Odpowiedź