• Kredyty gotówkowe
  • Kredyty hipoteczne
  • Kredyty dla firm
  • Lokaty bankowe
Kwota kredytu
Okres spłaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota kredytu
Okres spłaty
lat
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota kredytu
Okres spłaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota lokaty
Okres lokaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Administratorem danych osobowych jest Comperia.pl S.A. Zapoznaj się z pełną informacją o przetwarzaniu danych osobowych.
0 osób przegląda ten temat1 osoba obserwuje ten temat

Skarabeusz opinie

Odpowiedź
wróć do listy tematówSortowanie od najstarszej wypowiedzi
od najnowszej wypowiedzi
✓  od najstarszej wypowiedzi
Emilka

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

25.6.2014 19:45
Jakie macie opinie o Skarabeuszu? Zastanawiam się nad wzięciem pożyczki u nich, niestety nikt z mojego otoczenia nie miał z nimi styczności a chciałabym się dowiedzieć czegoś o nich zanim cokolwiek z nimi podpiszę. Wiem, że pożyczki w parabankach to nic dobrego ale naprawdę potrzebuję pieniędzy a żaden bank nie da mi pożyczki.
Cytuj
GrochaGocha

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

25.6.2014 21:49
Nie mozesz pozyczyć od znajomych? Dobrze myślisz że parabanki to zło. Ale rozumiem że możesz byc w cieżkiej sytuacji. Je też od nich jeszcze nie pożyczałam, i chyba mało o nich też słyszałam. To musi byś parabank który dopiero wszedł na rynek albo jest od niedawna.
Cytuj
Gość

Niezarejestrowani

26.6.2014 8:54
Chociazby to była ostateczność nie korzystałabym z parabanku. Juz lepiej cos zastaw, sprzedaj. Mniej stracisz niz jak dasz tym zdziercom zarobic. Na prawde. NIE parabankom!
Cytuj
rafus9973

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

26.6.2014 13:46
Kolega korzystał z oferty parabanku i wyszedł na tym nieźle. Nie wiem jak to się stało, ale praktycznie kasę dostał za darmo. Wziął kredyt, nie spłacał bo nie miał z czego, odsetki urosły monstrualne, zaczęli go straszyć komornikiem i na tym się skończyło. Minęło już z dobre 6 lat od tego, BIK ma czyściutki, a nie spłacił ani grosza. Ale myślę, że to było jednorazowe zdarzenie. Sam nie pochwalam, bo słyszałem też inne historie - o dość agresywnej egzekucji zadłużenia, o późniejszej konieczności spłaty 3 razy większej kwoty... Wolałbym wyskrobać po trochu od znajomych i rodziny.
Cytuj
czekoladowa

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

27.6.2014 6:39
Przypuszczam, że Twój kolega jeszcze dowie się co to firma windykacyjna i komornik. Z tego co wiem dług przedawnia się dopiero po 10 latach więc mają czas by się upomnieć o swoje pieniadze... Emilka nigdy nie słyszałam o Skarabeuszu, to pewnie jakiś nowy parabank. Na twoim miejscu w ogóle nie korzystałabym z usług parabanków.
Cytuj
Skoot

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

27.6.2014 17:35
No i kolejny parabank. Moja znajoma miała z nimi styczność. Jako parabank nie sa tacy źli ale jak sie pomyśli jak te parabank mają wysokie oprocentowanie i jak niekorzystne są u nich te pożyczki. Ale ludzie potrzebują pienądze i biora.
Cytuj
jacek

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

7.7.2014 23:05
biorąc pod uwagę inne firmy pożyczkowe odsetki nawet nie są zbyt wygórowane. to co jest jak w innych parabankach- pożyczki przyznawane są bardzo łatwo. ale co fakt to fakt - ta firma to mimo wszystko parabank. zrobi wszystko, żeby zarobić na Twojej pożyczce jak najwięcej. swoją drogą ludzie bardzo często porównują Skarabeusza do Providenta, co raczej nie jest dobrą opinią.
Cytuj
Gość

Niezarejestrowani

10.7.2014 14:55
jacek napisał
biorąc pod uwagę inne firmy pożyczkowe odsetki nawet nie są zbyt wygórowane. to co jest jak w innych parabankach- pożyczki przyznawane są bardzo łatwo. ale co fakt to fakt - ta firma to mimo wszystko parabank. zrobi wszystko, żeby zarobić na Twojej pożyczce jak najwięcej. swoją drogą ludzie bardzo często porównują Skarabeusza do Providenta, co raczej nie jest dobrą opinią.
Porównuja bo to sa parabanki. Podobne zasady, podobne sciaganie kasy.
Cytuj
joasiamyk

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

19.8.2014 13:15
Niestety nie nam ich więc Ci nie pomogę, ale dla mnie każdy parabank jest mega podejrzany. Ja sama naprawdę chyba nigdy nie pożyczyłabym od nich pieniędzy. Może ktoś z rodziny mógłby Ci pożyczyć jeżeli to niewielka suma?
Cytuj
Gosiunia

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

1.9.2014 10:53
A pytałaś w bankach czy zakładasz że nikt Ci nie pożyczy? Skarabeusz już z daleka śmierdzi mi parabankiem. Nie wiem jaką kwotę chcesz pożyczyć ale może zapytaj rodziny czy znajomych? Albo idź też do banku, może dostaniesz?
Cytuj
Odpowiedź