DnB NORD: Promocja kredytów hipotecznych w PLN

2010-08-16 15:14:27

Do 30 listopada 2010 roku klienci banku, którzy nabędą pakiet Personale lub Ekslusiv oraz kartę kredytową Banku DnB NORD otrzymają marżę kredytową w PLN już od 1,4 proc. Nie zapłacą oni również prowizji za udzielenie kredytu/pożyczki, przewalutowanie w EUR, wcześniejszą spłatę kredytu (już po 3 latach).

Bank nie wymaga również zakupu ubezpieczeń (na życie, od utraty dochodów, od niskiego wkładu własnego oraz do czasu dokonania wpisu hipoteki w KW). Promocyjne stawki marż w PLN wyniosą : 1,7 proc. dla kredytów 300 - 500 tys. zł oraz 1,4 proc. dla kredytów od 500 tys. zł i dotyczą całego okresu spłaty kredytu niezależnie od wartości LTV. Oferta obejmuje kredyt hipoteczny, kredyt budowlano – hipoteczny, kredyt konsolidacyjny oraz pożyczkę hipoteczną w PLN.

Bank finansuje do 90 proc. wartości nieruchomości. Kredyty przyznaje nawet na 45 lat. Minimalna wartość udzielanych kredytów - od 300 tys. zł. Do 12 września br. obowiązuje jednocześnie Promocja kredytów udzielanych w EUR- marża już od 1,6 proc.

Comperia.pl

Ekspert Comperia.pl

Słownik finansowy
Kalkulatory

Szukasz kredytu gotówkowego? Chcesz zaoszczędzić? A może nowa inwestycja się kroi? Z nami wszystko przekalkulujesz!

Sprawdzam