DnB NORD: tańsze kredyty w euro

2010-04-14 15:06:25

DnB NORD obniżył marże kredytu hipotecznego w euro. Obecnie standardowe marże wyniosą od 1,8 proc. do 2,95 proc., w zależności od kwoty kredytu i wielkości wkładu własnego. Osoby, które starają się o kredyt w euro otworzą w banku rachunek(PERSONALE lub EKSKLUSIV), zainwestują w plan systematycznego oszczędzania TWOJA STABILIZACJA lub złożą wniosek o kartę kredytową VISA Gold lub VISA Platinium mogą dodatkowo uzyskać obniżenie marży do poziomu 1,6 proc. w całym okresie kredytowania.

W zależności od wybranej opcji marża kredytu w euro w banku DnB Nord może zostać obniżona nawet o 1 proc.:
 
- Skorzystanie z pakietu PERSONALE lub EKSKLUSIV: marża niższa o 0,4 proc. (PERSONALE); marża niższa o 0,5 proc. (EKSKLUSIV).
- Skorzystanie z Programu Systematycznego Oszczędzania: marża niższa o 0,4 proc.
- Skorzystanie łącznie z pakietu PERSONALE / EKSKLUSIV i Programu Systematycznego Oszczędzania: marża niższa o 0,8 proc. (PERSONALE) lub 0,9 proc. (EKSKLUSIV).
- Skorzystanie z karty kredytowej: marża niższa o 0,1 proc.
 
Marża po upustach nie może być niższa niż 1,6 proc. w całym okresie kredytowania.

Bank nie pobiera żadnych opłat za rozpatrzenie wniosku, udzielenie kredytu czy podwyższenie kwoty kredytu, nie wymaga też zakupu  dodatkowego ubezpieczenia.  W tej chwili kredyt hipoteczny w euro w banku DnB Nord to jedna z najbardziej atrakcyjnych ofert na rynku.

Comperia.pl

Ekspert Comperia.pl

Słownik finansowy
Kalkulatory

Szukasz kredytu gotówkowego? Chcesz zaoszczędzić? A może nowa inwestycja się kroi? Z nami wszystko przekalkulujesz!

Sprawdzam