Deutsche Bank PBC: niższe marże w PLN i EUR i prowizja 0 proc.

2010-04-29 13:56:35

Deutsche Bank PBC obniżył marże kredytów mieszkaniowych nawet o 0,2 p.p. dla PLN i 0,4 p.p. dla EUR. Bank przedłużył dodatkowo do 30 czerwca ofertę promocyjną, która gwarantuje zwolnienie z opłaty za prowizję od udzielenia kredytu hipotecznego w obu walutach.

Oprócz zastosowanych przez bank ogólnych obniżek marż, istnieje również możliwość uzyskania dodatkowych zniżek, maksymalnie do 0,6 proc. Gwarantuje to np. zakup produktów inwestycyjno-ubezpieczeniowych z linii db Inwestuj w Przyszłość.

Promocja „Prowizja 0%” dotyczy zniesienia prowizji z tytułu udzielenia kredytów mieszkaniowych oprocentowanych stopą zmienną. Minimalny poziom finansowania wynosi w tym przypadku 100 tys. zł lub równowartość tej kwoty w euro. Oferta ważna dla wniosków złożonych do 30 czerwca 2010 r. W przypadku tej oferty marża kredytu podwyższona jest o 0,1 pkt. proc. w stosunku do stawek obowiązujących w banku, określonych dla danego przypadku (brak możliwości obniżenia marży z tytułu posiadania produktów z linii inwestycyjno – ubezpieczeniowej DB Inwestuj w Przyszłość).

Comperia.pl

Ekspert Comperia.pl