DB PBC: kredyt na PIT

2009-03-06 00:00:00

db Kredyt, linia biznesowa Deutsche Banku PBC, oferuje kredyt gotówkowy i konsolidacyjny na podstawie formularza PIT-11.

Oznacza to, że bank nie wymaga przedstawienia zaświadczenia o dochodach i dokumentów potwierdzających zatrudnienie, a jedynie wystawiony przez pracodawcę formularz PIT-11.

Na podstawie PIT-11 za 2008 roku można uzyskać kredyt gotówkowy i konsolidacyjny. Z oferty mogą skorzystać osoby, które zarabiają miesięcznie co najmniej 450 zł. Dolna wartość kredytu wynosi 500 zł, górna 100 tys. zł, a maksymalny okres kredytowania 6 lat. Osoba wnioskująca o kredyt na PIT musi być zatrudniona na podstawie umowy o pracę (na czas określony lub nieokreślony) oraz kontrakt menedżerski. Dostarczony PIT-11 musi obejmować minimum 3 ostatnie miesiące 2008 roku.

Parametry kredytu oferowanego w ramach promocji są standardowe. Minimalne oprocentowanie kredytu gotówkowego i konsolidacyjnego wynosi 9,93 proc. Uproszczone procedury ubiegania się o kredyt dotyczą również wybranych grup zawodowych. Lekarze, nauczyciele, prawnicy, księgowi, architekci czy weterynarze również nie muszą okazywać zaświadczenia o dochodach, a jedynie dokument poświadczający posiadanie kwalifikacji do wykonywania zawodu.

Comperia.pl

Ekspert Comperia.pl

Słownik finansowy
Kalkulatory

Szukasz kredytu gotówkowego? Chcesz zaoszczędzić? A może nowa inwestycja się kroi? Z nami wszystko przekalkulujesz!

Sprawdzam