db kredyt: „Zima ścina oprocentowanie kredytów”

2009-12-02 11:48:29

Do końca grudnia przedłużona została promocyjna oferta kredytu gotówkowego, motoryzacyjnego i remontowego w db kredyt pod hasłem zima ścina oprocentowanie kredytów. Oprocentowanie kredytów z opcją ubezpieczenia w kwotach od 15 000 do 25 000 złotych wynosi tylko 8,5 proc.

Z promocji skorzystać mogą osoby, których dochody wynoszą min. 2500 złotych netto. Warunkiem koniecznym dla otrzymania oferty z obniżonym oprocentowaniem jest uruchomienie kredytu (także z opcją konsolidacji) w wysokości od 15 000 do 25 000 złotych wraz z pakietem ubezpieczeń. W zależności od wybranego pakietu, ubezpieczenie obejmuje m.in. czasową lub trwałą niezdolność do pracy kredytobiorcy, hospitalizację na skutek wypadku, ubezpieczenie następstw utraty pracy i zgonu. Okres kredytowania w ramach specjalnej oferty wynosi od 6 do 24 miesięcy.

 
Oferta skierowana jest do osób zatrudnionych na podstawie umowy o pracę lub kontraktu menedżerskiego. Natomiast przedstawiciele wybranych zawodów, m.in. lekarze, dentyści, nauczyciele, architekci, prawnicy, weterynarze mogą ubiegać się o db kredyt na podstawie dyplomu ukończenia studiów lub dokumentu potwierdzającego wykonywanie zawodu.
 
Zostaw swoje dane i sprawdź ofertę db kredyt! Doradca banku oddzwoni!
 
Chcesz podyskutować o bankach i ich ofercie? Zapraszamy do dyskusji na naszym forum!
 
Comperia.pl
Ekspert Comperia.pl

Słownik finansowy
Kalkulatory

Szukasz kredytu gotówkowego? Chcesz zaoszczędzić? A może nowa inwestycja się kroi? Z nami wszystko przekalkulujesz!

Sprawdzam