Brakuje Ci pieniędzy? Idź do MultiBanku

2012-01-11 14:09:56

Przez niespełna dwa miesiące, czyli do końca lutego br., osoby szybko potrzebujące gotówki powinny udać się do MultiBanku. W instytucji tej bowiem zaczęła obowiązywać promocyjna oferta kredytu gotówkowego, którego parametry uzależnione są od wysokości wnioskowanej kwoty kredytu.

Oferta promocyjna kredytu gotówkowego dostępna w MultiBanku jest skierowana dla klientów, którzy do 29 lutego br. złożą odpowiedni wniosek. Pieniądze uzyskane z pożyczki można przeznaczyć na dowolny cel lub na konsolidację posiadanych wcześniej zobowiązań. Maksymalna kwota kredytu wynosi 100 tys. złotych.

Możliwe do uzyskania warunki promocyjne są uzależnione głównie od kwoty tego zobowiązania. Im jest ona wyższa, tym lepsze parametry uzyska klient.

Dodatkowo, na lepsze traktowanie mogą też liczyć aktywni klienci MultiBanku oraz osoby, które wykupią odpowiednie ubezpieczenie kredytu tzw. „Pakiet MultiBezpieczny”. W takim przypadku oprocentowanie może zostać obniżone nawet o 6 p.p.

Poniżej przedstawiono szczegółowe informacje dotyczące w/w promocji:


Niewątpliwą zaletą powyższej oferty jest jej dostępność. Osoby zainteresowane powyższym kredytem gotówkowym muszą jedynie złożyć odpowiedni wniosek za pośrednictwem strony informacyjnej, systemu transakcyjnego MultiBanku lub odwiedzą najbliższą placówkę banku lub zadzwonią na multilinię.

Ponadto w przypadku aktywnych klientów banku, posiadających „Ofertę dla Ciebie”, cały proces kredytowy, od złożenia wniosku do przelania pieniędzy na konto klienta, w optymalnych warunkach trwa 15 minut i odbywa się zupełnie on-line. W takiej sytuacji umowa kredytowa podpisywana jest za pomocą kodów SMS lub potwierdzana jest jednorazowymi hasłami.

Oferta przygotowana przez MultiBank wydaje się dość atrakcyjna na tle konkurencji. Na szczególną uwagę zasługuje fakt, że podmiot ten docenia swoich stałych klientów, którzy nie tylko mogą liczyć na lepsze warunki udzielenia kredytu, ale także na możliwość załatwienia wszelkich formalności bez wychodzenia z domu.


Comperia.pl

Ekspert Comperia.pl

Słownik finansowy
Kalkulatory

Szukasz kredytu gotówkowego? Chcesz zaoszczędzić? A może nowa inwestycja się kroi? Z nami wszystko przekalkulujesz!

Sprawdzam