BNP Paribas Fortis: obniżka marż kredytów hipotecznych

2010-03-04 13:12:26

BNP Paribas Fortis ponownie obniża marże dla produktów hipotecznych. Dodatkowo do oferty banku został włączony kredyt z dopłatami w ramach programu rządowego Rodzina na swoim.

Wysokość marży ma być ustalana indywidualnie i uzależniana od kwoty kredytu oraz poziomu LTV dla danej transakcji. W ramach promocji bank może obniżyć marżę o 0,5 pkt. proc. w całym okresie kredytowania klientom, którzy wraz z kredytem zdecydują się na otwarcie konta osobistego (pakiety: M, L lub XL) i zadeklarują m.in.: wpływ wynagrodzenia w wysokości od 2500 zł. Minimalna marża dla kredytu hipotecznego z uwzględnieniem promocji może wynieść 1,95 proc.
Klienci posiadający lub nabywający wraz z kredytem konto osobiste mogą uzyskać również 50 proc. rabatu na zakup ubezpieczenia nieruchomości stanowiącej zabezpieczenie spłaty kredytu. Bank zwalnia ich również z opłat w pierwszym roku za wydanie i użytkowanie karty kredytowej.
 

Od 1 marca klienci BNP Paribas Fortis mogą także korzystać z kredytu mieszkaniowego z dopłatami w ramach rządowego programu „Rodzina na swoim”.

Comperia.pl

Ekspert Comperia.pl

Słownik finansowy
Kalkulatory

Szukasz kredytu gotówkowego? Chcesz zaoszczędzić? A może nowa inwestycja się kroi? Z nami wszystko przekalkulujesz!

Sprawdzam