BNP Paribas: atrakcyjny kredyt pod obroty do 15 lipca

2011-07-04 13:32:48

Do 15 lipca tego roku w banku BNP Paribas przedłużona została promocja, na mocy której kredyt pod obroty udzielany jest bez prowizji i marży, i przez 4 miesiące małe i średnie przedsiębiorstwa mogą bezpłatnie testować ten produkt.

Kredyt pod obroty to kredyt w rachunku bieżącym. Ma charakter odnawialny - każda spłata części lub całości kredytu powoduje odpowiednie podwyższenie salda, i znów można je wykorzystywać.

Kredyty pod obroty dla firm z sektora MSP udzielone w BNP Paribas do połowy lipca przez 4 miesiące będą oprocentowane jedynie na poziomie stopy WIBOR 3M, bez żadnej marży. Nie zostanie pobrana także prowizja przygotowawcza i prowizja od niewykorzystanej kwoty kredytu.

Oferta promocyjna (cztery miesiące gratis) dotyczy wszystkich kredytów w rachunku bieżącym do kwoty 750 tys. zł. Przyznanie wyższego limitu jest jednak możliwe – wtedy należy ustalić z bankiem indywidualną formę zabezpieczenia, taką jak np. hipoteka, zastaw, cesja wierzytelności, przewłaszczenie.

Promocyjny kredyt w rachunku bieżącym mogą zaciągać zarówno aktualni, jak i nowi klienci banku. Po pełnym kwartale bank sprawdza obroty klienta. Jeżeli firma przeniosła do banku zadeklarowaną wysokość obrotów, kredyt w rachunku bieżącym udzielany jest w kolejnych okresach z marżą 2 proc. W przeciwnym wypadku, naliczana jest marża 5 proc.

Natomiast mikrofirmy po okresie promocyjnym mogą liczyć w BNP Paribas na kredyt z marżą 7 proc. Jednakże bank dopuszcza też negocjacje wysokości marż m.in. w przypadku wysokich obrotów na koncie firmy.

W każdym momencie, klienci mają możliwość bez żadnych dodatkowych opłat, zrezygnować z kredytu w trakcie trwania kredytowania.

Comperia.pl

 

Ekspert Comperia.pl

Słownik finansowy
Kalkulatory

Szukasz kredytu gotówkowego? Chcesz zaoszczędzić? A może nowa inwestycja się kroi? Z nami wszystko przekalkulujesz!

Sprawdzam