Bezprowizyjny kredyt gotówkowy nie tylko dla klientów eurobanku

2012-03-05 14:55:10

Kredyt gotówkowy bez prowizji to nowa promocja w eurobanku, skierowana do wszystkich klientów, także tych nowych. Nowa pożyczka jest niezwykle kusząca. Uproszczony proces dokumentacji oraz brak prowizji sprawiają, że jest to oferta, której warto przyjrzeć się bliżej.

Przyjęło się, iż najlepsze oferty kredytów gotówkowych kierowane są do stałych klientów banku. Skorzystanie z oferty kredytowej innego banku wiąże się z długimi i żmudnymi formalnościami. Poza tym często warunki finansowe bywają niekorzystne w porównaniu do tych oferowanych stałemu klientowi. Eurobank w nowej kampanii kredytu gotówkowego zachęca do korzystania z promocji nie tylko stałych klientów. Podkreśla, że wszyscy klienci traktowani będą równie dobrze. Jak do tego przekonuje? Poprzez minimum formalności, szybkość procesu kredytowego oraz prowizję, która zawsze równa jest 0 zł.

Dzięki szybkiemu procesowi kredytowemu, dotychczasowi klienci posiadający zdolność kredytową, podczas jednej wizyty w placówce, będą mogli złożyć wniosek i tego samego dnia uzyskać gotówkę. Jak wynika z analiz przeprowadzonych przez eurobank jest to aż 90% klientów.

Brak prowizji to niebywała okazja, żeby zaoszczędzić na kosztach kredytu. Oferta jest dostępna dla wszystkich okresów i kwot kredytowych. Minimalna kwota kredytu wynosi od 500 zł, maksymalna 120 000 zł , spłatę można rozłożyć na okres od 3 do 84 miesięcy. Promocja dostępna jest do 31 maja.

Kolejną zaletą tej promocji jest uproszczony proces dokumentowania dochodów. Teraz, by uzyskać kredyt, wystarczą dokumenty, które nie są dla klienta trudne do zdobycia, np.: historia rachunku bankowego ( dokumentująca 3 ostatnie wpływy wynagrodzenia, lub ostatni, przedostatni wpływ świadczenia emerytalno-rentowego ). Za dokument potrzebny w procesie kredytowym może nam posłużyć także PIT-11, czy druk RMUA. Pełny wykaz honorowanych dokumentów (dla wszystkich źródeł dochodów) znajduje się w placówkach banku lub na stronie internetowej. Comperia.pl

Ekspert Comperia.pl