Będziesz spłacał kredyt terminowo? To Eurobank da ci premię!

2011-03-23 09:50:17

W ramach promocji kredytowej, nowi klienci Eurobanku mają szansę otrzymać zwrot pieniędzy od banku, który tym samym zrezygnuje ze swojej prowizji i części opłat. W ten sposób bank premiuje rzetelnych kredytobiorców.

Sprawdź teraz najlepsze kredyty gotówkowe w naszej porównywarce!

Omawiana promocja potrwa tylko do końca maja tego roku. Warto się spieszyć, bo Eurobank zorganizował dla ją klientów, którzy nie mają w nim zaciągniętych zobowiązań finansowych
w postaci kredytów (nawet tych konsolidacyjnych). Do takich osób kierowana jest „pożyczka ze zwrotem”. W zamian za terminowe spłacanie rat, kredytobiorca może otrzymać nawet do 800 zł. Tyle może być wart "rabat" z tytułu obniżenia przez Eurobank prowizji bankowej oraz pobieranych przezeń opłat: przygotowawczej (naliczanej na etapie rozpatrywania wniosku) i tej związanej ze sporządzaniem umowy kredytowej.

A jak wyglądają pozostałe warunki udzielania kredytu na promocyjnych warunkach? Przede wszystkim, pożyczana kwota nie może być niższa od 500 zł, a zarazem nie wyższa niż 120 tys. zł. Rzeczywista roczna stopa oprocentowania, po uwzględnieniu premii zwrotnej (dla 8 tys. pożyczonych na 12 miesięcy) wynosi 11,9 proc. Nominalne oprocentowanie tego kredytu to 14,5 proc.

Sporym ułatwieniem dla potencjalnych kredytobiorców, którym zależeć będzie na spełnieniu warunków promocji, jest technologia spłacenia rat. Mówiąc „technologia” mam na myśli dwie opcje. Pierwsza sprowadza się do faktu, że klient posiadający konto osobiste może zlecić, aby bank automatycznie odciągał z niego raty kredytu, zgodnie z harmonogramem ich spłacania. Druga to swoisty „przypominacz” o terminie spłacania rat za pośrednictwem esemesów.

Paweł Puchalski
Comperia.pl

Ekspert Comperia.pl

Słownik finansowy
Kalkulatory

Szukasz kredytu gotówkowego? Chcesz zaoszczędzić? A może nowa inwestycja się kroi? Z nami wszystko przekalkulujesz!

Sprawdzam