Promocje i nowe udogodnienia. Banki szykują się na Boże Narodzenie

Wzmożony konsumpcjonizm, świąteczne wydatki, prezenty... - do Bożego Narodzenia został zaledwie miesiąc. Już czas, by banki zaczęły wyścig po uwagę klientów.

Nie tylko promocje, ale i nowe udogodnienia. Banki powoli odsłaniają rozwiązania, które oferują klientom na czas zimy. ING sięga po lokaty i podwyższa oprocentowanie - nowe stawki dotyczą Lokat z Funduszem (podwyższenie o 0,5 pp do 1,50%) oraz Lokat z Funduszem Premium (również podwyższenie do 1,50%, ale o 0,4 pp). Z kolei w ofercie „Zima na swoim” klienci będą mogli skorzystać m.in. z wariantu bez prowizji za udzielenie, z marżą na poziomie 2,10%.

Do Świąt szykuje się także Getin Bank: Powoli wchodzimy w okres przedświątecznej gorączki zakupowej. Z tej okazji Getin Noble Bank przygotował dla swoich Klientów nową promocję dla kart debetowych Mastercard, w ramach której istnieje możliwość otrzymania 6800 punktów w programie Bezcenne Chwile. Punkty mogą zostać wymienione m.in. na vouchery o łącznej wartości 100 zł i wykorzystane u partnerów programu takich jak Circle K, RTV Euro AGD, Empik, Decathlon czy Douglas podczas mikołajkowych lub świątecznych zakupów! - czytamy w komunikacie. Dodatkowo, mając na uwadze trwająca pandemię bank umożliwia kupno kredytu gotówkowego za pośrednictwem aplikacji mobilnej Getin Mobile w pełnym procesie online, bez wychodzenia z domu.

Machina promocji najpewniej ruszy po piątku, gdy będziemy już mieli za sobą Black Friday. Choć Święta w tym roku będą bardziej kameralne niż zwykle, Polacy najpewniej nie odpuszczą wielkich świątecznych zakupów - w tym i tych finansowych. Gdzie najlepiej porównać bieżące oferty? Odsyłamy do naszej porównywarki.

Joanna Piwko

Słownik finansowy
Kalkulatory

Szukasz kredytu gotówkowego? Chcesz zaoszczędzić? A może nowa inwestycja się kroi? Z nami wszystko przekalkulujesz!

Sprawdzam