Bank Pocztowy oferuje kredyt gotówkowy Raz Dwa w zimowej promocji

2012-01-16 15:11:10

Bank Pocztowy zaproponował zimową promocję kredytów gotówkowych Raz Dwa. Potrwa ona do końca marca br. W jej ramach bank kusi oprocentowaniem nominalnym na poziomie 12,49 proc., oraz brakiem prowizji za udzielenie zobowiązania.

Promocyjne warunki kredytu, tj. brak prowizji i oprocentowanie 12,49 proc. jest oferowane każdemu, niezależnie od wysokości jego zarobków, kwoty kredytu czy długości spłaty. Ogólnie - kwota kredytu może wynieść od 500 zł aż do 150 tys. zł. Spłatę zobowiązania Pocztowy rozłoży na równe raty, na okres od pół roku aż do 150 miesięcy (12,5 roku). Jak informuje bank, do ubiegania się o kredyt wystarczą miesięczne zarobki wynoszące 720 zł netto. Należy jednak wówczas oczekiwać niskiej kwoty pożyczki. W celu zapewnienia bezpieczeństwa klienta, Bank Pocztowy do kredytu proponuje ubezpieczenie na życie NNW lub od utraty gotówki. Instytucja umożliwia także przeznaczenie części kredytu na spłatę zobowiązań w innych bankach oraz w Banku Pocztowym.

Kredyt gotówkowy Raz Dwa w zimowej promocji mogą w Banku Pocztowym otrzymać zarówno klienci banku, jak i osoby niezwiązane z bankiem żadnym produktem. Nie ma potrzeby zakładania rachunku osobistego w banku. O kredyt wnioskować można w placówkach banku, w urzędach pocztowych, a także przez telefoniczną infolinię i przez Internet.

Wymaganymi dokumentami przy wniosku są dowód osobisty oraz drugi dokument potwierdzający tożsamość. Emeryci i renciści dodatkowo przedłożyć muszą legitymację oraz ostatni odcinek emerytury.

Promocyjny kredyt Banku Pocztowego jest obecnie jedną z lepszych ofert na rynku. Comperia.pl

Ekspert Comperia.pl

Słownik finansowy
Kalkulatory

Szukasz kredytu gotówkowego? Chcesz zaoszczędzić? A może nowa inwestycja się kroi? Z nami wszystko przekalkulujesz!

Sprawdzam