Bank Pekao SA: kredyt mieszkaniowy Premium Plus nie tylko dla VIP

2010-06-08 13:40:06

Bank Pekao SA przygotował specjalną ofertę kredytów mieszkaniowych Premium Plus z marżą kredytową dla nowo udzielanych kredytów wynoszącą tylko 1.7 proc. w całym okresie kredytowania i 0 proc. prowizją za jego udzielenie. Dodatkowo klient może liczyć na niższą prowizję za wcześniejszą spłatę kredytu, bezpłatny pakiet Eurokonto Premium Plus oraz obsługę w ramach Centrum Doradztwa VIP.

Oferta obejmuj preferencyjny kredyt mieszkaniowy z dopłatami, złotowy mieszkaniowy kredyt hipoteczny oraz budowlano-hipoteczny, kredyt remontowy i kredyt w ramach Eurokonta Hipotecznego Plus. Bank Pekao SA udziela kredytów hipotecznych w złotych (w walutach obcych wyłącznie dla klientów osiągający przychody w tej walucie).
 
O kredyt mieszkaniowy udzielany w Centrum Doradztwa VIP Pekao SA starać się może każdy, kto osiąga dochody netto w wysokości min. 7.500 zł (indywidualnie lub łącznie na gospodarstwo domowe) lub otrzyma kredyt mieszkaniowy w wysokości min. 300 tys. zł. Klient taki uzyska w Banku status klienta VIP i będzie mógł skorzystać z obsługi indywidualnej w ramach Centrum Doradztwa VIP, w tym z pomocy Doradcy Osobistego.
 
W ramach oferty specjalnej klienci dodatkowo otrzymają bezpłatnie przez 2 lata pakiet Eurokonto Premium Plus charakteryzujący się korzystnym oprocentowaniem bieżących środków na koncie, bezpłatnym dostępem do konta przez Internet, telefon i sms, bezpłatnymi przelewami przez Internet i zleceniami stałymi, bezpłatnym prowadzeniem rachunku oszczędnościowego Dobry Zysk ze swobodą wpłat i wypłat bez utraty odsetek oraz bogatym zakres Ubezpieczenia Assistance.
 
Specjalne warunki na kredyt mieszkaniowy Premium Plus będą obowiązywać do 30 września 2010 roku.
 
Comperia.pl
Ekspert Comperia.pl

Słownik finansowy
Kalkulatory

Szukasz kredytu gotówkowego? Chcesz zaoszczędzić? A może nowa inwestycja się kroi? Z nami wszystko przekalkulujesz!

Sprawdzam