Bank Millennium: Specjalna Pilna Pożyczka dla pracowników sektora finansowego

2012-03-20 10:52:24

Bank Millennium poszerzył ofertę produktów kredytowych o kredyt gotówkowy Pilna Pożyczka dla pracowników branży finansowej i ubezpieczeniowej. Zostaną im zaproponowane lepsze warunki niż w standardowej wersji - oprocentowanie 10,90 proc. i prowizją 1 proc.

Pilna Pożyczka na preferencyjnych warunkach w Banku Millennium przyznawana będzie pracownikom branży finansowej zatrudnionych na podstawie umowy o pracę lub umowy zlecenie. Aby ją otrzymać, klient musi rzecz jasna przedstawić w banku zaświadczenie potwierdzające fakt zatrudnienia w instytucji finansowej oraz wysokość dochodu. Jak zapewnia bank, klient otrzyma informację o kwocie pożyczki, warunkach kredytowania i podpisze umowę kredytową podczas jednej tylko wizyty w oddziale. Minimalnie w ramach Pilnej Pożyczki pożyczyć można 1 tys. zł, najwięcej zaś 80 tys. zł. Okres kredytowania wynosi od 6 do 72 miesięcy.

Pracownicy branży finansowej i ubezpieczeniowej zaciągną w Banku Millennium kredyt gotówkowy z oprocentowaniem nominalnym 10,90 proc., a za otrzymanie kredytu zapłacą w ramach prowizji 1 proc. jego wartości. W standardowej ofercie oprocentowanie Pilnej Pożyczki waha się od 7,90 do 16,90 proc., zaś prowizja od 3 do 5 proc. Comperia.pl

Ekspert Comperia.pl

Słownik finansowy
Kalkulatory

Szukasz kredytu gotówkowego? Chcesz zaoszczędzić? A może nowa inwestycja się kroi? Z nami wszystko przekalkulujesz!

Sprawdzam