29.03.2017, 12:29

Darmowe ubezpieczenie od zagrożeń internetowych w Raiffeisen Polbanku

Ocena: 1 gwiazdka Ocena: 2 gwiazdki Ocena: 3 gwiazdki Ocena: 4 gwiazdki Ocena: 5 gwiazdek Ocena: 6 gwiazdek Ocena: 7 gwiazdek Ocena: 8 gwiazdek Ocena: 9 gwiazdek Ocena: 10 gwiazdek

Ocena: 10     / 10 (oddano 1 głosów)

Darmowe ubezpieczenie od zagrożeń internetowych w Raiffeisen Polbanku

Ktoś zszargał w Internecie Twoje dobre imię? E-oszuści wyłudzili w banku kredyt na Twoje dane osobowe? Sklep internetowy nie dostarczył Twojego zamówienia i nie chce naprawić szkody? Teraz od tych wszystkich e-zagrożeń możesz się ubezpieczyć.

Raiffeisen Polbank wraz z AXA Assistance przygotowali specjalną ofertę ubezpieczenia na miarę XXI wieku. Mowa o polisie Cyber Pomoc, chroniącej od zagrożeń internetowych.

Bezpieczny w Sieci

Internet stał się medium, które nie tylko dostarcza nam rozrywki i wiedzy, ale również powoduje zagrożenia, przed którymi nie zawsze wiemy, jak skutecznie się obronić. Problem ten dostrzegli specjaliści Raiffeisen Polbanku i AXA Assistance, którzy przygotowali nietypową formę pomocy. To ubezpieczenie chroniące w przypadku:

  • kradzieży pieniędzy z konta (Wymarzonego Konta Osobistego) w Raiffeisen Polbanku,
  • niedostarczenia kompletnego zamówienia ze sklepu internetowego,
  • utraty reputacji internetowej,
  • kradzieży przez Internet tożsamości poszkodowanego,
  • utraty danych z laptopów, PC, tabletów, kart pamięci i dysków zewnętrznych.

W razie zaistnienia okoliczności przewidzianych w umowie, ubezpieczyciel zorganizuje wsparcie informatyczne, zapewni pomoc w celu odzyskania skradzionych pieniędzy, utraconych z dysku danych czy pomoże rozwiązać e-konflikt, np. organizując pomoc prawną. Jeśli działania te zawiodą, klient będzie mógł liczyć na odszkodowanie, zgodnie z warunkami polisy.

Ile to kosztuje?

Ubezpieczenie Cyber Pomoc jest bezpłatnym dodatkiem do karty płatniczej Mastercard Debit wydawanej do Wymarzonego Konta Osobistego. Miesięczna opłata za kartę wynosi 6 zł. Polisa nie jest dostępna jako odrębny produkt, jeśli więc chcemy z niej skorzystać, nei pozostaje nam nic innego, jak przenieść konto do Raiffeisen Polbanku (lub założyć je jako kolejne).

Czy warto?

Cyberprzestępczość to problem, który z pewnością będzie narastał wraz z czasem. Nawet jeśli nie zamierzamy korzystać z ubezpieczeń od tego rodzaju ryzyk, z pewnością warto samodzielnie podejmować działania mające na celu zabezpieczeniem się przed internetowymi oszustami.

Wymienione w tekście informacje, liczby i oferty są aktualne w dniu powstania artykułu (29.03.2017).

Podziel się:

Wykop

Comperia.pl w Google+
, ekspert Comperia.pl
1004 artykuły - zobacz inne artykuły tego autora
Zobacz dyskusje na forum
Forum o kredytach
Konto dla seniora 9.9.2014 13:22 przez:
bogusiazien

forum o kredytach