Allianz Bank: z kontem lub ubezpieczeniem tańszy kredyt hipoteczny

2010-09-30 11:09:56

Promocją Złota Hipoteka Allianz Bank zaprasza nowych potencjalnych kredytobiorców. Aktywnie korzystając z konta, bądź przystępując do ubezpieczenia proponowanego wraz z kredytem hipotecznym, klient skorzysta z atrakcyjniejszych warunków zobowiązania.

Promocja „Złota Hipoteka” trwać będzie od 1 października do końca listopada br. W jej ramach marża kredytu może wynieść 1,5 proc. w przypadku minimum 20-procentowego wkładu własnego lub 1,7 proc., gdy wkład własny nie zostanie wniesiony lub wyniesie mniej niż jedną piątą kwoty kredytu. Aby skorzystać z tych preferencyjnych stawek, należy otworzyć konto w Allianz Banku i przez pierwszych 5 lat wykazywać miesięczne wpłaty w kwocie co najmniej 2 tys. zł i realizacje minimum 3 transakcji bezgotówkowych.

Kredytobiorca będzie mógł także uniknąć konieczności uiszczania opłaty przygotowawczej, jeśli tylko przystąpi do zaoferowanego wraz z kredytem ubezpieczenia grupowego na wypadek śmierci wskutek nieszczęśliwego wypadku, czasowej niezdolności do pracy, poważnego zachorowania albo utraty pracy.

Comperia.pl

Ekspert Comperia.pl

Słownik finansowy
Kalkulatory

Szukasz kredytu gotówkowego? Chcesz zaoszczędzić? A może nowa inwestycja się kroi? Z nami wszystko przekalkulujesz!

Sprawdzam