Allianz Bank: kredyt na podatek

2009-03-17 00:00:00

Do końca marca 2009 roku maksymalne oprocentowanie kredytu gotówkowego wynosi 12,9 proc.

Promocja kredytu gotówkowego została przygotowana głównie z myślą o przeznaczeniu pieniędzy na sfinansowanie dopłaty do podatku za 2008 rok. Kredyt można przeznaczyć jednak na dowolny cel.

Zaletą promocyjnej oferty jest obniżone oprocentowanie. Do końca marca 2009 roku wynosi ono maksymalnie 12,9 proc. (minimalnie 9,9 proc.). Standardowo górny próg oprocentowania pożyczki w Allianz Banku wynosi 16,9 proc.

Kredyt można zaciągnąć na okres od 1 do 60 miesięcy. Maksymalna kwota kredytu wynosi 130 tys. zł (pożyczka) i 150 tys. zł (konsolidacyjny kredyt gotówkowy). Bank pobiera prowizję wysokości 1,5 proc. od kredytobiorców - reprezentantów tzw. wolnych zawodów i 2,5 proc. od pozostałych klientów.

O kredyt mogą wnioskować osoby osiągające dochody z różnych źródeł. Przy kredycie o wartości 30 tys. zł Allianz Bank nie wymaga zaświadczenia o dochodach. Kredyt udzielany jest osobom, które ukończyły 21 rok życia.     

Kredyt gotówkowy z przeznaczeniem na zapłatę podatku promują aktualnie również Deutsche Bank PBC i Getin Bank (kredyt na dowolny cel udzielany na podstawie formularza PIT-11) i MultiBank (kredyt udzielany tylko na zapłatę podatku - do wysokości dopłaty).

Comperia.pl

Ekspert Comperia.pl

Słownik finansowy
Kalkulatory

Szukasz kredytu gotówkowego? Chcesz zaoszczędzić? A może nowa inwestycja się kroi? Z nami wszystko przekalkulujesz!

Sprawdzam