Nowość w Getin Banku: konto dla dziecka za 0 zł

2019-07-15 10:35:37

Getin Bank poszerza swoją ofertę o bezpłatny rachunek dla młodzieży: Konto Proste Zasady Junior. Z oferty mogą skorzystać osoby w wieku od 13 do 18 lat.

Konto Proste Zasady Junior to wariant obecnego już od dawna w cenniku banku Konta Proste Zasady, ale dostosowany do potrzeb najmłodszych.

W zakresie obsługi rachunek nie będzie się różnił od oferty dla dorosłych: do konta zostanie wydana karta debetowa z funkcją płatności zbliżeniowych (choć ze specjalnymi wizerunkami do wyboru), a samo konto będzie można obsługiwać przez bankowość internetową i mobilną.

Różnica będzie widoczna w cenie usług. Przypomnijmy, że w przypadku Konta Proste Zasady obowiązuje standardowa opłata miesięczna za prowadzenie rachunku (8 zł), chociaż można jej łatwo uniknąć - wystarczy raz w miesiącu zapłacić bezgotówkowo kartą lub BLIK-iem.

Warunek utrzymania bezpłatności konta nie dotyczy osób do 26 roku życia. Dla nich konto jest prowadzone bezpłatne bez wymogu aktywnego korzystania z karty. Podobnie będzie w przypadku konta dla dzieci.

Całkowicie darmowe konto dla dzieci

  • 0 zł za prowadzenie konta
  • 0 zł za obsługę karty płatniczej
  • 0 zł za wypłaty ze wszystkich bankomatów w Polsce

Podobnie jak przy koncie dla dorosłych, tak i dzieci nie będą musiały spełniać żadnego warunku, by opłata miesięczna za kartę wyniosła 0 zł. bezpłatne będą w ich przypadku również wypłaty bankomatowe w złotówkach na terenie całej Polski.

Pobranie pieniędzy za granicą będzie z kolei kosztowało 4,5% kwoty transakcji, nie mniej niż 10 zł.

10% zniżki w Multikinie

Najmłodszych amatorów kina ucieszy fakt, że karta dla dzieci gwarantuje 10% rabatu w Multikinie. Zniżkę można wykorzystać przy każdorazowym zakupie biletów na filmy 2D i 3D oraz przekąski. Obniżenie ceny biletu lub przekąsek jest proste - wystarczy poinformować sprzedawcę w kasie przed dokonaniem płatności o zamiarze skorzystania z promocji. Zniżka zostanie naliczona od razu.

50 zł na zakupy w sklepach Decathlon

Osoby, które zamierzają otworzyć dla siebie i dziecka konto w Getin Banku, mogą teraz skorzystać z promocji "Powrót do szkoły z Decathlon". Do zdobycia jest bon o wartości 50 zł, który można wykorzystać podczas zakupów w sklepach sieci sklepów sportowych Decathlon.

Voucher będzie przyznany pod warunkiem założenia Konta Proste Zasady i Konta Proste Zasady Junior wraz z zasileniem rachunku jednorazowym wpływem w kwocie min. 1000 zł i wykonanie jednej transakcji bezgotówkowej kartą debetową. Płatności należy dokonać do końca drugiego miesiąca po miesiącu, w którym otwarto Konto Proste Zasady Junior. Warunkiem promocji jest również udzielenie utrzymanie (do czasu przekazania nagrody) zgód marketingowych dla banku.

Promocja potrwa do 31.12.2019 r. lub do wcześniejszego wyczerpania puli nagród.

Marzena Kazbieruk

Słownik finansowy
Kalkulatory

Szukasz kredytu gotówkowego? Chcesz zaoszczędzić? A może nowa inwestycja się kroi? Z nami wszystko przekalkulujesz!

Sprawdzam