Getin Bank wprowadza Elastyczne Konto Oszczędnościowe z bezpłatnymi przelewami

2019-09-25 12:24:28

Getin Bank poszerzył swoją ofertę depozytową o nowy produkt: Elastyczne Konto Oszczędnościowe. Ofertę wyróżniać ma nie tylko wysokie oprocentowanie (do 2,8% w skali roku w promocji na nowe środki), ale i swoboda wypłat pieniędzy - do końca 2020 roku posiadacze konta będą mogli korzystać z nielimitowanych przelewów wychodzących, zlecanych przez bankowość elektroniczną.

Elastyczne Konto Oszczędnościowe zastąpiło dotychczasowe Konto Oszczędnościowe, goszczące w ofercie Getin Banku od długiego czasu. Poza zmiana nazwy warunku prowadzenia rachunku są niemal identyczne. Podobnie jak w przypadku starej oferty, tak i na koncie elastycznym bank udostępnia dwie flagowe promocje: na nowe środki i dla aktywnych klientów. Z obu mogą korzystać osoby, które posiadają lub założą dodatkowo konto osobiste.

Do 2,8% na nowe środki

Promocja "Nowe środki na Elastycznym Koncie Oszczędnościowym" gwarantuje podwyższone oprocentowanie, które będzie naliczane przez 4 miesiące dla nowych środków. Premiowe oprocentowanie wyniesie:

  • 2,8% dla nowych środków do 200 tys. zł oraz
  • 2% dla dla nowych środków powyżej 200 tys. zł do 400 tys. zł

Oprocentowanie standardowe to 0,5% w skali roku.

Warunkiem promocji jest posiadanie konta osobistego w Getin Banku i wyrażenie zgód marketingowych dla banku.

Z oferty można skorzystać do 03 listopada 2019 r.

3,5% dla aktywnych klientów

Osoby, które założą konto osobiste w Getin Banku i będą je regularnie zasilać wpływami wynagrodzenia (min. 1000 zł/mies.), mogą skorzystać z promocji "Bonus za aktywność", w której stawką jest 3,5% w skali roku, naliczane dla salda do 10 000 zł przez pełny rok.

W tej ofercie obowiązuje gwarancja niezmienności oprocentowania przez 12 miesięcy.

Do promocji mogą przystąpić osoby, które nie miały konta osobistego w Getin Banku w okresie od 11 listopada 2017 r. do 31 sierpnia 2019 r. oraz wyrażą zgody marketingowe dla banku.

Okres przystąpienia do promocji upływa 30 listopada 2019 r.

Marzena Kazbieruk

Słownik finansowy
Kalkulatory

Szukasz kredytu gotówkowego? Chcesz zaoszczędzić? A może nowa inwestycja się kroi? Z nami wszystko przekalkulujesz!

Sprawdzam