Getin Bank wprowadza Elastyczne Konto Oszczędnościowe z bezpłatnymi przelewami

2019-09-25 12:24:28

Getin Bank poszerzył swoją ofertę depozytową o nowy produkt: Elastyczne Konto Oszczędnościowe. Ofertę wyróżniać ma nie tylko wysokie oprocentowanie (do 2,8% w skali roku w promocji na nowe środki), ale i swoboda wypłat pieniędzy - do końca 2020 roku posiadacze konta będą mogli korzystać z nielimitowanych przelewów wychodzących, zlecanych przez bankowość elektroniczną.

Elastyczne Konto Oszczędnościowe zastąpiło dotychczasowe Konto Oszczędnościowe, goszczące w ofercie Getin Banku od długiego czasu. Poza zmiana nazwy warunku prowadzenia rachunku są niemal identyczne. Podobnie jak w przypadku starej oferty, tak i na koncie elastycznym bank udostępnia dwie flagowe promocje: na nowe środki i dla aktywnych klientów. Z obu mogą korzystać osoby, które posiadają lub założą dodatkowo konto osobiste.

Do 2,8% na nowe środki

Promocja "Nowe środki na Elastycznym Koncie Oszczędnościowym" gwarantuje podwyższone oprocentowanie, które będzie naliczane przez 4 miesiące dla nowych środków. Premiowe oprocentowanie wyniesie:

  • 2,8% dla nowych środków do 200 tys. zł oraz
  • 2% dla dla nowych środków powyżej 200 tys. zł do 400 tys. zł

Oprocentowanie standardowe to 0,5% w skali roku.

Warunkiem promocji jest posiadanie konta osobistego w Getin Banku i wyrażenie zgód marketingowych dla banku.

Z oferty można skorzystać do 03 listopada 2019 r.

3,5% dla aktywnych klientów

Osoby, które założą konto osobiste w Getin Banku i będą je regularnie zasilać wpływami wynagrodzenia (min. 1000 zł/mies.), mogą skorzystać z promocji "Bonus za aktywność", w której stawką jest 3,5% w skali roku, naliczane dla salda do 10 000 zł przez pełny rok.

W tej ofercie obowiązuje gwarancja niezmienności oprocentowania przez 12 miesięcy.

Do promocji mogą przystąpić osoby, które nie miały konta osobistego w Getin Banku w okresie od 11 listopada 2017 r. do 31 sierpnia 2019 r. oraz wyrażą zgody marketingowe dla banku.

Okres przystąpienia do promocji upływa 30 listopada 2019 r.

Marzena Kazbieruk