Nowość w ofercie Alior Banku: Pożyczka z Mikrokosztami

2019-04-01 16:25:02

Miejsce Pożyczki Nietypowej zastąpiła w ofercie Alior Banku nowa promocja: Pożyczka z Mikrokosztami. To oferta zarówno dla nowych, jak i stałych klientów banku, którzy chcą pożyczyć gotówkę na korzystnych zasadach: za każde pożyczone 1000 zł zapłacą średnio tylko 6 zł.

Pożyczka z Mikrokosztami dostępna jest w ofercie Alior Banku od dziś do odwołania. Pożyczkę można zaciągnąć na okres od 2 do 5 lat. Maksymalna kwota możliwa do pożyczenia to 200 000 zł (minimalna: 500 zł). Pozyskane pieniądze można przeznaczyć na dowolny cel: remont mieszkania, nowy samochód, wakacyjny wyjazd, a nawet spłatę innych kredytów.

Średnio 6 zł za każde 1000 zł

Średni miesięczny koszt Pożyczki z Mikrokosztami to 6 zł za każde pożyczone 1000 zł. Oprocentowanie kredytu jest stałe, a jego wysokość zależy od wybranego przez klienta okresu spłaty.

Osoby, które chcą zabezpieczyć się od nieprzewidzianych zdarzeń losowych, mogą skorzystać z ubezpieczenia pożyczki, jednak polisa na życie nie jest obowiązkowa.

Rzeczywista roczna stopa oprocentowania (RRSO) dla Pożyczki z Mikrokosztami to 13,7%. Wartość ta została wyliczona dla przykładu reprezentatywnego, w którym całkowita kwota pożyczki (bez kredytowanych kosztów) to 17 900 zł, a spłata zadłużenia została rozłożona na 53 raty równe.

Szczegóły kalkulacji (na dzień 6 marca 2019 r.):

  • całkowita kwota do zapłaty: 23 591,26 zł,
  • oprocentowanie stałe: 9,43%,
  • całkowity koszt pożyczki: 5691,26 zł (w tym prowizja: 1326,64 zł, czyli 6,9%, odsetki: 4364,62 zł),
  • wysokość miesięcznej raty: 445,12 zł (kredyt na 53 miesiące).

Ostateczne warunki pożyczki mogą ulec zmianie, zależnie od indywidualnej oceny wiarygodności kredytowej klienta, daty wypłaty kredytu i terminu płatności pierwszej raty.

Szczegóły oferty oraz taryfa opłat i prowizji dostępne są w placówkach i na stronie internetowej Alior Banku.

Jak uzyskać pożyczkę w Alior Banku

Wniosek o pożyczkę można złożyć w dowolnej placówce banku, online lub za pośrednictwem infolinii.

Osoby, które są już klientami banku i posiadają dostęp do bankowości elektronicznej, mogą złożyć wniosek o pożyczkę po zalogowaniu do systemu internetowego banku. Oferta będzie widoczna od razu po zalogowaniu do bankowości lub w zakładce "Oferty" → "Kredyty i pożyczki".

Środki z kredytu zostaną udostępnione kredytobiorcy nawet w 1 dzień od podpisania umowy.

Marzena Kazbieruk

Słownik finansowy
Kalkulatory

Szukasz kredytu gotówkowego? Chcesz zaoszczędzić? A może nowa inwestycja się kroi? Z nami wszystko przekalkulujesz!

Sprawdzam