0 zł prowizji w zimowej ofercie pożyczki gotówkowej w ING

2018-12-12 16:00:36

Jeszcze do 9 stycznia 2019 r. w ING Banku Śląskim będzie można skorzystać z zimowej oferty "Pożyczki bez prowizji", której jedynym kosztem spłaty są odsetki. Minimalna kwota kredytu to 20 000 zł, a maksymalna: aż 100 000 zł. Promocja dostępna jest zarówno dla nowych, jak i obecnych klientów banku.

Z "Pożyczki bez prowizji" można skorzystać w dowolnym kanale obsługi: w oddziałach, przez infolinię i przez Internet. Osoby, które zawnioskują o pożyczkę on-line i uzyskają pozytywną decyzję kredytową, wszystkich formalności będą mogły dopełnić zdalnie. Wniosek o pożyczkę można złożyć przez bankowość internetową Moje ING albo w aplikacji na smartfony Moje ING mobile. Cały proces zawierania umowy - od wniosku po ostatni podpis - można prześledzić w filmie promocyjnym, który bank zamieścił na swoim kanale w serwisie Youtube.

0 zł prowizji od pożyczek na 20 000-60 000 zł

Zimowa promocja 0 zł prowizji dotyczy pożyczek w kwocie od 20 000 zł do 100 000 zł (oferta trwa do 9 stycznia 2019 r.). W tej promocji bank nie wymaga wykupienia ubezpieczenia.

0 zł prowizji od pożyczki z ubezpieczeniem

Oprócz powyższej oferty w ING Banku Śląskim cały czas funkcjonuje promocja pożyczki z ubezpieczeniem, w ramach której zaciągające pożyczkę w kwocie od 10 000 zł z jednoczesnym zakupem polisy na życie lub od utraty pracy również nie zapłacą prowizji za udzielenie finansowania. Ta oferta ważna będzie do 31 stycznia 2019 r.

0 zł prowizji przy konsolidacji innych kredytów

Trzecia aktywna promocja pożyczki gotówkowej w ING umożliwia obniżenie prowizji do 0 zł pod warunkiem przeznaczenia części uzyskanej kwoty na konsolidację zobowiązań z innych banków. Z tej oferty można skorzystać również do 31 stycznia 2019 r.

Z wszystkich wymienionych ofert mogą skorzystać stali i nowi klienci, indywidualnie albo z inną osobą (nawet niespokrewnioną). Maksymalny okres spłaty to 8 lat. Kwotę pożyczki bank wypłaci na konto kredytobiorcy.

Bank akceptuje różne źródła dochodów, w tym umowy o dzieło, umowy-zlecenia i emerytury.

Oprocentowanie od 6,99%

Oprocentowanie pożyczek wynosi od 6,99% do 8,99% i jest zależne m.in. od kwoty pożyczki. Dla umów zawieranych na okres do 3 lat oprocentowanie jest stałe, dla pozostałych zmienne.

Emilia Kasińska

Słownik finansowy
Kalkulatory

Szukasz kredytu gotówkowego? Chcesz zaoszczędzić? A może nowa inwestycja się kroi? Z nami wszystko przekalkulujesz!

Sprawdzam