Alior Bank wydał kartę kredytową dla firm z rabatem na paliwo

2018-10-22 09:57:35

Alior Bank we współpracy ze stacją paliw LOTOS udostępnił przedsiębiorcom kartę kredytową ze zniżkami na paliwo. Płacąc za tankowanie kartą Mastercard Business LOTOS, można zaoszczędzić do 20 gr na każdym litrze paliwa.

Dzięki trwającej promocji "Tanie tankowanie" posiadacze karty kredytowej Mastercard Business LOTOS zyskują dostęp do stałych zniżek na tankowanie na wybranych stacjach sieci LOTOS. Rabat będzie naliczany przy płatności - wcześniej wystarczy poinformować pracownika stacji o zamiarze zapłacenia za tankowanie zniżkową kartą kredytową.

Taniej do 20 gr na litrze paliwa

W pierwszym okresie promocji zniżki będą sięgać 20 groszy na każdym litrze paliwa premium (Dynamic) i 16 gr na każdym litrze paliwa standardowego. Po zakończeniu tej fazy rabat będzie wynosił odpowiednio: 16 gr i 12 gr na litrze.

Lista stacji, uczestniczących w promocji dostępna jest na stronie WWW sieci LOTOS.

Rabat 10% na usługi dodatkowe

Klienci firmowi Alior Banu, którzy zaopatrzą się w kartę Mastercard Business LOTOS, mogą oszczędzać nie tylko na kosztach paliwa, ale i na opłatach za inne usługi oferowane na stacjach LOTOS. Karta uprawnia do rabatu w wysokości 10% na myjnię, zakup płynu do spryskiwaczy i zakupy gastronomiczne w Cafe Punkt.

Dodatkowo posiadacze karty zostaną nagrodzeniu 200 dodatkowymi punktami w programie premiowym Navigator (jednorazowy bonus) i otrzymają talon na 4-litrowy płyn do spryskiwaczy.

Karta kredytowa Mastercard Business LOTOS to propozycja dla przedsiębiorców, którzy posiadają lub otworzą konto firmowe w Alior Banku. Zawnioskować o niż można w wybranych oddziałach banku (obsługujących klientów biznesowych) oraz za pośrednictwem formularza dostępnego na stacjach LOTOS.

Karta Mastercard Business LOTOS: najważniejsze opłaty

Cechy karty Mastercard Business LOTOS:

  • do 57 dni okresu bezodsetkowego dla płatności bezgotówkowych

  • 0% prowizji od transakcji bezgotówkowych

  • 0 zł za wydanie pierwszej karty

  • oprocentowanie kredytu: 10% w skali roku

Posiadacze karty mają możliwość zamówienia dowolnej liczby kart dodatkowych, które mogą przekazać pracownikom lub wspólnikom.

Minimalna spłata zadłużenia powstałego na karcie to tylko 5%, z kolei oprocentowanie nominalne od transakcji gotówkowych i bezgotówkowych wynosi 10% w skali roku.

Dodatkową zaletą karty jest możliwość wyboru cyklu rozliczeniowego i dostęp do cyklicznych podsumowań transakcji.

Marzena Kazbieruk

Słownik finansowy
Kalkulatory

Szukasz kredytu gotówkowego? Chcesz zaoszczędzić? A może nowa inwestycja się kroi? Z nami wszystko przekalkulujesz!

Sprawdzam