Ubezpieczenie Dziecka Bez Przerwy w ING już od 50 zł

2018-09-06 13:28:07

W ofercie ING Banku Śląskiego zagościła nowa polisa: Ubezpieczenie Dziecka Bez Przerwy, które ma stanowić korzystniejszą alternatywę dla zwykłych ubezpieczeń szkolnych. Polisa działa także w wakacje, a roczna składka wynosi już od 50 zł.

Ubezpieczenie Dziecka Bez Przerwy ma tę przewagę nad standardowymi polisami szkolnymi, że ochroną otacza dziecko przez cały rok - także w wakacje. Ubezpieczenie działa 365 dni w roku, zarówno w szkole, jak i poza nią. Umożliwia nie tylko uzyskanie odszkodowania w razie wypadku, ale dodatkowo pomaga w powrocie do zdrowia.

Polisę można wykupić przez Internet dla maksymalnie dziesięciorga dzieci w wieku 3-19 lat. Umowa zawierana jest na okres 12 miesięcy, po tym czasie będzie możliwość przedłużenia polisy na kolejny rok. Składkę ubezpieczeniową należy opłacić on-line zaraz po wypełnieniu wniosku o zawarcie ubezpieczenia.

Polisa została przygotowana we współpracy z Nationale-Nederlanden.

3 warianty ochrony

Polisa dostępna jest w trzech wariantach, a każdy z nich różni się ceną i zakresem ochrony:

  • Standard (cena: 50 zł za rok): zapewnia świadczenie w wysokości 900 zł za każde zdarzenie typu złamanie np. ręki lub nogi, niezależnie od ich liczby. Przykładowo: jeśli podczas wypadku dziecko złamie rękę i nogę, ubezpieczyciel wypłaci 1800 zł,
  • Optimum (cena: 75 zł za rok): gwarantuje wypłatę świadczenia w kwocie 900 zł za każde złamanie, skręcenie lub zwichnięcie,
  • Premium (cena: 125 zł za rok): zapewnia najszerszy zakres ochrony – w tym przypadku 900 zł zostanie wypłacone za każde złamanie, skręcenie, zwichnięcie, ranę wymagającą szycia, uraz, a w przypadku oparzenia wysokość świadczenia wyniesie 3000 zł.

Dodatkowa pomoc w powrocie do zdrowia

Do każdego z wymienionych wariantów można dokupić opcje dodatkowe, dzięki którym można otrzymać kompleksowe wsparcie:

  • pakiet "Opieka po wypadku" (cena: +25 zł za rok) - zapewnia m.in. dostęp do korepetycji, wizyt domowych lekarza, transportu oraz dostawy leków,
  • pakiet "Opieka medyczna" (cena: +60 zł za rok) - pozwala na przeprowadzenie bezpłatnych badań, zabiegów ambulatoryjnych, rehabilitacji, wizyt u specjalistów.

50 zł na zakupy sportowe

W ramach promocji nowego ubezpieczenia do końca października będą dostępne specjalne bonusy dla klientów. Osoby, które wykupią Ubezpieczenie Dziecka Bez Przerwy (w dowolnym wariancie), otrzymają od Nationale Nederlanden bon o wartości 50 zł na zakupy w sklepach Decathlon.

Ilona Maciejuk

Słownik finansowy
Kalkulatory

Szukasz kredytu gotówkowego? Chcesz zaoszczędzić? A może nowa inwestycja się kroi? Z nami wszystko przekalkulujesz!

Sprawdzam