Kredyt samochodowy on-line w Inbanku - teraz z bezpłatną promesą

2018-01-08 09:15:17

Z początkiem nowego roku Inbank zaczął wystawiać promesy na kredyt samochodowy. Oznacza to, że osoby, które uzyskają pozytywną decyzję kredytową, otrzymają zapewnienie, że gotówka będzie na nich czekać w banku jeszcze przez 7 dni.

Kredyt samochodowy w Inbanku jest dostępny całkowicie przez Internet. Mało tego, wnioskować o niego można jeszcze przed wybraniem samochodu, który zamierzamy kupić. Można więc najpierw zyskać pewność, że bank pożyczy pieniądze na zakup auta, a potem koncentrować wysiłki już tylko na poszukiwaniach modelu, który będzie dla nas najodpowiedniejszy. Taki mechanizm jest szczególnie korzystny w przypadku osób, które chcą nabyć auto z drugiej ręki. Na rynku pojazdów używanych sytuacja zmienia się bardzo dynamicznie. Po znalezieniu pojazdu dla siebie pieniądze często są potrzebne jak najszybciej, by w czasie, który będziemy potrzebować na znalezienie kredytu, w zakupie upatrzonego samochodu nie ubiegł nas inny klient - z gotówką już w kieszeni.

Kredyt samochodowy bez zabezpieczeń

Warto dodać, że Inbank nie wymaga ustanawiania zabezpieczeń na pojeździe, które są standardem w przypadku kredytów samochodowych w większości banków działających na terenie Polski.

Jak działa promesa kredytowa?

Promesa kredytowa jest swego rodzaju przyobiecaniem wydawanym na piśmie, że bank przez wskazany w promesie okres nie zmieni zdania w sprawie wydanej decyzji kredytowej. Nawet jeśli klient nie chce podpisać proponowanej przez bank umowy tego samego dnia, w którym otrzymał pozytywną decyzję o udzieleniu finansowania, to może wrócić za kilka dni, mając pewność, że dokumenty będą na niego czekały, a warunki umowy pozostaną takie same jak w dniu wydania decyzji kredytowej.

Promesa na kredyt samochodowy w Inbanku jest ważna 7 dni od wydania decyzji kredytowej przez bank. Uzyskanie promesy jest bezpłatne.

Kredyt całkowicie on-line

Zarówno w celu uzyskania kredytu samochodowego w Inbanku, jak i uzyskania promesy nie trzeba wychodzić nawet z domu. Wszystkich formalności można dopełnić online w dowolnym czasie.

Warunki kredytu samochodowego w Inbanku

Pieniądze z kredytu samochodowego w Inbanku można przeznaczyć nie tylko na zakup auta, ale również motocykla lub quada.

Kwota kredytu wynosi od 4 tys. zł do 50 tys. zł. Maksymalny okres spłaty to 72 miesiące.

Oprocentowanie kredytu wynosi 6,99% w skali roku (oprocentowanie stałe).

Emilia Kasińska