Promocja: do 700 zł z kontem Citi Priority. Prześwietlamy warunki

2017-10-16 12:32:02

Od 12 października w Citi Handlowym trwa promocja, w której do zdobycia jest łącznie nawet 700 zł. Sprawdziliśmy, za co tak naprawdę można otrzymać premię i o czym trzeba pamiętać, żeby jej nie stracić. Zobacz, czy ta promocja się opłaca.

700 zł to suma wszystkich nagród, jakie można w ramach najnowszej promocji Citi Handlowego. By zyskać maksymalną kwotę bonusów, należy otworzyć konto osobiste, Citi Priority, aktywnie korzystać z karty debetowej, realizować przelewy i zasilać rachunek wpływami pieniężnymi. W niektórych przypadkach potrzebny będzie też produkt kredytowy. Najważniejsze zasady wyjaśniamy poniżej.

Warunkiem obligatoryjnym dla otrzymania którejkolwiek z nagród jest:

  1. Uzupełnienie w czasie trwania promocji formularza kontaktowego lub zawnioskowanie o otwarcie konta Citi Priority podczas rozmowy telefonicznej z konsultantem banku.
  2. Podpisanie umowy o konto i aktywowanie go najpóźniej do 28 lutego 2018 r.
  3. Przynajmniej jednokrotne zalogowanie się do serwisu bankowości internetowej Citibank Online lub mobilnej. Czas na spełnienie tego warunku masz do końca pierwszego miesiąca kalendarzowego następującego po miesiącu, w którym Twoje konto zostało otwarte.

Jak zdobyć 700 zł od Citi?

NAGRODA 1: 5% zwrotu wydatków kartą (maksymalnie 50 zł/mies., łącznie do 450 zł)

Moneyback obowiązywać będzie przez 9 miesięcy po miesiącu, w którym uczestnik promocji otworzył konto. Zwrotowi podlegają płatności bezgotówkowe kartą w sklepach i przez Internet.

Nagroda 1 przysługuje uczestnikowi akcji, który spełni wymienione powyżej 3 podstawowe warunki promocji oraz w danym miesiącu kalendarzowym wykona płatność bezgotówkową w sklepie lub przez Internet.

NAGRODA 2: premia 100 zł

To jednorazowa nagroda (premia wynosi 100 zł brutto). Będzie przysługiwać tym osobom, które spełnią główne warunki promocji opisane powyżej oraz do końca drugiego miesiąca kalendarzowego po otwarciu konta spełnią warunki zwolnienia z opłaty za konto, czyli:

  1. Utrzymają na koncie średniomiesięczne saldo w kwocie min. 30 000 zł lub
  2. Zapewnią na koncie wpływ środków w łącznej kwocie min. 5000 zł i jednocześnie  w ostatnim dniu tego samego miesiąca kalendarzowego będą posiadać w banku przynajmniej jeden aktywny produkt kredytowy.

NAGRODA 3: premia 150 zł

Na dodatkową premię (150 zł brutto - wypłacane jednorazowo) może liczyć ten, kto spełni warunki podstawowe i jednocześnie w ciągu 7 kolejnych miesięcy kalendarzowych, licząc od trzeciego miesiąca po miesiącu otwarcia konta, pokona co miesiąc przynajmniej jednego przelewu miesięcznie z konta oraz utrzyma jeden z warunków zwolnienia z opłaty za konto (wymienione powyżej).

Średniomiesięczne saldo na rachunku wyliczane jest jako suma suma kwot przechowywanych na wszystkich rachunkach uczestnika promocji w kolejnych dniach miesiąca podzielona przez liczbę dni w danym miesiącu kalendarzowym.

W promocji można wziąć udział do 31 stycznia 2018 r. lub do wcześniejszego wyczerpania puli nagród. Na premie ma szanse pierwsze 2000 osób, które prześlą wypełniony, dedykowany formularz kontaktowy lub zaaplikują o konto podczas rozmowy telefonicznej z przedstawicielem banku.

Marzena Kazbieruk

Słownik finansowy
Kalkulatory

Szukasz kredytu gotówkowego? Chcesz zaoszczędzić? A może nowa inwestycja się kroi? Z nami wszystko przekalkulujesz!

Sprawdzam