Zyskaj do 1250 zł z Comperia Bonus 8!

2017-10-06 09:55:16

W środę wystartowała kolejna edycja kultowej już akcji Comperia Bonus! Tym razem Comperia.pl przygotowała specjalną ofertę dla osób, które chcą spełnić swoje marzenia, ale potrzebują do tego zastrzyku gotówki. Teraz mogą skorzystać z atrakcyjnej pożyczki, zyskując wyjątkowy bonus: nawet 1250 zł od Comperia.pl.

W ramach 8 edycji promocji Comperia Bonus postanowiliśmy zrobić coś innego niż w poprzednich wydaniach. Coś, co będzie najlepiej odpowiadało aktualnej sytuacji rynkowej. A ta niestety nie zachęca do pomnażania pieniędzy na lokatach.

Już 31 miesięcy z rzędu w Polsce utrzymują się rekordowo niskie stopy procentowe. Od marca 2015 roku główna stawka oprocentowania Narodowego Banku Polskiego pozostaje na poziomie 1,5%. Stopa depozytów wynosi z kolei jedynie 0,5 proc., a stopa lombardowa (kredytowa): 2,5%. Mimo że do gospodarki powróciła inflacja (we wrześniu ceny wzrosły o 2,2%), Rada Polityki Pieniężnej wciąż nie chce podnosić wartości obowiązujących wskaźników. Najbliższe podwyżki prawdopodobnie nastąpią dopiero w początkach 2019 roku.

Na kredytach też można oszczędzać

To zdecydowanie nie jest dobry czas dla deponentów. Cieszyć się z kolei powinni kredytobiorcy. Mogą korzystać z nisko oprocentowanych pożyczek, a ich raty pozostaną na bardzo niskim poziomie jeszcze przed długi okres. Właśnie dlatego to najlepszy moment, by przestać odkładać swoje plany na później. Lepiej osiągnąć wszystkie cele już teraz, korzystając z możliwości taniego finansowania.

Ponieważ misją Comperia.pl jest pomaganie Wam podczas wybierania najlepszych ofert bankowych – nie tylko lokat czy kont, ale także kredytów i pożyczek, postanowiliśmy tym razem akcję Comperia Bonus skierować do wszystkich, którzy chcą zrealizować swoje marzenia jak najniższym kosztem.

Weź pożyczkę, zgarnij bonus 1250 zł i wydaj na co chcesz

Chcesz wyremontować mieszkanie, wymienić auto na nowsze, kupić nowy telewizor, pojechać na długo wyczekiwany urlop, a może masz inne potrzeby? Niezależnie od tego, na co chcesz wydać pozyskane pieniądze, teraz możesz skorzystać z atrakcyjnej pożyczki Mini Ratka od PKO Banku Polskiego.

Niskie oprocentowanie i prowizja już od 0%* to nie jedyne korzyści, jakie możesz uzyskać dzięki tej ofercie. Decydując się na Mini Ratkę w ramach akcji Comperia Bonus, otrzymasz od nas premię pieniężną: nawet 1250 zł.

Wysokość bonusu naliczanego od zawartej umowy pożyczkowej zależy tylko od wybranej przez Ciebie kwoty pożyczki. Im więcej pożyczysz, tym większy będzie Twój bonus.

Jak wziąć udział?

  1. Zarejestruj się w promocji na stronie Comperia Bonus
  2. Potwierdź rejestrację
  3. Złóż wniosek o pożyczkę (do 120 000 zł waz z kredytowanymi kosztami)
  4. Podpisz umowę i odbierz bonus

Decyzję o przyznaniu premii otrzymasz do 10 grudnia 2017 r., a do 20 grudnia pieniądze znajdą się na Twoim koncie!

W promocji można wziąć udział do 4 listopada 2017 r.

*Ostateczne warunki pożyczki zależą od indywidualnej decyzji kredytowej banku

Tomasz Słupczyński

Słownik finansowy
Kalkulatory

Szukasz kredytu gotówkowego? Chcesz zaoszczędzić? A może nowa inwestycja się kroi? Z nami wszystko przekalkulujesz!

Sprawdzam