Pierwsza Pożyczka na 0% w Raiffeisen Polbanku

2017-08-28 18:02:54

Raiffeisen Polbank ułatwia zdobycie gotówki na wyprawkę szkolną: w ramach Pierwszej Pożyczki uzyskać można do 4 tys. zł z oprocentowaniem 0% i prowizją 2,99%.

Wrzesień to czas wzmożonych wydatków dla wszystkich rodziców. Koszt wyprawki szkolnej to minimum kilkaset złotych, a jeśli dodamy do tego dodatkowe opłaty na ubezpieczenie, pierwsze wycieczki integracyjne czy różnego typu kursy (choćby językowe) dla dzieci, z portfela szybko może zniknąć nawet kilka tysięcy złotych. By ułatwić rodzicom opanowanie domowego budżetu w tym gorącym okresie, Raiffeisen Polbank przygotował specjalną promocję: pożyczkę na 0%.

RRSO od 2,88%

W ramach Pierwszej Pożyczki jedynym kosztem spłaty jest prowizja w wysokości 2,99%, dzięki czemu rzeczywista roczna stopa oprocentowania (RRSO) może wynieść nawet 2,88%.

Nie tylko na wydatki szkolne

Pieniądze można wydać na dowolny cel: wyprawkę szkolną, bieżące wydatki, remont czy choćby urlop. Do złożenia wniosku nie jest wymagane dostarczanie zaświadczeń, wystarczy dowód osobisty. Decyzję kredytową można poznać już podczas jednej wizyty w oddziale.

Minusem oferty jest niska maksymalna kwota kredytu: pożyczyć można najwyżej 4 000 zł. Maksymalny okres spłaty wynosi z kolei 2 lata.

Dla nowych i obecnych klientów

Z promocyjnej oferty mogą skorzystać jedynie osoby, które aktualnie nie spłacają żadnego kredytu w Raiffeisen Polbanku. Oznacza to, że Pierwsza Pożyczka dostępna jest nie tylko dla nowych, ale także dla obecnych klientów banku, którzy korzystają z innego typu produktów (np. konta czy lokat).

Plusem oferty jest gwarancja niezmienności raty w całym okresie kredytowania.

Pożyczkobiorcy mają możliwość założenia jednocześnie Wymarzonego Konta Osobistego (bez opłat za prowadzenie rachunku), ale nie jest to warunek obligatoryjny.

Przykładowa rata

Poniżej podajemy za bankiem przykładowe wysokości rat dla wybranych parametrów pożyczki:

  • 1000 zł na 6 miesięcy: rata 171,65 zł
  • 2000 zł na 12 miesięcy: rata 171,65 zł
  • 3000 zł na 24 miesiące: rata 128,74 zł

Więcej szczegółów dostępne w oddziałach banku.

Emilia Kasińska

Słownik finansowy
Kalkulatory

Szukasz kredytu gotówkowego? Chcesz zaoszczędzić? A może nowa inwestycja się kroi? Z nami wszystko przekalkulujesz!

Sprawdzam