Premia od Nest Banku za konto 500 plus

2017-08-09 14:05:53

Bezpłatne konto i "kieszonkowe" w postaci premii w łącznej wysokości 200 zł - tak Nest Bank zachęca beneficjentów programu Rodzina 500 Plus do założenia konta właśnie w tym banku. Osobom, które rozważają skorzystanie z oferty i chcą poznać szczegóły akcji, przedstawiamy warunki uczestnictwa w promocji.

Beneficjenci programu Rodzina 500 Plus stanowią dla banków atrakcyjną grupę klientów, o czym świadczą przede wszystkim przygotowane dla nich oferty tanich kont. Rachunki dostępne tylko dla osób uzyskujących świadczenie rodzinne są zazwyczaj bezpłatne w poszczególnych bankach. Dodatkowo uprawniają do uzyskania specjalnych bonusów, np. wyższych zniżek na zakup dodatkowych produktów oszczędnościowych i inwestycyjnych (plany systematycznego oszczędzania, wyżej oprocentowanie konta oszczędnościowe).

Nest Kieszonkowe od Nest Banku

Własną ofertę specjalną dla rodzin pobierających świadczenie 500 Plus przygotował tym razem Nest Bank. Oprócz rachunku bez opłat za prowadzenie bank kusi premią kwartalną w wysokości 50 zł. Łącznie można zyskać dodatkowe 200 zł. Bonus - promowany pod nazwą Nest Kieszonkowe - można otrzymać, zapewniając regularne (comiesięczne) wpływy pieniężne na konto z tytułu wynagrodzenia (w wysokości min. 2500 zł).

Premia do 200 zł

Zainteresowani premią powinni spełnić jeszcze jeden warunek: bank wymaga założenia konta Nest Rodzinne Oszczędności lub Nest Konta Samodzielnego dla dzieci w wieku 13-18 lat. Niezbędne jest też wyrażenie zgody na otrzymywanie informacji marketingowych w czasie trwania promocji. Uczestnik akcji kwalifikuje się do wypłaty nagrody, jeżeli jest odbiorcą świadczenia rodzinnego wypłacanego bezpośrednio na ROR (rachunek oszczędnościowo-rozliczeniowy), którego dana osoba jest właścicielem.

Zasady wypłaty bonusu

Premia będzie wypłacona za dany kwartał, w którym uczestnik promocji spełnił wszystkie warunki wymienione w regulaminie. Pierwszy okres kwartalny liczony jest od miesiąca, w którym nastąpi pierwsza wypłata świadczenia z programu Rodzina 500 Plus na kont uczestnika promocji. Poszczególne bonusy będą przykazywane przez bank do 20 dni roboczych po zakończeniu okresu kwartalnego.

Ilona Maciejuk

Słownik finansowy
Kalkulatory

Szukasz kredytu gotówkowego? Chcesz zaoszczędzić? A może nowa inwestycja się kroi? Z nami wszystko przekalkulujesz!

Sprawdzam