Kupuj bilety komunikacji miejskiej za 1 zł z Masterpass od mPay

2017-06-30 13:12:27

Chcesz zaoszczędzić na biletach komunikacji publicznej? Teraz masz ku temu okazję – kupując bilet w aplikacji mPay, zapłacisz za niego tylko 1 zł.

Osobom, które posługują się płatnościami mobilnymi nie trzeba przedstawiać mPay - to najdłużej działająca w Polsce aplikacja pozwalająca na płacenie smartfonem. Dzięki niej można kupować m.in. bilety różnego typu: za parkowanie, na wydarzenia sportowe, a także komunikacji miejskiej (w kilkudziesięciu największych miastach). Dostępne jest także zlecanie przelewów pomiędzy użytkownikami czy wspieranie organizacji charytatywnych.

By zwiększyć liczbę użytkowników aplikacji, mPay wraz z MasterCard przygotował promocję: bilety kupowane przez aplikację będą teraz kosztować symboliczną złotówkę.

Promocyjne bilety można kupować za pomocą karty płatniczej zarejestrowanej w mPay Wallet, który jest cyfrowym portfelem Masterpass, dostępnym w mPay. Każda osoba może kupić maksymalnie 1 bilet w promocyjnej cenie podczas każdej jednej transakcji zakupu biletów z użyciem portfela Masterpass w aplikacji mPay. Zainteresowanym skorzystaniem z promocji przypominamy, że bilety należy nabyć przed wejściem do środka transportu komunikacji miejskiej.

Usługa Masterpass umożliwia zarejestrowanie karty płatniczej w portfelu cyfrowym danego wydawcy (np. w mPay Wallet). Gdy użytkownik zechce dokonać płatności, wystarczy, że wybierze metodę Masterpass, a następnie kartę zapisaną w portfelu (tych może mieć wiele). Nie musi więc za każdym razem wpisywać danych z karty, bo są one zapamiętane w aplikacji. Dzięki temu narzędzi można wygodnie płacić w sklepach internetowych – wszędzie tam, gdzie widnieje logo Masterpass.

Bezpieczeństwo płatności mPay Wallet – oprócz zastosowania standardowych zabezpieczeń Masterpass – chronione jest dodatkowo przez konieczność uwierzytelniania mPIN-em (4-cyfrowym kodem ustalanym przez posiadacza karty).

Aplikacja mPay jest bezpłatna, a zainstalować ją możemy na telefonach z systemem Android, iOS oraz Windows Phone. Promocja biletów potrwa do 31.12.2017 roku lub do wyczerpania puli 80 tys. zł.

Emilia Kasińska

Słownik finansowy
Kalkulatory

Szukasz kredytu gotówkowego? Chcesz zaoszczędzić? A może nowa inwestycja się kroi? Z nami wszystko przekalkulujesz!

Sprawdzam