Przegląd kont z moneybackiem: maj 2017

2017-05-23 08:29:29

Szukasz dobrego konta z moneybackiem? Sprawdziliśmy, jakie promocje mają obecnie do zaoferowania banki. Okazuje się, że jest w czym wybierać.

Moneyback to jeden z najpopularniejszych sposobów na zachęcenie klientów do założenia lub przeniesienia konta do nowego banku. Promocja promocji jednak nierówna, dlatego sprawdziliśmy, co w maju 2017 banki mają do zaoferowania w ramach programów zwrotu wydatków ponoszonych na zakupy.

Konto Optymalne w BGŻ BNP Paribas

 • moneyback: 2%
 • limit premii: 25 zł miesięcznie (300 zł rocznie)

Promocja "Konto z Money Back" jest dostępna dla nowych klientów banku, a obowiązywać będzie od 22 maja 2017 r. do 31 sierpnia 2017 roku. W tym czasie skorzystać z niej mogą osoby, które nie były posiadaczem (lub współposiadaczem) rachunku oszczędnościowo-rozliczeniowego (ROR) w Banku BGŻ BNP Paribas w ciągu ostatnich 6 miesięcy i zawrą z bankiem umowę o otwarcie konta, kartę i bankowość elektroniczną Pl@net. Dodatkowym warunkiem jest wyrażenie zgody na komunikację marketingową poprzez kanał elektroniczny (SMS, e-mail). Konto można otworzyć w oddziale lub przez internet (umowę dostarczy kurier).

Plusem oferty jest brak podstawowych opłat: za obsługę konta i karty, a także za przelewy internetowe.

Konto Freemium w T-Mobile Usługi Bankowe

 • moneyback: 5%
 • limit premii: 15 zł miesięcznie (180 zł rocznie)

Na zwrot 5% kwoty wydanej na zakupy mogą przez kolejne 6 miesięcy liczyć klienci, którzy wydali bankowi zgodę na przesyłanie informacji handlowych oraz posiadają konto i kartę płatniczą w T-Mobile, przy czym wydają nią minimum 200 zł bezgotówkowo miesięcznie. Aby zachować prawo do kolejnych premii z tytułu moneybacku po upływie 6 miesięcy, należy posiadać dodatkowo przynajmniej jeden (aktywny) produkt kredytowy w T-Mobile UB. 

Bank nie pobiera opłaty za obsługę konta oraz przelewy internetowe. Karta pozostanie bezpłatna w przypadku dokonywania nią i/lub kartą kredytową transakcji bezgotówkowych na kwotę min. 200 zł miesięcznie.

Konto 360 stopni w Banku Millennium

 • moneyback: 5% płatności BLIK-iem i 2% płatności kartą
 • limit premii: 30 zł miesięcznie za płatności kartą i 30 zł za płatności BLIK-iem (łącznie: 360 zł przez 6 miesięcy)

Z promocji mogą skorzystać osoby, które w okresie od 29.02.2016 r. nie posiadały rachunku osobistego w Banku Millennium i zawrą z bankiem umowę o prowadzenie konta i kartę, a także wyrażą zgodę na przesyłanie informacji marketingowych. Premie mogą być wypłacane przez kolejne 6 miesięcy po przystąpieniu do promocji. Najwięcej zyskają na nich osoby, które będą płaciły zarówno kartą, jak i BLIK-iem. Konto w promocji można założyć do 30 czerwca 2017 r.

Zarówno prowadzenie konta, jak i obsługa karty oraz przelewy internetowe będą bezpłatne, jeżeli na Twoje konto będzie wpływać minimum 1000 zł miesięcznie i zapłacić przynajmniej raz w miesiącu kartą lub BLIK-iem.

eKonto Standard w mBanku

 • moneyback: 2%
 • limit premii: 50 zł miesięcznie (300 zł przez 6 miesięcy)

Z tej oferty skorzystają jedynie nowi klienci, którzy do 31.01.2018 r. otworzą konto w promocji. By spełnić jej warunki, należy w każdym z sześciu miesięcy po założeniu ROR-u zapewnić minimum 1000 zł jednorazowego wpływu na rachunek, przynajmniej raz zalogować się do aplikacji mobilnej i wykonywać transakcje kartą lub BLIK-iem na kwotę minimum 250 zł.

Zarówno prowadzenie konta, jak i przelewy internetowe sa bezpłatne. Darmowa może być też obsługa karty - pod warunkiem wykonywania przynajmniej 5 transakcji bezgotówkowych miesięcznie.

Konto Jedyne w Toyota Banku

 • moneyback: 5-10%
 • limit premii: 50 zł miesięcznie

W ramach promocji "Tankuj korzyści do pełna" można otrzymywać zwrot wydatków ponoszonych na paliwo. Z oferty mogą skorzystać nie tylko nowi, ale i obecni klienci Toyota Banku, którzy zawrą/posiadają konto osobiste i kartę debetową oraz wyrażą zgodę na otrzymywanie od banku informacji handlowych drogą elektroniczną i SMS. Dodatkowo należy spełnić warunki dotyczące utrzymywania co miesiąc średniego salda na koncie osobistym oraz średniego salda oszczędności, a także płacić co miesiąc kartą. Poszczególne kwoty zależne są od wysokości moneybacku, który chcemy otrzymywa (np. dla 5% zwrotu będzie to średniomiesięczne saldo konta na poziomie min. 1000 zł, średniomiesięczne saldo oszczędności na poziomie min. 10 000 zł, comiesięczne wydatki kartą w kwocie min. 500 zł).

Promocja potrwa do 31.12.2017 r.

Bliskie Konto Pocztowe w Banku Pocztowym

 • moneyback: 5%
 • limit premii: 20 zł miesięcznie (200 zł przez 6 miesięcy)

Program "Same korzyści" umożliwia otrzymanie zwrotu wydatków ponoszonych w jednej z trzech kategorii: zdrowie (apteki), kultura (kina, muzea, teatry, opery i filharmonie) lub sport i rekreację (m.in. baseny, kluby sportowe i fitness, szkoły tańca, sklepy sportowe). By wziąć udział w promocji, należy otworzyć Bliskie Konto Pocztowe lub Pocztowe Konto Bez Ograniczeń, wybrać kategorię punktów usługowo-handlowych, zapewnić wpływy pieniężne w kwocie min. 1000 zł miesięcznie i płacić kartą min. 300 zł co miesiąc.

Bliskie Konto Pocztowe to 0 zł za korzystanie z karty płatniczej i 0 zł za prowadzenie rachunku (pod warunkiem płatności kartą na kwotę min. 300 zł miesięcznie).

Ilona Maciejuk

Słownik finansowy
Kalkulatory

Szukasz kredytu gotówkowego? Chcesz zaoszczędzić? A może nowa inwestycja się kroi? Z nami wszystko przekalkulujesz!

Sprawdzam