Jak aktywować kartę w Raiffeisen Polbanku?

2015-12-18 11:04:35

Czy wiesz, w jaki sposób najszybciej aktywować kartę, będąc klientem Raiffeisen Polbanku? Poznaj dwie metody.

Raiffeisen Polbank posiada w swojej ofercie zarówno karty debetowe, wydawane do kont osobistych, jak i karty kredytowe, dzięki którym można korzystać z limitu kredytowego.

Aktywacja karty w Raiffeisen Polbanku

Aktywacji karty płatniczej (zarówno debetowej, jak i kredytowej) wydanej przez Raiffeisen Polbank można dokonać na dwa sposoby:

1. Przez bankowość elektroniczną R-Online:

  • zaloguj się do R-Online,
  • wejdź w zakładkę "Karty",
  • wybierz z listy kartę, którą zamierzasz aktywować,
  • kliknij w opcję "Szczegóły karty",
  • kliknij przycisk "Aktywuj kartę".

2. Na infolinii banku - należy zadzwonić na numer:

  • 801 180 801 lub
  • 22 549 99 99

Sprawdź także: Jak przez Internet opłacić rachunki kartą kredytową?

Po zalogowaniu się w systemie bankowości internetowej R-Online klient posiadający kartę płatniczą może również:

  • dokonać sprawdzenia szczegółów karty,
  • dokonać zmiany limitów i numeru PIN,
  • dokonać zastrzeżenia karty w przypadku jej zgubienia lub kradzieży.

Karty debetowe w Raiffeisen Polbanku

1. Master Debit PayPass jest wydawana do konta Wygodnego, Aktywnego oraz Komfortowego. Umożliwia ona przeprowadzanie transakcji przez Internet, 24 godziny na dobę, a technologia PayPass zastosowana w karcie umożliwia także dokonywanie płatności zbliżeniowe. Posiadacz karty może ją obsługiwać w systemie bankowości internetowej R-Online. Dzięki tej karcie możemy bezpłatne korzystać z bankomatów Raiffeisen Polbanku oraz Euronetu, a także z wpłatomatów.

2. Visa Classic jest wydawana do Konta Aktywnego, Wygodnego i Komfortowego. Karta umożliwia płacenie przez Internet przez 24 godziny na dobę, a dzięki zastosowanej w jej budowie technologii PayWave możliwe są płatności zbliżeniowe. Obsługa karty jest dostępna w systemie bankowości internetowej R-Online. Dodatkowo użytkownik karty może otrzymać zwrot części wydatków za zakupy u partnerów Programu Visa Oferty. Wystarczy się zarejestrować na visaoferty.pl.

Sprawdź także: Ile dni czeka się na kartę do bankomatu?

3. MasterCard w euro jest wydawana do konta walutowego w euro. W ramach użytkowania karty istnieje możliwość dokonywania transakcji zbliżeniowych dzięki technologii PayPass. Kartę można wygodnie obsługiwać z poziomu bankowości internetowej R-Online. Dodatkowo klient ma możliwość indywidualnego zdefiniowania dziennych limitów transakcji.

4. MasterCard Debit jest wydawana do Wymarzonego Konta Osobistego z pakietem bezpłatnych ubezpieczeń. Miesięczna opłata za jej użytkowanie wynosi 3 zł. Karta umożliwia realizowanie transakcji w Internecie. Wydawana jest bezpłatnie, a jej użytkownik może za darmo korzystać ze wszystkich bankomatów w Polsce. Obsługa karty jest dostępna w systemie bankowości internetowej R-Online.

Tomasz Słupczyński

Słownik finansowy
Kalkulatory

Szukasz kredytu gotówkowego? Chcesz zaoszczędzić? A może nowa inwestycja się kroi? Z nami wszystko przekalkulujesz!

Sprawdzam