Aktywuj kartę w T-Mobile przez Internet

2015-06-30 17:15:20

Przeczytaj krótką instrukcję, jak aktywować przez Internet kartę płatniczą wydaną do konta w T-Mobile Usługach Bankowych.

W T-Mobile UB klient indywidualny może założyć T-Mobile Konto. Jest to rachunek, który do kwoty 5000 zł zapewnia nam oprocentowanie na poziomie 3 proc. Prowadzenie konta nic nas nie kosztuje. Tak samo użytkowanie karty debetowej (pod warunkiem wykonywania nią transakcji bezgotówkowych na kwotę minimum 200 zł miesięcznie). T-Mobile nie pobiera również opłat za krajowe przelewy internetowe, wypłaty ze wszystkich bankomatów w kraju i za granicą. Umożliwia także bezpłatne wykonanie 10 przelewów natychmiastowych w miesiącu.

Karta do konta

Posiadacze konta w T-Mobile UB mogą korzystać z karty debetowej MasterCard w technologii Pay Pass. Umożliwia ona wypłaty z bankomatów oraz realizację transakcji bezgotówkowych w sklepach internetowych, supermarketach i innych punktach sprzedaży.

Aktywowanie karty przez Internet

Aby cieszyć się z możliwości, jakie daje nam karta do konta, należy ją aktywować. Aktywacja jest bardzo prosta - wykonujemy ją w bankowości internetowej T-Mobile.

  1. Pierwszy krok to zalogowanie się do bankowości internetowej.
  2. Następnie należy wejść do sekcji „Idź do…” i wybrać tam opcję „Karty”.
  3. Z listy dostępnych kart wybieramy tę, którą chcemy aktywować.
  4. Naciskamy na szczegóły, a następnie klikamy „Aktywacja karty”.
  5. Jeśli informacje na ekranie są poprawne naciskamy „Zatwierdź”.
  6. T-Mobile Usługi Bankowe będzie wymagał dodatkowego potwierdzenia aktywacji z pomocą wysłanego do nas SMS-a z kodem. Wpisujemy kod i naciskamy „Wyślij”.
  7. Na ekranie pojawi się kod PIN do naszej karty. Należy go zapisać. Trzeba pamiętać, że później możemy go zmienić w ustawieniach karty.
Emilia Kasińska

Słownik finansowy
Kalkulatory

Szukasz kredytu gotówkowego? Chcesz zaoszczędzić? A może nowa inwestycja się kroi? Z nami wszystko przekalkulujesz!

Sprawdzam