Kredyt dla studenta na prawo jazdy

2015-06-29 15:03:38

Prawo jazdy to marzenie wielu młodych ludzi, którzy jednak często nie posiadają na ten cel pieniędzy. Z pomocą może przyjść im Credit Agricole, oferując kredyt na prawo jazdy - także dla studenta.

W obecnych czasach brak prawa jazdy potrafi być bardzo uciążliwy. Samochody stały się podstawowym środkiem komunikacji, a nieposiadanie uprawnień do kierowania pojazdami oznacza brak dostępu do tego środka transportu. Bez niego jesteśmy skazani na pociągi i autobusy, co w znacznym stopniu zmniejsza komfort i przemieszczania się na większe odległości. W perspektywie długoterminowej posiadanie prawa jazdy wydaje się niezbędne, więc warto zadbać już na samym początku.

Zadbaj o prawo jazdy za młodu

O prawo jazdy najlepiej zadbać w młodym wieku. Idealne wydaję się tutaj studia. Studenci mają wystarczająco czasu, aby zająć się kursem, a jednocześnie są wystarczająco dojrzali, by podejść do jazdy samochodem poważnie. Niestety często dostęp do kursu i egzaminu blokuje im brak środków. Na szczęście w tej sytuacji rozwiązaniem jest kredyt.

Kredyt na prawo jazdy

Specjalny kredyt na prawo jazdy dla studentów w swojej ofercie ma Credit Agricole. Jest to rozwiązanie elastyczne oraz atrakcyjne. Dzięki niemu żacy będą mogli spełnić ich marzenia o możliwości zasiadania za kółkiem szybciej, niż im się wydaje.

Sprawdź też: kredyt studencki - jak to działa?

Samodzielnie lub z rodzicami

Osoby w wieku powyżej 21 lat mogą ubiegać się o kredyt samodzielnie. Osoby poniżej tego wieku mogą uzyskać pożyczkę pożyczkę, gdy przyjdą do banku z rodzicem, starszą siostrą bądź bratem.

Nawet na 72 miesiące

Kredyt cechuje się wysokim poziomem elastyczności w zakresie jego spłaty. Kredytobiorca ma możliwość rozłożenia rat na okres nawet 72 miesięcy. Może on także ustalić miesięczną datę wpłaty, dzięki czemu nie obciąża swojego budżetu wtedy, kiedy nie ma gotówki.

Kredyt za 3 zł dziennie

Osoby decydujące się na kredyt na prawo jazdy w wysokości 1500 zł na okres 24 miesięcy będą w stanie sfinansować go już od 3 zł dziennie. Taka kwota pozwoli im na spokojne opłacenie kursu oraz egzaminu.

Sprawdź też: Student też może skorzystać z chwilówki

W przypadku kredytu na 2000 zł (przy okresie spłaty trwającym 24 miesiące) RRSO wyniesie 51,8 proc. W efekcie całkowity koszt kredytu wyniesie 2999,88 zł.

Zniżka za zdany kurs

Osoby, które przyniosą prawo jazdy w okresie 12 miesięcy od uzyskania kredytu, a także spełnią pozostałe wymagania promocji, mogą liczyć dodatkowo na obniżkę oprocentowania o 2 p.p. 

Ekspert Comperia.pl