Ergo Hestia - nasza opinia

2015-06-23 13:23:15

Ergo Hestia to obecnie jeden z najpopularniejszych w Polsce ubezpieczycieli. Prześledziliśmy jej ofertę, sprawdzając, kto może z niej skorzystać oraz na jakie produkty warto zwrócić uwagę.

Ergo Hestia posiada w swojej ofercie propozycje nie tylko dla klientów indywidualnych, ale również dla przemysłu, małego i średniego biznesu. Zobaczmy, w jaki sposób mogą skorzystać z usług firmy obydwie grupy odbiorców.

Dla klientów indywidualnych

Ergo Hestia posiada kompleksową ofertę ubezpieczeniową obejmującą wszystkie obszary ryzyka. Ubezpieczyć możemy: samochód, nieruchomość, podróże, zdrowie, życie swoje i swojej rodziny. W ofercie znajdziemy pakiety ubezpieczeniowe, które dobierać można tak, aby dostosowane były do indywidualnych potrzeb.

Ubezpieczenie dla kobiet

Oferta Ergo Hestii dla klientów indywidualnych jest niezwykle bogata. Ciekawą propozycją jest ubezpieczenie Femina skierowane do kobiet. Obejmuje ono ochronę przed następstwami nieszczęśliwych wypadków, a także przed rakiem piersi. Kobieta ma zapewnioną ochronę przez 24 godziny na dobę, w każdym miejscu na świecie.

Ubezpieczenie dla aktywnych

Innym ciekawym rozwiązaniem jest Forteo, będące ubezpieczenie dla ludzi aktywnych. Obejmuje następstwa nieszczęśliwych wypadków. Zakres oferty dopasowany zostaje do potrzeb klienta. Z uwagi na wysokie sumy ubezpieczenia (nawet do 400 000 zł) świadczenia finansowe, uzyskane z ubezpieczenia są również wysokie.

Dla biznesu

W ramach oferty Hestia Biznes skorzystać można z kompleksowej ochrony przedsiębiorstwa. Możliwe jest ubezpieczenie majątku firmy, jak i odpowiedzialności cywilnej. Firma oferuje także system atrakcyjnych zniżek.

Hestia Biznes

Proponowany przedsiębiorcom pakiet Hestia Biznes jest zestawem 11 ubezpieczeń. Firmę ubezpieczyć można m.in. przed: pożarem, zalaniami, gradobiciem, kradzieżą z włamaniem, rabunkiem, wandalizmem. Istnieje także możliwość wykupienia opcji ubezpieczenia mienia od wszystkich ryzyk. Ubezpieczyć można zarówno: budynki i budowle, wyposażenie, sprzęt elektroniczny, przenośne urządzenia elektroniczne, mienie lub usługi, pieniądze lub biżuterię.

Pakiet usług Biznes Assistance

Klienci biznesowi skorzystają za dopłatą z pakietu usług Biznes Assistance. Firma gwarantuje assistance serwisowy, assistance medyczny, oraz assistance informacyjny. Ponadto skorzystać można z systemu zniżek. Za bezszkodowy przebieg ubezpieczenia liczyć można na 20 proc. zniżki, dodatkowe zabezpieczenia dadzą 50 proc., a wprowadzenie franszyz redukcyjnych do 20 proc. bonusu. Firmy mogą skorzystać też z ubezpieczenia komunikacyjnego ze zniżką do 25 proc. od stawek taryfowych.

Nasza opinia

Oferta firmy Ergo Hestia jest bardzo szeroka, szczególnie dla klientów indywidualnych. Warto zastanowić się nad skorzystaniem z jej propozycji, szczególnie jeśli mamy jasne oczekiwania co do konkretnego ubezpieczenia. Na stronie ubezpieczyciela znajdziemy wiele ofert, istnieje więc duża szansa, że odnajdziemy tę, która będzie idealnie dopasowana dla naszych potrzeb.

Żaneta Pilarska