Najtańsze kredyty na wesele: lato 2015

2015-06-22 09:56:03

Wesele to bardzo ważna okazja w życiu wielu osób. Wiąże się ono jednak z dużymi wydatkami. W takiej sytuacji pomocny okaże się kredyt gotówkowy. Sprawdź najtańsze propozycje oferowane w 2015 roku.

Wesele to ważna chwila w życiu młodych osób. Zwykle nie kończy się na wizycie w urzędzie lub mszy w kościele. Ślub pociąga za sobą przyjęcie weselne, a to oznacza znacznie wyższe wydatki. W zależności od tego, jakie mamy wymagania i marzenia, przyjęcie może kosztować od 10 do nawet 50 tys. zł. Spotyka się również droższe wesela. Oczywiście nie każdy dysponuje takimi środkami na koncie, dlatego też czasami najlepszym rozwiązaniem jest wzięcie kredytu gotówkowego.

Kredyt gotówkowy

Kredyty gotówkowe to kredyty konsumpcyjne, za pomocą których można nabywać różne dobra. Możemy za nie kupić sprzęt RTV, AGD, zapłacić za kurs języka, wakacje czy właśnie opłacić wydatki związane z weselem. Kredyty tego typu nie są związane z ustalaniem dodatkowego zabezpieczenia. Jednocześnie oznaczają konieczność spełnienia szeregu wymogów w zakresie zdolności kredytowej i pozytywnej historii kredytowej.

Czerwiec miesiącem tanich kredytów na wesele

W czerwcu znajdziemy ciekawy wybór kredytów gotówkowych, które mogą okazać się bardzo pomocne przy finansowaniu wesela. Postanowiliśmy przedstawić ranking propozycji na kwotę 20 tys. zł na okres 36 miesięcy (3 lata). Lista poniżej:

Ranking najtańszych kredytów na wesele: czerwiec 2015

Bank

Kredyt

RRSO (rzeczywista roczna stopa oprocentowania)

Volkswagen Bank Direct

Kredyt plus

9,37 proc.

Eurobank

Kredyt dla każdego

10,53 proc.

Bank BGŻ BNP Paribas

Kredyt gotówkowy "Promocja kredytów gotówkowych" - oferta promocyjna

11,18 proc.

Raiffeisen Polbank

Kredyt na miarę

11,94 proc.

Getin Noble Bank

Kredyt gotówkowy

12,62 proc.

Meritum Bank

Kredyt gotówkowy

14,12 proc.

Inteligo

„Pożyczka Inteligo”

14,24 proc.

ING Bank Śląski

Pożyczka pieniężna

14,24 proc.

Bank Pekao

Pożyczka ekspresowa

14,99 proc.

Credit Agricole

Kredyt gotówkowy „Promocja 5,9%”

15,21 proc.

Bliższe spojrzenie na lidera

Najkorzystniejszy kredyt oferuje obecnie Volkswagen Bank Direct. Na uwagę zasługuje bardzo niskie RRSO - na poziomie 9,37 proc. To oznacza, że całkowita kwoty do zapłaty po 36 miesiącach wyniesie tylko 22 892,46 zł. Rata kredytu to tylko 635,90 zł.

Ilona Maciejuk

Słownik finansowy
Kalkulatory

Szukasz kredytu gotówkowego? Chcesz zaoszczędzić? A może nowa inwestycja się kroi? Z nami wszystko przekalkulujesz!

Sprawdzam