Porównanie kredytów bez prowizji: lipiec 2015

2015-07-03 17:56:01

Klienci szukających jak najtańszego kredytu gotówkowego powinni zainteresować się ofertami promocyjnymi - przede wszystkim tymi bez prowizji. Sprawdź, ile na nich można zyskać.

Istnieje wiele sytuacji, które wymuszają na nas pożyczanie pieniędzy. Często nie sposób tego uniknąć. Wtedy też dobrze mieć pod ręką odpowiednie oferty, które okażą się atrakcyjne finansowo. Kluczem jest znalezienie oferty bezpiecznej, niewymagającej dopełnienia wielu formalności i jednocześnie taniej. Połączenie tych wszystkich komponentów w jednym produkcie może okazać się trudne, choć nie niemożliwe.

Koszty kredytu

Decydując się na kredyt, należy zdawać sobie sprawę z kosztów, jakie będziemy musieli ponieść. I wcale nie chodzi jedynie o sprawdzenie wysokości oprocentowania nominalnego. Do kosztów kredytu należy doliczyć jeszcze ewentualne ubezpieczenie, prowizję oraz opłaty dodatkowe. Dopiero po uwzględnieniu tych wszystkich komponentów będziemy mieś jasność co do tego, ile zapłacimy za pożyczkę. Ze względu na bardzo niskie stopy procentowe, jakie obecnie funkcjonują w Polsce, warto zwracać szczególną uwagę na prowizję - to ona stanowi teraz dużą część zarobku banku, wypełniając lukę po obniżeniu kosztów odsetek wskutek ograniczenia maksymalnego oprocentowania kredytów do 10% w skali roku.

Sprawdź także: Jak poznać całkowity koszt pożyczki?

Kredyty bez prowizji: lipiec 2015

Poniżej przedstawiamy ranking najtańszych lipcowych kredytów bez prowizji.

Ranking kredytów bez prowizji: lipiec 2015

Bank

Kredyt

RRSO

Maksymalny czas

Maksymalna suma

Getin Noble Bank

Darmowa Pożyczka

0 proc.

1 rok

Do 2000 zł

ING Bank Śląski

Pożyczka Premium

Od 9,16 proc.

8 lat

Do 160 tys. zł

Eurobank

Kredyt dla KażdegoOd 10,47%9 latDo 10 tys. zł

Alior Bank

Pożyczka gotówkowa z gwarancją najniższej raty

Od 15,54 proc.

10 lat

Do 150 tys. zł

Bank BGŻ BNP Paribas*

Pożyczka gotówkowa z ubezpieczeniem

Od 16,58 proc.

8 lat

Do 100 tys. zł

* Oferta dostępna tylko w sieci oddziałów oznaczonych logo BGŻ

Jak widać, w czerwcu możemy znaleźć bardzo interesujące kredyty bez prowizji. Należy w szczególności zwrócić uwagę na propozycję Getin Noble Banku. Jest to całkowicie darmowy kredyt dla osób, które w chwili składania wniosku kredytowego nie mają żadnego produktu w Getin Noble Banku (kredytowego, depozytowego, kartowego lub rachunku ROR).

Marzena Kazbieruk

Słownik finansowy
Kalkulatory

Szukasz kredytu gotówkowego? Chcesz zaoszczędzić? A może nowa inwestycja się kroi? Z nami wszystko przekalkulujesz!

Sprawdzam