Getin Bank: infolinia

2015-05-28 09:36:30

Getin Bank świadczy na naszym rynku szereg usług i prowadzi sprzedaż wielu produktów bankowych, których obsługa może budzić wątpliwości. Rozwiązywać je mają za zadanie konsultanci z infolinii. Sprawdź numery kontaktowe banku.

Numer infolinii

Infolinia dla klientów Getin Banku jest dostępna pod numerem telefonu 197 97, przeznaczonym zarówno do połączeń z telefonów stacjonarnych, jak i komórkowych. Konsultanci czekają na pytania klientów przez 7 dni w tygodniu w godz. 7:00-22:00.

Dla dzwoniących zza granicy

Osoby dzwoniące na infolinię spoza granic naszego kraju powinny skorzystać z alternatywnego numeru kontaktowego, koniecznie poprzedzonego numerem kierunkowym dla Polski: +48 32 604 30 01. Warto jednak pamiętać, że infolinia działa tylko w języku polskim.

Opłaty

Koszt połączenia z numerami infolinii jest zależny od stawek ustanowionych przez operatora dla naszej taryfy. Oznacza to, że Getin Bank nie pobiera dodatkowych opłat za kontakt. W celu sprawdzenia ewentualnych kosztów należy sprawdzić cennik usług dostarczony wraz z umowa zawartą z operatorem lub skontaktować się z Biurem Obsługi Klienta naszej sieci.

Formularz kontaktowy

Inną formą kontaktu z obsługą klienta banku jest specjalnie przygotowany formularz kontaktowy. Daje on możliwość zadania pytania, na które odpowiedź otrzymamy w dowolnej, wybranej przez nas formie, a więc telefonicznie lub mailowo.

W treści formularza należy sprecyzować interesujący nas temat, wpisać swoje dane, a także zamieścić treść pytania.

Bankowość Telefoniczna

Numer infolinii Getin Banku jest jednocześnie numerem kontaktowym z Bankowością Telefoniczną dla klientów banku. Opcja ta jest dostępna przez całą dobę i w każdy dzień tygodnia. Za jej pomocą możemy zlecić dokonanie przelewu, zmienić ustawienia naszego rachunku czy zarządzać finansami.

Warto jednak pamiętać, że część usług realizowanych za pośrednictwem Bankowości Telefonicznej może wiązać się z dodatkowymi opłatami i prowizjami, doliczanymi do rachunku.

Przed skorzystaniem z usługi należy ją aktywować w jednym z oddziałów banku lub dzwoniąc na numer infolinii.

Emilia Kasińska

Słownik finansowy
Kalkulatory

Szukasz kredytu gotówkowego? Chcesz zaoszczędzić? A może nowa inwestycja się kroi? Z nami wszystko przekalkulujesz!

Sprawdzam